گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / کامپیوتر و اینترنت / اخبار آی تی / اندروید 4.4.3 کمی متفاوت‌تر از نسخه‌ی قبلی
loading...

اندروید 4.4.3 کمی متفاوت‌تر از نسخه‌ی قبلی

شایعات منتشر شده در مورد اندروید 4.4.3 در فضای اینترنت قوت گرفته و نشان می‌دهند که در این نسخه‌ی جدید تنها باگ ها و مشکلات نسخه‌ی قبلی برطرف شده است و همچنین برای ارائه‌ی آن نباید زمان زیادی صبر کنید.

اندروید 4.4.3 کمی متفاوت‌تر از نسخه‌ی قبلی

شایعات زیادی پیرامون آپدیت جدید اندروید 4.4.2 یعنی اندروید 4.4.3 از چندین روز پیش آغاز شده است و روز به روز بر قوت این شایعات افزوده می‌شود. به راحتی می‌توان حدس زد که آپدیت جدید این سیستم عامل حقیقی بوده و تنها در حد حرف نیست و همچنین به زودی روانه‌ی بازار می‌شود. 
اگرچه ما هم اطلاعات زیادی در مورد اندروید 4.4.3 نشنیده‌ایم؛ اما می‌توان این‌طور استنباط کرد که با آپدیت اندروید 4.4.2 به 4.4.3، نباید انتظار بیشتری به جز برطرف شدن باگ های نسخه‌ی قبلی این سیستم عامل داشت. همچنین به نظر می‌رسد که باگ هایی که قرار است در این آپدیت برطرف شوند، بیشتر به قسمت منوی آن مربوط می‌باشند. در واقع این آپدیتی که قرار است به زودی در اختیار کاربران اندرویدی قرار بگیرد، تنها کمی از نسخه‌ی قبلی آن جدیدتر است. بنابراین در آپدیت جدید اندروید، تنها باگ ها و مشکلات نسخه‌ی قبلی برطرف شده است و اتفاقات اساسی و بنیادی در این آپدیت به وجود نیامده.

بزرگ‌ترین باگی که شایعه شده در اندروید نسخه 4.4.3 برطرف خواهد شد، مربوط به قسمت فوکوس دوربین می‌باشد که مسلماً یکی از مشکلات اساسی در گوشی‌های Nexus و Moto X بوده است. همچنین شایعات دیگری مبنی بر برطرف شدن مشکلات و باگ ها در نسخه‌ی 4.4.2 اندروید وجود دارد که از آن میان می‌توان به اتصال خودکار WiFi ،MMS ،VPN ،Bluetooth، تقویم، ریبوت رندم، لیست مخاطبین، ایمیل و باگ های مختلف امنیتی اشاره کرد.
اکنون در مورد این مسئله که تا چه وقت باید منتظر ارائه این آپدیت باشیم، ما هم هیچ نظر و ایده ای نداریم. اما بر طبق سرعت شایعات منتشر شده در صفحات وب، این گونه به نظر می‌رسد که زمان زیادی تا معرفی و ارائه این آپدیت جدید باقی نمانده است. البته این نکته را نباید فراموش کنیم که مدت زمانی که کاربران دیوایس های نکسوسی باید برای دریافت نسخه‌ی 4.4.3 اندروید منتظر بمانند، نسبت به سایر اسمارت فون های اندرویدی دیگر، کمتر خواهد بود.

 

loading...

اولین دیدگاه

  1. مطمعنا الان رو چیز خفن تری داره کار میکنه نمیگه تا تقلید نباشه شاید الهام جدیدی نگرفته

    خیلی متفاوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *