گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اقتصادی / انصراف دهندگان از یارانه بخوانند
loading...

انصراف دهندگان از یارانه بخوانند

 بنا بر گفته شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور گرچه زمان ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی فاز دوم هدفمندی پایان رسیده، ولی زمان انصراف از دریافت یارانه تا پایان سال 93 ادامه دارد.

در سایت رفاهی به نشانی (www.refahi.ir) از متقاضی انصراف از یارانه شماره ملی سرپرست، شماره حساب یارانه و شناسه ثبت نام خواسته شده است.

برخی شهروندان متقاضی انصراف از یارانه در تماس با خبرگزاری فارس اعلام کرده‌اند، یا از ابتدا کد رهگیری ۴ رقمی از پیامک سامانه رفاهی دریافت نکرده‌اند یا آن را گم کرده‌اند، تکلیف آنها چیست؟

انصراف دهندگان از یارانه بخوانند انصراف دهندگان از یارانه بخوانند

خبرنگار ما در گفت‌وگو با یکی از کارشناسان سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها کسب اطلاع کرد، افراد متقاضی انصراف از یارانه که کد رهگیری ندارند می‌توانند با تلفن‌های این سازمان تماس گرفته و کد خود را دریافت کنند و پس از آن انصراف خود را ثبت نمایند.

همه سرپرستان خانوار سراسر کشور می‌توانند سؤالات خود را از طریق تلفن با پیش شماره ۰۲۱ زیر  48031222 با کارشناسان این مرکز در میان بگذارند.

همچنین تلفن 9009000017 یک شماره خاصی است که سرپرستان خانوار در هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با تلفن ثابت بدون پیش شماره سؤالات خود را مطرح کنند.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *