گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / عجیب ترین ها / این نوجوان به 23 زبان دنیا مکالمه می کند!
loading...

این نوجوان به 23 زبان دنیا مکالمه می کند!

نوجوان نابغه مسلط به 23 زبان دنیا +عکس
نوجوان آمریکایی اهل نیویورک می تواند به 23 زبان دنیا از جمله عبری، عربی، سواحیلی و چینی صحبت کند. این نوجوان 16 ساله موفق شده به تنهایی و بدون معلم به آموختن 23 زبان دنیا اقدام کند و آن‌ها را فرا بگیرد.

نوجوان نابغه مسلط به 23 زبان دنیا +عکس

«تیموتی دونر» می گوید: یادگیری زبان های مختلف را از زبان عبری شروع کردم و اکنون برخی از زبان‌هایی که قادر به صحبت کردن و یا در حال یادگیری آنها هستم شامل زبان‌های فرانسوی، لاتین، یونان باستان، چینی، ژاپنی، عربی و پشتو هستند.
به گزارش روزنامه تلگراف، توانایی نادر «تیموتی» به او این امکان را داده تا بتواند با بسیاری از مردم در کشورهای مختلف جهان مکالمه کرده و ارتباط بگیرد…./isna.ir

loading...

2 دیدگاه ها

  1. اگه یه کودک زیر دوازده سال در محیط هایی که به چندین زبان مختلف صحبت می شه قرار بگیره این توانایی رو داره که همه اون زبان ها رو درست مثل زبان مادریش یاد بگیره و صحبت کنه اما بعد از این سن متاسفانه این توانایی رو از دست می ده و یادگیری زبان خیلی سخت می شه. اگه به بچه هایی که با والدینشون به خارج می رن نگاه کنید می بینید که اونا سریع تر و بهتر به زبان مسلط می شن. حالا خیلی دلم می خواد بدونم روش کار ایشون در یادگیری این زباها چی بوده؟ اگه تو کشور خودش این همه زبان رو یاد گرفته حتما متد خاصی داشته که می شه در آموزش زبان ازش استفاده کرد. کاش روش یادگیری رو هم می گفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *