گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / آیا یاس رپر ایرانی در فیلم سنتوری 2 بازی می کند؟
loading...

آیا یاس رپر ایرانی در فیلم سنتوری 2 بازی می کند؟

Yas یاس

آیا یاس خواننده معروف رپ ایرانی قرار است در فیلم سنتوری 2 ایفای نقش کند یا بخواند؟ در ادامه واکنش یاس را به خبر بازیگری او مشاهده می کنید.

اخبار هنرمندان : بعد از انتشار خبر رد شدن حضور یاس از سوی مهرجویی برای بازی در این فیلم در یک هفته نامه و انعکاس گفته های کوتاه داریوش مهرجویی که در آن تلویحا از مذاکره با این خواننده خبر داده بود. حالا شخص یاس با انتشار متنی در صفحه اجتماعیش به این ماجرا واکنش نشان داده است.

متن کامل یادداشت یاس را بخوانید؛ یادداشتی که در آن گلایه از هفته نامه ای که خبر رد شدن او توسط مهرجویی را داد پررنگتر از هر چیز دیگر است.

خبر آن مجله نهایت بی انصافی بود
چند روز پیش یکی از دوستانم به نام محمد علیپور صفحه ای از یک مجله برای من ارسال کرد که در آن نوشته شده بود آقای مهرجویی بازی من را برای «سنتوری ۲» تایید نکرده و مرا رد كرده.

نمی دانم این بی انصافی از سمت خبرنگاری که خبر را نوشته بوده یا آقای مهرجویی ولی این خبر از هر طریقی نقل شده، چیزی نیست جز نهایت بی انصافی و کم لطفی.

با بهرام رادان سراغ مهرجویی رفتم
قضیه از این قرار است که بهرام رادان با من تماس گرفت و گفت باید در مورد مساله ای باهم صحبت کنیم. در نهایت در یکی از روزهایی که بهرام مشغول بازی در فیلم “عصر یخبندان” بود، سر صحنه این فیلم سینمایی یکدیگر را ملاقات کردیم و بهرام مساله «سنتوری ۲» را مطرح کرد و قرار شد یک روز به اتفاق هم آقای مهرجویی را ملاقات کنیم.

مضمون “سنتوری۲” هیچ ارتباطی با رپ فارسی ندارد
این اتفاق افتاد و ما یکدیگر را دیدیم اما در آن دیدار نه تستی دادم ، نه پذیرفتم در این پروژه حضور داشته باشم و نه حتی با فیلمنامه ایشان موافق بودم!
مضمون این فیلمنامه و همچنین نام شخصیت ها و ماجراهایی که در این فیلمنامه عنوان شده هیچ ارتباطی به رپ فارسی و فراز و نشیب هایی که در طول همه این سال ها من و دیگر رپخوان ها داشته ایم، ندارد.

با فیلمنامه “سنتوری۲” ارتباط برقرار نکردم
من برای آقای مهرجویی به عنوان یک پیشکسوت احترام خاصی قائلم اما این احترام دلیل بر این نمی شود که ایشان به صورت یک طرفه شخصی را تایید یا تکذیب نماید.

نمی دانم روال کار اهالی سینما به چه صورتی است اما فکر می کنم دراولین قدم باید بازیگر با فیلمنامه ارتباط برقرار کند که همانطور که گفتم من با فیلمنامه «سنتوری ۲» ارتباط برقرار نکردم.

تابحال بیش از ۱۰ فیلمنامه پیشنهاد شده اما ترجیح میدهم موسیقی را ادامه دهم
شاید این حرف من از سمت عده ای حمل بر خود ستایی تلقی شود اما تا امروز بیش از ۱۰ فیلم سینمایی به من پیشنهاد شده ولی ترجیحم این است در حیطه ای فعالیت کنم که عاشقش هستم و آن هم چیزی نیست جز موسیقی!

آنها که مطلب را می نویسند به درجه ای از درک برسند که مطلبی را یکطرفه چاپ نکنند
به همین دلیل هم تا امروز حتی یک بار هم خودم را در زمینه بازیگری و سینما محک نزده ام که ببینم آیا در این زمینه استعداد دارم یا خیر.در آخر امیدوارم کسانی که مطلب می نویسند به درجه ای از درک برسند که مطلبی را یک طرفه چاپ نکنند.

منبع : صفحه شخصی یاس

loading...

2 دیدگاه ها

  1. آفرین یاس عزیز.مشخصه انقدر خودش وکارش رودوست داره که نمیخواد ازاین شاخه بپره به شاخه دیگه ای وچنگ بزنه به هر شاخه ای واسه مشهورترشدن..چون لزومی نداره توتمام نظرسنجی ها گوی سبقت میگیره ازتمام رپرها..ودرمورد آقای مهرجویی ایشون بهتره به همون سنتوری یک اکتفاکنن…خدایی سنتوری یک چی بود که دومی باشه؟؟؟فیلمی که مذهبی هارو آدمهای متحجر وسیاه پوش نشون داده بود که شخصیت اصلی مادرش روبه فرشته سیاه پوش تشبیه میکرد اونم پوشش بانوی دوعالم حضرت فاطمه رو…شخصیت قهرمان فیلم دختری لوس بی حیا باخنده هایی که مناسب یه دختر متین نیست درست شده بود..وکل فیلم هم چرت بود..فقط بازی بهرام رادان خوب بودولی فیلمنامه چرت وحتی بانیتهایی برای تخریب چهره مذهبی هادرست شده بود ..

  2. یاس 😊😊😊😊من عاشقتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *