گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / آرمین 2AFM خواننده رپ مجوز گرفت
loading...

آرمین 2AFM خواننده رپ مجوز گرفت

آرمین 2AFM

خواننده رپ ایرانی آرمین 2AFM  مجوز گرفت

اعطای این مجوز را باید سرآغازی بر فعالیت قانونی رپ فارسی و سرفصل جدیدی در موسیقی ایران بدانیم چرا که طبعا ورود آلبوم‌های مجاز خوانندگان زیرزمینی به بازار و برگزاری کنسرت‌های رپ توسط چهره‌های مطرح این حوزه تاثیر فراوانی را بر موسیقی ایران خواهد گذاشت.

پس از مدتها بحث و جدل پیرامون قانونی شدن فعالیت رپرها، طبق شنیده های خبرنگار «هفت راه»، ظاهرا بالاخره آرمین زارعی معروف به ۲afm موفق به دریافت مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است.

بحث صدور مجوز فعالیت برای خوانندگان زریزمینی بویژه رپرها چندماهی از مهمترین موضوعات موسیقی کشور بود و حتی ارجمند، مدیر دفتر موسیقی ارشاد نیز در گفتگوهایی تاکید کرد که وزارت ارشاد قصد دارد به موسیقی رپ فارسی و رپرهایی که بتوانند در چارچوب های وزارت ارشاد فعالیت کنند، تحت عنوان «گفتاواز» مجوز فعالیت اعطا کند.

حالا اما پس از چندماه بحث و گفتگو پیرامون این موضوع شنیده شده است که وزارت ارشاد برای آرمین زارعی معروف به ۲afm مجوز فعالیت صادر کرده است.

بنابراین اعطای این مجوز را باید سرآغازی بر فعالیت قانونی رپ فارسی و سرفصل جدیدی در موسیقی ایران بدانیم چرا که طبعا ورود آلبوم‌های مجاز خوانندگان زیرزمینی به بازار و برگزاری کنسرت‌های رپ توسط چهره‌های مطرح این حوزه تاثیر فراوانی را بر موسیقی ایران خواهد گذاشت.

loading...

10 دیدگاه ها

 1. وای مبارکه ارمین جون.
  اما من از یه چیز میترسم این که وقتی مجوز گرفته دیگه نتونه همهی چیزای باحالی که قبلا تو شعراش میگفت رو بگه و اهنگاش مسخره بشه.ایشاللا که نشه!

 2. ازش،خوشم نمیاد اهنگاشم مسخره ست

 3. خیلی بد شد > چون دیگر نمیتواند موزیک رپ بخواند

 4. چرا امد ایران خیلی بد شد .

 5. آرمینو که اصلا قبولش ندارم ولی مطلبی که فردا حتما پستش گذاشت میشه همین الان دیدم دختر شایسته 2014 از آفریقای جنوبی انتخاب شد و خیلی خوشم اومد چون واقعا حقش بود همه چی تمام زیبا خوش اندام، دانشجوی پزشکی هدفمند با انگیزه های بسیار باارزش. میتونه الگوی خوبی برای بقیه دخترا بشه

 6. سارا2ای اف امی

  واییییی آخ جون واقعا حقش بود مجوز بگیره چون فوق العاده هست

 7. آرمین جون مبارکت باشه دادا

 8. بببببببببببببببببدم میاد هم از خودش هم از اهنگای مسخره و حال بهم زنش.

 9. آرمین مبارکه ، یه نگاهی هم به ما زیر زمینی ها بکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *