گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / آیا معافیت سه برادری سربازی امسال انجام می شود؟
loading...

آیا معافیت سه برادری سربازی امسال انجام می شود؟

آیا معافیت سه برادری سربازی امسال انجام می شود؟

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گفت: قانون معافیت سه برادری از سال ۹۱ ملغی شده و این سازمان تصمیمی درباره اجرای دوباره این معافیت ندارد.

به گزارش خبرآنلاین، در سال اخیر قرار بود سازمان نظام وظیفه تکلیف معافیت سه برادری را مشخص کند اما هنوز بلاتکلیف مانده . از شما تقاضا دارم این موضوع را پیگیری کنید و اگر این قانون کاملا لغو شده حتی الامکان به این مشمولین چند ماه کسری از خدمت بدهند.

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در این باره می گوید که سازمان تصمیمی درباره معافیت سه برادری در سالجاری ندارد.

وی می گوید: معافیت‌های سه برادری از پایان سال ۹۱ ملغی شده و از آن سال تا کنون کسی را که مشمول این معافیت قرار گرفته باشد نداریم.

سردار کریمی گفت: برخی کسر خدمت ها ممکن است شامل حال این افراد شود که باید شرط سال تولد پیش از سال ۷۲ و استفاده نکردن برادر از معافیت را داشته باشند تا بتوانند از برخی معافیت ها استفاده کنند.

loading...

اولین دیدگاه

  1. اسلام.شمارو به امام حسین این پیام منو تااخربخونیدوبرسه به دست مسئولین .ازشمادرخواست داشتم لطفاتجدیدنظری درقانون معافیت سه برادری انجام دهید ویا حداقل یک کسری برای دارندگان این شرایط بگذارید.چرا قانون های خدمت هرروز برای سهمیه داران جانبازوایثارگر بهترمیشود و ازان ور برای بقیه هرروز بدتر.به والله این قانون جدیدمعافیت ها همه اش بی عدالتی و ضایع شدن حق بقیه است.من سه برادر خدمت رفته دارم والان شش ماه است به خدمت رفته ام وپدرم‌۶۰سال سن دارد وتمام برادران من ازدواج کرده ومستقل شده اند و من تنهافرزند خانه هستم.پدرم هم بیماری قندخون شدید دارد ومادرهم بیماری قلبی تمام اسنادپزشکی هم موجوداست.شما خودتان قضاوت کنید‌.حال من با سه برادر خدمت رفته وبااین شرایط حالامعافی ن ولی یک کسری حقم نیست؟ درحالی که خیلی ها و چنتا از دوستای خودم باسه برادری معاف شدند خداوکیلی حق من این وسط چه میشود.من خودم بسیجی هستم و پیرو ولایت ورهبرعزیز و خادم و نوکر همه ی جانبازان و ایثارگران و یادگاران جنگ هستم ولی اونها هدفشان چیزدیگری بود اونها رفتند که جلوی بی عدالتی هاو ناحقی هاگرفته بشه.اونها هدفشون خدابودو دیگرهیچ وشما بااین کارتان دارید اجروقرب اونهارو پایین میارید دیدجوانهارو تغییرمیدهید.مایی که پدرمان جنگ نرفته باید بمیریم؟؟؟اصلا این قانون باشد ولی یکم هم برای بقیه انعطافتان رابیشترکنید.خدمت راکم کنید.کسری بسیج راسقف بردارید.کسری ومعافی را واقعا به کسی بدهید که حقش است.من بسیجی اگرکسری بسیج دارم زحمت کشیده ام و سالهادربسیج کارکرده ام و این هم یک پاداش کوچک است.فرزند ایثارگر پاداش چ چیزی رامیگیرد مگراو جنگیده؟من میدانم فرزندان جانبازچه میکشند درکشان میکنم.بیایید برای انها ماهی ۱۰ ملیون حقوق بگذارید بخدا ازصمیم دل راضی هستیم ولی اینطور بااین قانونها ناعدالتی نشود.شماروبه امام حسین این حرف مابرسه یه گوشی مقامات بالا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *