صفحه اصلی / گوناگون / مطالب علمی / اطلاعاتی کامل از پرده بکارت دختران پارگی خونریزی آسیب خود ارضایی پرده

اطلاعاتی کامل از پرده بکارت دختران پارگی خونریزی آسیب خود ارضایی پرده

دختر

 

سوال و جواب هایی درمورد پرده بکارت

پرده بکارت

پرده بکارت به بافت یا غشای نازکی می گویند که از جنس مخاطی است و ورودی مهبل زن را به صورت ناقص می‌پوشاند.

 

محل قرار گیری پرده بکارت کجاست؟

پرده بکارت در حقیقت بخش خارجی اندام جنسی است.به همین دلیل دقیقا در ورودی دهانه واژن تعبیه شده است. اما ورودی دهانه واژن در برخی از افراد در همان ابتدای اندام تناسلی است و به سادگی قابل رویت و تشخیص است و در برخی نیز در عمق است و مشاهده آن به طور معمول امکان پذیر نیست.

 

سوال و جوابهایی درمورد پرده بکارت!


چرا شکل پرده بکارت من با آنچه در تصاویر اینترنتی می بینم ، متفاوت است؟ آیا برای من مشکلی پیش آمده است؟

اولا توصیه می کنم برای ارضای حس کنجکاوی خود در مسائل جنسی به مشاهده تصاویری که دیدنشان گناه است ، متوسل نشوید. هم ارزش ندارد ، هم این که سوالاتی را برای شما به وجود می آورد که نتیجه آن جز نگرانی و افسردگی چیز دیگری نخواهد بود .

ثانیا شکل ، رنگ و حالت اندام جنسی در افراد مختلف متفاوت است. بنا بر این اندام جنسی خود را با دیگران مقایسه نکنید. کلیات آن در همه مشترک است اما در مسائل جزئی تفاوت های بسیاری وجود دارد.

همچنین : پرده بکارت خانم ها چیست و روش های حفظ و مراقبت

عکس انواع مدل پرده بکارت و توضیحات

چرا پرده بکارت من سوارخ است. نگرانم که پرده بکارتم خود به خود پاره شده باشد؟

همه پرده های بکارت سوارخ هستند. از طریق همین سوارخ است که خون قاعدگی از مهبل خارج می شود. البته در افراد محدودی پرده های بکارت به طور کامل بسته است. این گونه افراد وقتی که به سن قاعدگی برسند،‌ به دلیل جمع شدن خون در پشت پرده بکارت احساس درد می کنند که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان پرده بکارت آن ها برداشته شده و گواهی لازم نیز توسط پزشک قانونی به آن ها داده می شود تا موقع ازدواج مشکلی نداشته باشند.

 

آیا هنگام نزدیکی یا وارد کردن شی خارجی به واژن ،‌ پرده بکارت کلا از بین می رود؟

خیر . ممکن است پرده بکارت از چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم شود. یا ممکن است موجب پارگی بخش کوچکی از جداره آن و در نتیجه پارگی تعداد اندکی مویرگ و خونریزی مختصری شود . بقایای پرده بکارت تنها هنگام زایمان است که به طور کامل از بین می‏رود.

 

ایا ممکن است پرده بکارت هرگز پاره نشود؟

بله. در چنین مواردی به پزشک مراجعه می کنند تا به وسیله عمل جراحی پرده برداشته شود.

 

آیا همه پرده های بکارت شبیه هم هستند و در همه آن ها موقع پاره شدن ، خونریزی وجود دارد؟

پرده‌های بکارت با یکدیگر متفاوتند. انواع گوناگونی از پرده‌های بکارت شناسایی شده اند اما از بین آنها به طور کلی رایجترینشان عبارتند از:

الف) پرده حلقوی: در این نوع ، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند. لذا در خیلی از موارد خون ریزی ندارد.

 

ب) پرده ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی پاره نمی شود، یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً خونریزی ندارد.

 

ج) پرده تیغه ای: پرده تیغه ای یا دو سوراخی، پرده ای است که یک تیغه ممتد در طول واژن دارد. خون ریزی دارد.

 

د) پرده غربالی: پرده غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده ای است که به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است. خون ریزی دارد.

 

ھ) پرده پرده بسته: پرده بسته یا پرده بدون سوراخ، پرده ای است که تنها با خروج نوزاد پاره می شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. همان طور که قبلا هم گفتیم، در دخترانی که به سن بلوغ می رسند. در صورتی که دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود و در نتیجه باعث بروز درد می شود. اینگونه افراد باید به پزشک مراجعه نمایند تا طی عمل جراحی و ایجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

 

پرده بکارت من از نوع حلقوی است.آیا می توانم بادوست پسرم رابطه جنسی داشته باشم؟

خیر. اولا صرف نظر از جنبه پزشکی مساله از نظر شرعی این رابطه حرام است و در صورتی که اتفاق بیفتد زنا شده که گناه کبیره است. ثانیا هر گونه سکس و عمل دخولی که صورت بگیرد حتی در پرده حلقوی و ارتجاعی ، توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است، حتی اگر پرده پاره نشده باشد.

 

آیا با داخل کردن انگشت امکان دارد پرده بکارت به تدریج نازک شده و در نهایت پاره شود؟

نمی توان در پاسخ به این سوال نظر قطعی داد. این بستگی به محل واقع شدن پرده بکارت و نیز نوع پرده بکارت و بزرگی و کوچکی انگشت دارد. ولی این گونه نیست که پرده به مرور به وسیله انگشت نازک شود. بلکه به طور جزئی صدمه می بیند. برای تشخیص این پارگی پرده بکارت باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد.

 

آیا متخصص هنگام معاینه پرده بکارت من می تواند بفهمد که قبلا خودارضایی داشته ام یا نه؟

خیر. اگر خودتان چیزی نگویید ، نه متخصص ، نه همسرتان و نه هیچ کس دیگر ، متوجه نمی شود. ضرورتی هم ندارد که چیزی بگویید. بعضی از پزشکان ممکن است سوالاتی در این مورد از شما بپرسند اما این سوال دلیل بر این نمی شود که چیزی فهمیده باشند.

 

من از پاره شدن پرده بکارتم نگرانم ولی می ترسم برای معاینه به متخصص مراجعه کنم؟ ممکن است به خانواده ام اطلاع دهد.

شما هرگز نباید از مراجعه به متخصص هراسی به دل خود راه دهید. پزشک متخصص نیز انسانی است مانند من و شما که به قوانین انسانی پایبند است. یکی از وظایف اولیه پزشکان رازداری است. در ماده ۶۴۸ قانون مجازات اسلامی آمده است که افشای اسرار بیماران جرم است و مجازات دارد. مجازات آن هم سه ماه و یک روز تا یک سال حبس ، یا یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون ریال جزای نقدی است. بنا بر این حتی اگر پزشکی چنین کاری را انجام دهد شما از حیث قانونی می توانید علیه وی شکایت کنید. پزشکان دائما با بیماران مختلف سروکار دارند . آن ها بیش از شما به حفظ اسرار پایبندند. اصلا شغل پزشکی به صورتی است که افراد مختلف مشکلات و بیماری خود را در حدی که حتی به نزدیکترین افراد خانواده خود نمی گویند را با آنها در میان می گذارند. بنا بر این ترس به دل خود راه ندهید و حتما برای معاینه مراجعه کنید. البته برای اسودگی خاطر ، اگر به پزشک ناشناس مراجعه کنید بهتر است.

 

من در دوره قاعدگی لخته خون مشاهده کردم. آیا این لخته خون نشانه پارگی بکارت من است؟

خیر. وجود لخته خون در قاعدگی طبیعی است و ربطی به پرده بکارت ندارد اما اگر بیش از حد این اتفاق برایتان می افتد ،‌ به پزشک مراجعه کنید تا ادامه یافتن آن منجر به کم خونی نشود و با تجویز داروهای لازم درمان شود.

 

من تازه ازدواج کرده ام اما می ترسم خونریزی و درد شدیدی هنگام برداشته شدن پرده بکارت داشته باشم؟

بیهوده مضطرب نباشید. خونریزی پاره شدن بکارت در حد چند قطره مختصر خواهد بود که حتی در برخی به سختی تشخیص داده می شود. اما برای این که درد نداشته باشید ، همسرتان باید با روش درستی عمل نماید. اگر آمادگی روحی لازم برای نزدیکی نباشد و تحریک لازم صورت نگرفته باشد این درد خواهد بود. توصیه می کنم در اولین شب عروسی نزدیکی صورت نگیرد. صبر کنید و با آرامش کامل و آمادگی لازم اقدام کنید. نگران حرف دیگران هم نباشید . قبل از نزدیکی لازم است برای دخول بدن شما انقدر تحریک شده باشد که متمایل به برقراری رابطه شود. پیش از هر چیز باید به آرامش در این رابطه تمرکز کنید و به موضوع بکارت و برداشته شدن آن اصلا فکر نکنید. این مشکل کاملا جنبه روحی دارد. توصیه می کنم همسرتان با پزشک حتما مشاوره داشته باشد تا بهتر بتواند به شما کمک کند. ایشان اگر درست عمل نماید ،‌ نقش موثر و مهمتری را ایفا خواهد کرد.

 

من هنوز نتوانسته ام پرده بکارت همسرم را بردارم و موقعی که فشار میدهم درد بسیار زیادی را متحمل میشود. ایا میشود از اسپری بی حس کننده استفاده کرد و اگر می شود: اسپری را باید مستقیما بر روی پرده بکارت بپاشیم؟

برای از بین بردن درد ناشی از پاره نمودن پرده بکارت هرگز نباید از اسپری بی حس کننده استفاده کنید. بسیاری از خانم ها به دلیل حساسیت قسمت‏های داخلی مهبل ، نسبت به داروهای بی حس کننده دچار سوزش شدید می شوند.

شما برای برداشتن پرده بکارت همسرتان ابتدا باید آمادگی لازم را برای وی ایجاد کنید. به طوری که ایشان تصور کند صرفا می خواهید به ایشان لذت بدهید و در صدد پاره کردن پرده نیستید. اما در زمانی مناسب به طور ناگهانی اقدام به فشار مناسب جهت پاره کردن پرده کنید. اگر فشار شما ارام (کند و به مرور) باشد طبیعی است که درد آن و نیز نگرانی همسرتان اجازه نمی دهد که ادامه دهید. اما در پرده های معمولی اگر به صورت ناگهانی اقدام شود مشکل حل می شود. برای شما یک مثال می زنم : اگر دندان پزشک ، دندان سست را بدون شدت و فشار لازم و خیلی کند و آرام بکشد ، طبعا شخص خیلی آزار خواهد دید. اما اگر غافلگیرانه و به یکباره اقدام کند ، موفق خواهد بود و درد کمتری هم متوجه شخص می شود.

توجه: در برخی از افراد پرده به صورتی است که باید با جراحی برداشته شود. روشی را که گفتم آزمایش کنید . اگر درست عمل کردید و جواب نداد جهت مشاوره با متخصص زنان و زایمان اقدام کنید.

 

منبع:تلخیص از تنظیم خانواده

loading...

نوشته مشابه

چرا در هر عکس سلفی زشت می افتیم؟ دلیل زشت افتادن در عکس چیست؟

شاید پیش بیاید که مرتب از خودتان عکس بگیرید و ژست های مختلف و مدل …

65 دیدگاه ها

 1. با تشکر از اطلاعات مفید و گرانقدر شما عزیزان،لطفآ بصورت مصور شرح دهید.20/08/91

 2. در هنگام اورگاسم آب کمی ازاندام تناسلی من خارج می شود،خوردن آن برای شریک زندگیم ضرری ندارد؟لطفآ مرا راهنمایی کنید-متشکرم

 3. معصومه جان:من مطالعات زیادی در این زمینه داشتم،خوبه بدونی نه تنها ضرری نداره بلکه درتحریک پذیری آقایون خیلی موثر می باشد.خود

 4. ایا اگر پرده پاره باشد خوا رد میشود به طور دایم ؟

 5. ببخشید دکتر من رفتم پیشه متخصص بمن گفتن که پنجت رفته تو کاملا
  (منظور پنجه پردم)ولی با بخیه قبل ازدواج درست میشه
  من خود ارضایی داشتم 1 انگشتمو کردم داخل فقط
  خیلی میترسم وتا الان ازدواج نکردم بخاطر همین قضیه
  کمکم کنین
  دکتره میگفت700 هزار تومن میگیرم
  ازونورم پولشو ندارم
  بگین چیکارکنم
  رو ایمیلم میشه جواب بدین؟ ممنون میشم
  مرسی

 6. باسلام و تشکر از مطالب مفید شما من دختری 18 ساله یک بار از روی اشتباه خودم را با انگشت کردم نه خونی دیده شد نه دردی داشتم انگشتمم خیلی داخل کردم بعد چند دقیقه مایعی صورتی کمرنگ ازمن خارج شد از بعضیا شنیدم وقتی پرده پاره میشه ی مایعه صورتی خارج میشود الان من دو هفته افسردگی گرفتم با هیچ کس حرفی نزدم و الان احساس میکنم دختر نیستم ایا میشه فقط زخمی ایجااد شده باشه و پاره نشده باشه؟

  • سلام . میخواستم بگم منم یکی مثل شماها بودم . دو ماه نگرانی کشیدم . نزدیک به افسردگی بودم . ولی دو روز قبل دیگه دل و زدم ب دریا و رفتم دکتر . خجالت وترس داشتم درست … ولی وقتی گفت سالمه واقعا راحت شدم . بهتره زودتر خودتون و از فشار ندونستن راحت کنین . برا همه دعا میکنم

 7. میخواستم اطلاعاتی درمورد پرده حلقوی برام شرح دهیدوجوابشو به ایمیلم بفرستید

 8. کسی که پرده اش حلقوی است با چند بار سکس پرده ی او دوباره به حالت اولش بر میگردد؟(بسته میشود)

 9. با سلام من قبلا خود ارضایی میکردم و کمی فقط روی سوراخ را فشار می اوردم امکان پارگی وجود دارد؟ و اینکه من در دوره ای که پریود بودم با نامزدم از پشت رابطه داشتم و فردای انروز خونریزی زیادی داشتم امکان داره پاره شده باشه؟

 10. سلام.ببخشد من ۱ سوال داشتم.دکتربهم گفتن که پردم از نوع حلقوی هست.فقط همین.دوستم وقتی متوجه شدکه حلقوی هسم اول انکشت اشاره ش رو کرد داخل.هیچی حس نکرد.آلتش رو کرد داخل.اما من خیلی ترسیده بودم واسه همین خودموخیلی سفت گرفته بودم.خیلی دردم گرفت هنگام دخول چون نمی تونستم خودمو شل کنم و آروم باشم.امابااین حال هیچ خونی نیومد.دلیلش چی می تونه باشه؟یعنی پرده م پاره شده؟یا آسیب دیده؟یا از هین نوع حلقوی ها بوده که قابل اتساع بوده و پاره نمیشه؟؟؟خیلی نگرانم

 11. salam.bebakhshid ye aoal?age parde kasi halghavi bashe sex kone pare msihe?mishe lotfan javabo baram email konid?

 12. سلام پردم حلقویه با نامزدم برای اولین بار نزدیکی از وازن داشتم که مقدار کمی از آلتش به صورت ضربه وارد شد و ازم خون کمی اومد.پردم پاره شده؟شب عروسی یعنی دیگه خون نمیاد؟چیکار کنم راهنمایی کنید جوابمو خواهشا بدید آخه باید شب عروسی دستمال خونی بدم به خانواده هامون…میشه خون جایی از بدنمو بریزم رو دستمال؟خون پرده باخون بدن فرق داره؟

 13. پرده مهمولا در دو یا چهارسانتی متری واژن قرار دارد و با مقداری که شما میگین شاید پاره نشده باشه.بهر حال به دکتر اگه مراجعه کنید بهتره

 14. سلام.میخواستم بدونم بد از پاره شدن پرده بکارت. در صورتی که دوخولی صورت نگیره امکان داره 2باره بد از 3-4 سال هنگام دوخول خون بیاد؟

 15. سلام…دوستم رفته برای معاینه دکتر بهش گفته پردت از نوع خونیه ولی من هیچ جا اسمی از پرده ی خونی ندیدم! میخواستم بدونم اصلا این نوع پرده وجود داره یانه؟؟؟مرسی

 16. سلام خسته نباشید من چند روز پیش با نامزدم رابطه داشتم ازم تا دو روز خون اومد رفتم پیش دکتر گفت سالمه پس اون خون ماله چیه؟

 17. ببخشید دوستان میشه جواب سوال منو بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 18. سلام ازتون خواهش میکنم جواب منو بدید فرصت کمی دارم واقعا ازتون تمنا میکنم جواب سوال منو حتما بدید به ایمیلم بفرستید جوابتونو من چشم امیدم به شماست منتظر هستم
  من تو دوران کودکی افتادم وخونریزی هم داشتم البته دیگه به جز این چیز دیگه ای یادم نیس بعد من چندسال پیش خواستمبرای اطمینان که پرده بکارتم سالم یانه انگشتموداخل کردم ولی هرچی کردم فایده ای نداشت البته با انگشت کردنم نه خون اومد نه درد داشتم
  به نظرتون پرده بکارتم پاره شده یا نه؟

  • شما سعی کنید به پزشک زنان مراجعه کنید
   دکتر با یک چک کردن ساده بودن یا نبودن پرده بکارت و یا نوع پرده بکارت (حلقوی یا ارتجاعی یا …) را به شما خواهد گفت

 19. سلام من به خودم کرم موبر زدم و بعد از شدت سوزش خون اومد و در قسمت خارجی بدنم استفاده کردم ایا امکان پارگی هست یا خارج شدن باد از رحم من که دخترم امکان پارگی هست

 20. سلام و خسته نباشید
  یه سوال داشتم من به پزشک مراجعه کردم و نوع پرده ام حلقوی ساده است من خودارضایی کردم اما چیزی رو وارد واژنم نکردم اما یه مقدار لک دیدم امکان داره آسیبی دیده باشه پرده ام؟البته من چند وقت پیشم لک بینی داشتم با اینکه تازه دوران قاعدگیم تمام شده البته بخاطر بیماری تنبلی تخمدانم داروی روکین مصرف میکنم،فقط ازتون خواهش میکنم جوابه منو بدهید خیلی استرس دارم ممنون میشم امکان داره پرده ام پاره شده باشه؟

 21. سلام خسته نباشید مرسی که راهنمایی می کنید
  دختری هستم 24 ساله از یزد من در سن 10 سالگی با پسرعموم که از من یک سال کوچکتر است رابطه داشتم اما نمیدونم به پرده ام آسیب رسونده یا نه این همیشه آزارم میده و تا حالا هم دکتر نرفتم ترو خدا کمکم کنید چون تو اون سن که تجربه نداشتم اصلا نمیدونم خون اومده یا نه باید چیکار کنم از ازدواج می ترسم دکترم روم نمیشه برم
  لطفا کمکم کنید چطور می تونم بفهمم که بهم آسیب رسیده یا نه

 22. خيلي خوبه قبل از نزديكي فكر كنين كه بشيمون نشيد دوستان

 23. سلام من چند باری خود ارضایی داشتم ولی هیچ وقت دستم را تو نکردم حالا امکان پاره شدن پرده من وجود دارد؟لطفا به ایمیلم بفرستید

 24. سلام
  ممکنه یکی اصلا پرده بکارت نداشته باشه؟
  (بدون پرده باشه)

 25. سلام من چند سال پیش رفتم دکتر گفت حلقویه با دوست پسرم چند بار نزدیکی داشتم 2 تا انگشتشو برد داخل خون نیومد آیا پردم سالمه یا نه ؟

  • سلام خوبید؟
   یبار انگشت شدم در حد سه چهار سانتی داخل واژنم شد ولی نه دردی حس کردم نه خونی اومد،خیلی تحریک شده بودم ایا ممکنه اسیب دیده باشه پردم؟؟

 26. با سلام من چن ماه که نامزد کردم الان که تو دوران عقد هستیم کارمون به جدایی کشیده
  قبل ازدواجم خوارضایی میکردم با نامزدمم رابطه سکس داشتم ولی نه کامل فقط در حد ارضاشدنمون
  الان من خیلی میترسم که پردم پاره نشده باشه؟ چون موقع ازدواجم برا سلامت پردم نرفتیم دکتر لطفا راهنماییم کنین

 27. سلام من دکتر رفتم ودکتر بهم گفته که پردت هم ضخیمه هم عقب!!و دوستم 2تاانگشتشو کرده داخل اون شب ازم یکم ترشح خونی اومد یعنی به نظرتون پردمو زده؟؟؟؟؟؟

 28. ایا با ورود زبان پرده بکارت پاره میشه

 29. سلام من خودارضایی میکنم اما به هیچ عنوان چیزی ب واژان وارد نمکنم ک ب پردم اسیب برسه .اما خون از خارج شد یعنی پردم پاره شده؟توروخداااا جوابمو ب ایمیلم بفرستید دارم ممیمیرم تو روخدا زودد جوابمو یدید خواهش میکنم مرسی

 30. سلام پرده ی من حلقوی سادست اگر من سکس کنم پاره میشه؟

 31. سلام من 36 سالمه ودرست وقتی 12 سالم بود بار اول پریود شدم بخاطر اینکه بتونم خونریزی رو قطع کنم با انگشت خون رو بیرون میکشیدم و الان سالهس از ترس اینکه پرده پاره شده ترسدارم و تا بحال به کسی نگفتم .الن مسله ازدواجم جدی شده میخاستم ببینم چکار کنم؟ اگه پرده نداشته باشم مشخصه که اسیب دیدگی با انگشت بوده؟

 32. سلام میشه کمک کنید چند وقتی ازدواج کردم نمیتونم نزدیکی کنم بعضی موقع احساس میکنم باز شدم خواهشا کمک کنید افسردگی گرفتم .

 33. سلام .. ایا پاره شدن پرده بکارت رو اندام دختر تاثیر مگذارد ..؟؟
  و این که با دختری 1 سال دوست هستم و خجالت میکشم که بهش بگم بریم دکتر .. هیچ راه دیگری به جز رفتن به دکتر نمی تونم بفهمم که ایا پرده بکارت دارد یا ندارد … مثلا تغییراتی در اندامش .. یا در صداش .. و خیلی چیزهای دیگر .
  لطفا به سوالم جواب بدین . با تشکر

  • دوست عزیز اقای رامین بله میشه تشخیص پرده بکارت خیلی راحته چون در ورودی واژن قرار داره این پرده شما میتونید بانگاه کردن به عکسهای پرده که در اینترنت موجوده متوجه وجود پرده در فرد مورد نظرتون بشید ودوستانی هم راجب پرده حلقوی سوال داشتن باید بگم که خیلی نادره که کسی بکارت داشته باشه وخونی مشاهده نشه حالا ازهرنوعی که میخواد باشه اما مادر ایران شاهد این هستیم که دختران که دارای پرده حلقوی هستن دچار خونریزی نمیشن این برمیگرده به دوران کودکی وعدم مراقبت مثل پریدن از ارتفاع و….اما درحالت کلی امروزه اشخاصی که دارای پرده حلقوی هستن خونریزی ندارن ودخول انجام میشه امیدوارم این مطالب بدرد دوستان بخوره

 34. سلام تورو خدا کمکم کنید.من 6 بار با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم و سومین بار پرده ام پاره شد و خون زیادی ازم خارج شد. بعد از اون 3 بار باهاش نزدیکی کردم اما هربار 4 یا 5 ماه فاصله میدادیم و هر بار هم ازم خون زیادی خارج میشد. یعنی امکان داره پرده من خود به خود ترمیم میشده؟ حتی دوس پسرم با این اطمینان ترکم کرد و گفت پرده تو یه پرده معمولی نیستو و میتونی ازدواج کنی .یعنی درسته؟ یا باید به پزشک مراجعه کنم؟

 35. سلام من۲۷سالم واز راهنمایی دچار خودارضایی هستم البته هیچ وقت چیزی رو وارد بدنم نکردم وفقط از روش فشار دادن استفاده کردم .میخوام ببینم چطور میشه فهمید پرده من سالم ؟اگ بخوام عکسی برایدمتخصص شما بفرستم ک تشخیص بده چطور باید اقدام کنم.لبه های واژن من شکل اویزون وتیره داره ونمیدونم طبیعیه یا نه ایا نشانه خود ارضایی؟میش رنگ تیره رو از بین برد؟

 36. سلام
  من ۲ بار پشت سر هم خود ارضایی کردم وبعد از واژنم به شدت لخته ی خون اومد
  ولی چیزی داخل واژنم نکرده بودم فقط با دست مالیدم
  ممکنه پردم اسیب دیده باشه
  نمیدونم چیکار کنم
  توروخدا جواب سوالمو بدین
  چن وقته از استرس و اضطراب حتی شبا خوابم نمیبره میترسمم با خونوادم در جریان بزارم
  خواهش می کنم بگید چیکار کنم.

 37. سلام.من ۲۱سالمه پارسال موقع خود ارضایی انگشتمو کردم تو واژنم اما هیچ خونی نیومد فقط یه سوزش خیییییلی کوچیک شاید ب خاطر ناخن.میخواستم بدونم ممکنه پردم پاره شده باشه؟؟؟لطفا ب ایمیلم جواب بدین.ممنونم ازتون

 38. با عرض سلام میخاستم بدونم ک وقتی بکارت پاره میشه,,,,
  میشه فهمید که چطور پاره شده؟توروخدا زود جواب بدین

 39. سلام.تروخدا زود جوابمو بدید دارم میمیرم.من قبلا خودارضایی میکردم اماترک کردم تا امروز که دوباره انجامش دادم.یه هفتس که ترشحات قهوه ای ازم خارج میشه امروز که خودارضایی کردم چن دقیقه بعد خون اومد و کمرم درد گرفت.تروخداکمکم کنید.پردم پاره شده؟اگه میشه برام ایمیل کنید.

 40. سلام
  برای من یه سوالی پیش اومده که به ایندم بستگی داره
  کسی که پرده بکارت داره از واژن باد خارج میشه؟ یا کسی که پرده بکارتش برداشته شده ازش باد واژن خارج میشه؟
  لطفا کمکم کنین قضیه حیاتیه دختر هم دکتر نمیره

  تشکرر

 41. سلام خسته نباشید من الان نزدیک یکسال عقد کردم و از جلو باهمسرم رابطه داشته ام ولی هیچ وقت خونی از من نرفته است نگرانم لطفا جوابشابه ایمیلم بفرستید

 42. سلام ممنون از مطالب خوبتون..من دختری ۱۸ ساله ام که با نامزدم از پشت رابطه داشتم ایا ممکنه بر اثر ضربهاای ک از پشت میزنه پردم پاره بشه؟؟؟؟ و یه بار از جلو التش رو میخاست ببره ولی کامل نبرد داخل واژنم و من نه دردی حس کردم نه خونی ایا ممکنه پردم پاره بشه؟؟؟؟خاهش میکنم راهنمایی کنید یکم نگرانم..

  • رابطه جنسی از مقعد باعث پارگی پرده بکارت نمیشه
   ولی مواظب باشید چونکه امکان داره بر اثر لیز خوردگی به سمت جلو بره

   • سلام من با نامزدم از جلو خیلی عذر میخام فقط سر التش را احساس میکنم برد تو ولی من نه خونی دیدم نع دردی حس کردم میشه بگید ینی الان پردم ممکنه پاره شده باشه؟؟؟؟یا سالم ؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

    • شما می تونید به پزشک زنان مراجعه کنید
     پزشک اون قسمت رو به طور کامل بررسی می کنه و اگر پرده آسیبی دیده باشه به شما می گه

 43. درود ب دختران غیور ایران اخه چرا انگشت میکنید پاره میشه خطره پیش دکتر برید خجالتی نداره

 44. آیا مکن است ک دستمان کاغذی روی پرده بکارت قرار بگیرد و کمی سوزش داشته باشد و کمی هم خون ریزی ولی پرده سالم خون قاعدگی باشد

 45. سلام.من فقط یک شب دچار خودارضایی شدم.دستموبردم تو اونجا. اونموقع هیچ اطلاعاتی از پرده ی بکارت نداشتم.اصلا هم خون نیومد وقتی این کارو کردم.الان پرده ی من سالمه یا نه؟خیلی نگرانم و با اومدن خواستگار نگرانیم بیشتر میشه.خواهش میکنم به ایمیلم جواب بدید.خواهش میکنم….

 46. سلام با عرض پوزش من زيادسکس داشتم اما از عقب خیلی نگرانم آیا ممکنه پرده من آسیب دیده باشه

 47. سلام پزشکی قانونی میتونه خودارضایی رو تشخیص بده؟ایا حتما باید با شخصی رفت ؟

 48. بابا بیخیال بزا پاره شه نخ سوزن بگیرین دستتون دوباره بدوزینش…. دیگه انقد نگرانی و استرس نداره هیچی ارزشه ناراحتی نداره حتی پاره شدن پرده

 49. آقا من الان چند روزه تو نت سرچ میکنم …. واقعا تو مملکت ما چه خبره ؟ دیگه الان فکر کنم یه آمار کلی بگیرن … 99% دخترای ما به تعداد موهای سر خود ارضایی داشتن … چندین مورد رابطه جنسی از جلو به ته تعداد نا محدودی رابطه جنسی از پشت داشتن … مورد دیدم اومده گفته دختری 11 ساله هستم …. از زیر بغل رابطه داشتم ، آیا به پردم آسیب رسیده یا ن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این یعنی چی … آدم بره تایلند زن بگیره مطمعن تره …. فقط یه چیزی رو میخواستم بگم به این دخترایی که اینجا کامنت میزارن … خواهشا با این شرایط منتظر یه پسر خوشتیپ و پول داره با خانواده و همه چی تموم نباشید … همین که یه خری پیدا بشه شما ها رو بگیره باید برید خداتون رو شکر کنید . همه جور کثافت کاری میکنن آخر سرم دنبال یه مورد استثنایی میگردن … هر وقت شدی زلیخا انتظار یوسف داشته باش دختر خانوم . همتون تو رویا سیر میکنیین …. کی میخواهید شما آدم بشین ؟ واقعا کی ؟

 50. سلام من یک دختر 15 سالم دیشب با دوست پسرم سکس داشتم امروز پرید هستم ممکن پردهام پاره شده باشد

 51. سلام خواسم بدونم با فشار دادن روی خود ممکنه پرده پاره شه؟

 52. من حدود سه باره ك از جلو رابطه داشتم هر سه بار با خون ريزي بوده و درد وحشتناك اما بازم پاره نميشه مدل پردم حلقويه نگاه ك ميكنم اينگار پاره شده اما پشتش باز يك چيز دگس دارم ديوونه ميشم چيكاركنم؟؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ