گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
صفحه اصلی / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / اخاذی زن و شوهر شیاد از مردان

اخاذی زن و شوهر شیاد از مردان

اخاذی زن و شوهر شیاد از مردان

اخاذی ناموسی زوج کلاهبردار از مردانی که به دام زن شرور می افتادند

خبر حوادث : سرهنگ «خداکرم پاکروان» افزود: مردی که با همدستی همسرش با فریب مردها به بهانه داشتن رابطه نامشروع با زنش میلیون‌ها تومان از آنها اخاذی کرده بود، به‌دنبال خودکشی یکی از قربانیان شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش ایسنا، وی اظهار کرد: غروب روز سی‌ام مردادماه وقوع یک فقره مرگ مشکوک در منزلی در یک از خیابان‌های شهر یاسوج به پلیس آگاهی اعلام شد که بلافاصله تیمی از کارآگاهان به محل اعزام و پس از اطمینان از صحت موضوع، قاضی کشیک و پزشکی قانونی نیز به صحنه دعوت شدند.
سرپرست پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در بررسی‌ها مشخص شد جسد مردی 22 ساله به حالت درازکش جلوی درب حمام و اتاق خواب افتاده و مچ هر دو دست او به‌وسیله شیئی برنده بریده شده و خونریزی در داخل حمام و جلوی در اتاق خواب مشهود و یک تکه طناب زرد رنگ یک متری پرده دیواری منزل مربوطه بر روی دست راست متوفی نیز بسته بود.
پاکروان تصریح کرد: کارآگاهان برای روشن شدن زوایای پنهان علت این حادثه تحقیقات علمی، فنی و پلیسی خود را بر روی بررسی گوشی تلفن همراه، دست نوشته به جا مانده و مبایعه‌نامه خودروی متوفی متمرکز کردند.
وی ادامه داد: بلا فاصله خودروی پژو 405 متوفی توقیف و سه نفر مرتبط با معامله این خودرو شناسایی، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل که ابتدا منکر انجام هرگونه تخلف و عمل غیر قانونی شدند.
سرپرست پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پس از تحقیقات فنی یکی از متهمان گفت، «قولنامه خرید خودرو را به سفارش یکی دیگر از متهمان به نام خودم تنظیم و هیچ گونه وجهی نیز به فروشنده پرداخت نشده است».
پاکروان خاطرنشان کرد: سرانجام متهم سفارش‌دهنده اعتراف کرد به دلیل این‌که متوفی در خانه‌ام با همسرم خلوت کرده بود او را تهدید کردم که به همه اطلاع می‌دهم و متوفی گفت آبرو دارم و هر چه می‌خواهی می‌دهم اما آبرویم را حفظ کن و او هم خودرویش را به من داد و من نیز پس از تماس با دو متهم دیگر خودرو را قولنامه دستی کردیم، سپس قولنامه بنگاهی تنظیم کردیم و بلافاصله شهر یاسوج را به قصد استان فارس ترک کردیم.
وی افزود: به دنبال اعتراف این فرد، همسرش دستگیر و پیرامون موضوع از او تحقیق شد که بیان کرد؛”من و شوهرم با همفکری یکدیگر برنامه اخاذی از مردم را طراحی کردیم با این شگرد که افرادی را شناسایی و سپس به بهانه برقراری رابطه نامشروع به منزل خالی دعوت و در ادامه شوهرم بلافاصله در صحنه حاضر و به گرفتن فیلم اقدام و افراد را مجبور به دادن پول می‌کرد، به طوری که از چند نفر مبالغی از جمله20 میلیون تومان، دو میلیون و 700 هزار تومان، 25 میلیون تومان و پنج میلیون تومان اخاذی کردیم. پولها را یا بصورت نقد به خودم می‌دادند و یا به حساب بانکی‌ام واریز می‌کردند.
سرپرست پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این پرونده در مرجع قضایی در حال بررسی و سیر مراحل قانونی است.
پاکروان اضافه کرد: بررسی دست نوشته به جا مانده از متوفی حاکی است، متوفی به دلیل فیلم تهیه شده از او و اجبار در قولنامه کردن خودرویش از سوی متهمان و نداشتن توجیهی برای خانواده در خصوص ناپدید شدن خودرویش و این که آبرویش را در خطر می‌دید، دست به خودکشی زده است.
loading...

نوشته مشابه

مرگ دختر جوان به دلیل خوردن قرص لاغری غیر مجاز!

دختر انگلیسی,عکس دختر انگلیسی,قرص لاغری,کاهش وزن,لاغر شدن,مرگ دختر,عکس دختر زیبا,مرگ دختر جوان,کاهش وزن با قرص لاغری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *