گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / استعفای گل‌محمدی پس از گریه‌ی مهدوی‌کیا
loading...

استعفای گل‌محمدی پس از گریه‌ی مهدوی‌کیا

استعفای گل‌محمدی پس از گریه‌ی مهدوی‌کیا

یحیی گل محمدی

 یحیی گل محمدی در واکنش به گریه‌های مهدی مهدوی‌کیا در برنامه 90 از سرمربیگری پرسپولیس استعفا کرد.

آخرین برنامه 90 در سال 91 تحت تاثیر خبر خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا از فوتبال قرار گرفت. “کیا” که در پایان هفته گذشته و پس از جلسه با گل‌محمدی اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی می‌کند، دوشنبه شب میهمان آخرین برنامه 90 در سال 91 بود. او در این برنامه هر چند گفت که از گل‌محمدی دلخور نیست اما گریه‌های او در بخشی از این برنامه، گویای ناراحتی او از تصمیم سرمربی پرسپولیس بود. پس از گریه‌های کیا و البته خداحافظی‌اش از مردم در این برنامه تلویزیونی و آرزوی موفقیت برای سرمربی پرسپولیس در سال 92، یحیی گل محمدی روی خط برنامه آمد و گفت که تصمیم گرفته از سرمربیگری پرسپولیس استعفا دهد.

گل محمدی که مهدوی‌کیا را حتی از برادرش هم به خود نزدیک‌تر خواند گفت: من صحبت‌های مهدی را در کنار خانواده‌ام تماشا کردم و تحت تاثیر قرار گرفتم. من دوست ندارم آدم بد باشم، به همین خاطر در همین برنامه از حضور در پرسپولیس استعفا می‌دهم.

البته پس از صحبتهای گل محمدی، عادل فردوسی‌پور حرفهای سرمربی پرسپولیس را “احساسی” خواند و گفت که این حرفهای شما را به حساب احساسی بودن‌تان می‌گذاریم اما گل‌محمدی کماکان تاکید کرد که برای او رفاقت مهم‌تر از فوتبال است و به همین خاطر استعفایش را اعلام کرده است.

با این حال فردوسی پور هم این استعفا را فیلمی “هندی” توصیف کرد./ایسنا

loading...

اولین دیدگاه

  1. مگه پرسپولیس خونه خالس که هرکی به هر دلیلی میخواد بیاد به هر دلیلی هم که میخواد بره؟؟؟ خداشاهده اگه اینکارا ادامه پیدا کنه ازشون نمیگذریم. نه من نه هیچکدوم از هوادارای دیگه. پرسپولیسو نابودش کردن. اون از مهدوی کیا که تحقیرش کردن اینم از این حرفاشون! دیگه تا کی باید جلوی این استقلالی ها سر خم کنیم؟؟ من قلبم برای پرسپولیس میتپه! تمام زندگیمه… توروخدا خراب ترش نکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *