عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
اس ام اس
عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
تبلیغ در اینترنت,تبلیغات رایگان
مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران
دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران

المپیک ۲۰۱۲ از صداوسیما زنده پخش می شود

دسته : اخبار ورزشی

المپیک 2012

خبرگزاری ایسنا:  علی دارابی ـ معاون سیما ـ اعلام کرد: بازی‌های المپیک و پاراالمپیک از شبکه ورزش و شبکه سه سیما مستقیما پخش می‌شود.

معاون سیما به ورزش دوستان نوید داد که قراردادهای لازم برای پخش بازی‌های المپیک منعقد شده و بازی‌ها از شبکه‌های مختلف و به طور خاص از شبکه‌های ورزش و سه سیما پخش خواهد شد.

وی درباره‌ی سرنوشت شبکه ورزش، زمان افتتاح و محدوده دسترسی آن در مراکر استان‌ها و خارج از کشور گفت: تهرانی‌ها هم‌اکنون هم می‌توانند این شبکه را روی کانال ۱۷ و به وسیله‌ی گیرنده دیجیتال یا ست اپ ‌باکس ببینند.

دارابی گفت: پخش آزمایشی شبکه ورزش آغاز شده و به احتمال زیاد پیش از پایان بهار این شبکه به طور رسمی افتتاح می‌شود.

معاون سیما به ایرانیان خارج از کشور نوید داد: شبکه ورزش قطعا همچون جام‌جم بر روی ماهواره قرار داده ‌می شود تا فارسی زبانان در تمام کشورها بتوانند از برنامه‌های آن استفاده کنند.

علی دارابی از مطالعه و پژوهش برای افتتاح هفت شبکه تخصصی دیگر خبر داد و به مخاطبان شبکه‌های سیما اطمینان داد: نظرهایی را که با روابط‌عمومی رسانه ملی در میان می‌گذارند پیگیری و براساس این نظرات تصمیم‌های مدیریتی اتخاذ می‌شود.

همچنین:

برای اطلاع از به روز شدن تاپ ناز، تولبار را با یک کلیک نصب کنید. ( برای نصب کلیک کنید )

جدیدترین مطالب

آنچه داغ است

ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد

طنز, خنده دار, با حال, بامزه
ss