گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / ادعای رابطه پنهانی اوباما و بیانسه!
loading...

ادعای رابطه پنهانی اوباما و بیانسه!

رسانه‌های فرانسوی از روابط مخفیانه باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا با یک خواننده زن مشهور این کشور خبر دادند.

به گزارش فارس به نقل از تایم، رسانه‌های فرانسوی از روابط مخفیانه باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا با یک خواننده زن مشهور این کشور خبر دادند.

براساس این گزارش، پایگاه رادیویی «اروپا 1» از رابطه باراک اوباما با «بیانسه»، خواننده مشهور آمریکایی خبر داده است.

رابطه پنهانی اوباما و بیانسه


با این حال بعضی رسانه‌های دیگر آن را شایعه خوانده و گزارش دادند که بیانسه و همسرش روابط خوبی با اوباما و میشل اوباما دارند. بیانسه و همسرش هم‌چنین در جریان مبارزات انتخاباتی در حمایت از اوباما در سخنرانیهای او شرکت می‌کردند و در سال 2009 بیانسه در جریان مراسم آغاز به کار دولت اوباما، برنامه اجرا کرد.

«پاسکال روستین» عکاس یک رسانه فرانسوی که پیش از این عکسهایی از فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه و یک هنرپیشه فرانسوی منتشر کرده بود نیز اعلام کرده که اوباما و بیانسه رابطه پنهانی دارند و قرار است روزنامه واشنگتن پست خبر مربوط به آنها را منتشر کند.

پاسکال در یک مصاحبه گفته؛ «قرار است چیزی بزرگ اتفاق بیافتد، در واقع قرار است فردا واشنگتن پست گزارش جنجالی رابطه اوباما و بیانسه را چاپ کند. مطمئنم که تمام جهان درباره آن صحبت خواهند کرد».

اما یکی از مقامات روزنامه واشنگتن این خبر را تکذیب کرده و گفته است که قرار نیست چیزی در این زمینه منتشر کنیم.

بیانسه نیز این خبر را تکذیب کرده و گفته است که اخبار مربوط به روابط او و اوباما پوچ هستند.

loading...

2 دیدگاه ها

  1. از اینکه ماهای پیش توو مهمونی های کاخ سفید خانم بیانسه هم حضور داشته و در روزای سخت جناب رئیس جمهور (دوران مبارزات انتخاباتی) همیشه سنگ تمام گذاشته برا این آقا !! خب شاید بی دلیل نیست . البته گرچه تکذیب کرده

  2. همش مزخرفاته به پرزیدنت هم رحم نکردن تو شایعه پراکنی..ارتباط خانوادگی و دوستی بسیار زیادی حاکم بوده از اول بین اینها و کمک مالی هم داشته از طرف بیانسه و جی زی کلا بیانسه همیشه شاخ بوده و هست و من مبهوتشم راستی بیانسه بیا ببینیمت تا کی دوری عزیزم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *