گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / آنجلینا جولی از عمل جراحی تازه‌اش می‌گوید
loading...

آنجلینا جولی از عمل جراحی تازه‌اش می‌گوید

آنجلینا جولی از عمل جراحی تازه‌اش می‌گوید

آنجلینا جولی angelina jolie اعلام کرد که قرار است برای پیشگیری از سرطان بار دیگر زیر تیغ جراحی برود. آنجلینا جولی هالیوودی در سال ۲۰۱۳ پس از آنکه آزمایش ها نشان دادند او ژن BRCA1 دارد، یعنی ریسک ابتلای او به سرطان سینه و تخمدان به شدت بالاست.

این ستاره هالیوودی در سال ۲۰۱۳ پس از آنکه آزمایش ها نشان دادند او ژن BRCA1 دارد، یعنی ریسک ابتلای او به سرطان سینه و تخمدان به شدت بالاست، زیر تیغ جراحی پستان برداری دوگانه رفت و هر دوی سینه هایش را برداشت و عمل زیبایی روی آنها انجام داد.

 

او اخیراً در مصاحبه با Entertainment Weekly گفته: «هنوز یه عمل دیگه مونده. من با هر کی صحبت می کنم توصیه های خوبی می گیرم تا مرحله بعدی رو با موفقیت رد کنم. از حمایت و محبت همه خیلی خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم.»

آنجلینای ۳۸ ساله قرار است عمل هیسترکتومی (عمل جراحی برداشتن همه یا بخشی از رحم) و عمل اوفورکتومی (عمل جراحی برداشتن یک یا هر دوی تخمدان ها) را انجام دهد و تخمدان هایش را بردارد تا از ابتلا به سرطان تخمدان پیشگیری کند، زیرا ریسک ابتلای او به این سرطان حدود ۵۰ درصد است.

مادر آنجلینا در سال ۲۰۰۷ از سرطان تخمدان مرد و در آزمایشاتی که آنجلینا انجام داد مشخص شد که او نیز ۸۷ درصد احتمال ابتلا به سرطان سینه و ۵۰ درصد ریسک ابتلا به سرطان تخمدان دارد.

آنجلینا در این مصاحبه گفت که عمل جراحی او در سال ۲۰۱۳ باعث شد که او به افرادی که با این سرطان ها مبارزه می کنند نزدیکتر شود.

loading...

اولین دیدگاه

  1. الهی بمیرم
    این عمل های جراحی خیلی سخته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *