گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / جالب و خواندنی / اقدام عجیب یک زن برای شبیه شدن به بازیگر زن!! +عکس
loading...

اقدام عجیب یک زن برای شبیه شدن به بازیگر زن!! +عکس

یکی از طرفداران شریل کول، بازیگر، خواننده، ترانه سرا و مدل بریتانیایی سه هزار پوند صرف ایجاد دو سوراخ روی گونه هایش کرد تا مشابه چال گونه این بازیگر معروف را روی صورتش داشته باشند. شرلی گفت: “همیشه چال گونه این بازیگر را تحسین کرده ام و می خواستم این چال ها را روی صورتم داشته باشم اما نمی خواستم اینقدر بزرگ باشند.”
این سوراخ ها با یک چاقوی جراحی کوچک روی صورت شرلی ایجاد شده و سپس بخیه خورده اند. وی در اینباره گفت: “می خواستم آنقدر بزرگ باشند که هر بار می خندم به خوبی دیده شوند و خوبی این چال ها این است که تا آخر عمر با من خواهند بود و من مجبور نیستم این عمل را تکرار کنم.”
وی در پایان گفت: “فکر نمی کردم چال هایم تا این اندازه عمیق باشند اما می دانم زمانیکه خوب شوند، بسیار دوستشان خواهم داشت.”

اقدام عجیب یک زن برای شبیه شدن به بازیگر زن

loading...

7 دیدگاه ها

  1. شریل کول خیلی خانومه زیباییه همیشه بی حاشیه بوده موهای زیبایی هم داره خیلی ها این مدلی رو دوست دارند … البته مابین این دوتا تفاوت زیادیه آخه بزرگترین جراحان هم نمیتونن تو رو شبیه شریل کنن

  2. قبل اینکه عکس این خانمو ببینم فکر کردم شاید تا حدی شبیه شریل کول باشه ولی به قول آقا محسن بزرگترین جراح های دنیا هم کاری ازشون بر نمیاد..حداقل یه خواننده یا بازیگر سیاه پوستو انتخاب میکرد که بهش بخوره.من یه دوست دارم چالهای لپش مثه شریل کوله خیلی هم زیباست حتی موقع حرف زدن هم لپاش چال میفته و خیلی خوشگلترش میکنه .راستی چه اتفاقی میفته که بعضیا رو لپاشون چال دارن.

  3. مهدیه جان , اگه کسانی بصورت طبیعی چال رو لپاشون داشته باشن مثل مثالی که از دوستتون زدین این خیلی هم زیباست .. اما بعضی ها میخوان به هر طریقی خودشون رو متفاوت نشون بدن مثل این خانوم که عکسش اینجاست.. اکثر این عمل ها به دلیل نبود اعتماد نفس صورت میگیره و تازه بعد از عمل هم اونجور خوب در نمیاد بهر حال هر چیزی طبیعیش خوبه ! در مورد اون جمله آخرتون که سوالی بود( ؟) راستش مهدیه جان , این که بعضی ها موقع خندیدن چال رو گونه هاشون پدیدار میشه یه امر ژنتیکی هستش و کاملآ طبیعی ! واسه همین کم هستن تعداد افرادی که بصورت طبیعی در گونه هاشون چال دیده میشه ! اینایی که هم میرن عمل میکنن برا داشتن چال !! من شنیدم ممکنه تا چند سال بعد این اثر چال از گونه هاشون بره ! البته صد در صد نیست .

  4. ایشون گفته “همیشه چال این خانم رو تحسین میکردم ودوست داشتم این چالها را روی صورتم داشتم “نگفته که قیافمو شبیه کنه!وگرنه خود بنده خداش میدونه شبیه نمیشه با عمل هم به شری کول.!!

  5. مرسی از جواب کامِلت آقا محسن .دقیقآ هر چیزی که طبیعی زیباست رو کمتر میشه با عمل به دست آورد به خصوص همین چال لپ که گفتین یا برجستگی لبها وگونه ها .چال لپ این خانم هم اگه قرار همین شکلی بمونه بهتره از بین بره همونجور که گفتین ممکنه موقتی باشه.ولی اینجور عملها اگه از بین هم برن فکر کنم جای فرو رفتگی از خودش بذاره که اون شخص یا مجبور میشه پُرش کنه یا دوباره یه عمل دیگه انجام بده.بعضی عملا ریسکه.حالا کاری به این خانوم ندارم ولی به نظرم عمل زیبایی وقتی خوبه که ایرادی رو از بین ببره نه صرفآ به خاطر زیباتر شدن.شاید به قول شما به خاطر نداشتن اعتماد به نفس کافیه.و جمله ی خط سومتون هم باید طلا گرفت چون همین دیشب دو نفر دیدم که عملاشون واقعآ تو ذوق میزد که یک موردشو میشناختم دختری بود که قبل عمل واقعآ زیباییش قابل تحسین بود و الان با عمل گونه و دماغ که اصلآ موردی هم نداشت ظرافت صورتشو از بین برد به خصوص با عمل گونه.چون به هیچ کدوم اینا احتیاج نداشت.

  6. سپاس از شما مهدیه خانم . راستش توو ایران که بیشترین عمل زیبایی (خصوصآ بینی) انجام میشه ! دیدین این روزا چقد دکتر زیبایی وجود داره .. البته ایرادی نداره اما دکانی خوبیست برای سرکیسه کردن بخت برگشتگان از نوع زیبایی ))) باهاتون موافقم واقعآ بعضی ها هستن نیاز به عمل ندارن ! اما دنبال متفاوت بودنند

  7. سلام به آقا محسن و مهديه عزيزم، اميدوارم حالتون خوب باشه. منم شريل رو خيلى دوست دارم، واقعاً نازه و عاشق چا لوپاش هستم. البته خودم لپ سمت راستم وقتى ميخندم چال ميوفته ولى متاسفانه وقتى فقط ميخندم نمايان ميشه. ولى پدرم هر دو طرف صورتشون چال دارم و حتى در حالت عادى هم مشخصه. همون طور كه آقا محسن فرمودن من موهاى شريل رو هم خيلى دوست دارم. به غير از ظاهر زيبا، خيلى هم دختر وفادار و آدم حسابى هست. واقعاً براى اشلى كول متاسفم كه به شريل خيانت كرد و طلاقش داد. بعضى ها واقعاً بى لياقتن، اين دختر انقدر خانومه كه حتى هنوزم بعد از جدايى فاميليه اشلى كول رو نگه داشته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *