گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / این خانم عشق گمشده اش را بعد 30 سال در فیس بوک پیدا کرد! +عکس
loading...

این خانم عشق گمشده اش را بعد 30 سال در فیس بوک پیدا کرد! +عکس

این خانم عشق گمشده اش را بعد 30 سال در فیس بوک پیدا کرد

زنی که پس از 30 سال عشق گمشده اش را در فیس بوک پیدا کرد , یک زن 48 ساله امریکایی از طریق فیس بوک توانست عشق گمشده اش را بعد از 32 سال بیابد و اکنون آنها رسما ازدواج کرده اند.

 

این زوج در سال 1982 در حالیکه 19 و 17 ساله بودند با هم آشنا شدند ، اما آقای بری خیلی زود قلب خانم ” مندی ” 17 ساله را شکست و برای همیشه او را رها کرد. مندی هرگز نتوانست او را فراموش کند و به او فکر میکرد.

زن فیس بوک

بعد از گذشت 32 سال از آن عشق نافرجام خانم مندی به صورت کاملا اتفاقی توانست او را در فیس بوک بیابد و این رابطه تازه به یک عشق عمیق و نهایتا ازدواج انجامید. آنها 6 ماه بعد از اینکه یکدیگر را بعد از سالها ملاقات کردند ازدواج کردند.

این اتفاق برای این زوج بسیار خوشایند بوده و زندگی جدید خود را مدیون فیسبوک میدانند. آقای بری میگوید : ازوقتی ازدواج کرده ایم همیشه فکر میکنم کاش این تصمیم را 30 سال پیش گرفته بودم.

منبع: پرداد

loading...

5 دیدگاه ها

  1. چه جالب ،حتماً عشقشون به هم دیگه واقعی بوده که قسمت هم شدن

  2. یه مرده اسم زنش مهنازبود، بر اثر سانحه تصادف از دنیا رفت. براش یه زن دیگه گرفتن ، از قضا اسم اونم مهناز بود. مرده از هولش به زن دومی اش گفته بود عزیزم من از اولش تو رو می خواستم، اشتباهی اون مهناز و بهم دادن. حالا حکایت این مرده اس که کاش این تصمیم و 30 سال پیش گرفته بودم.

  3. قدیما لب رودخونه بعد کم کم تو کوچه پس کوچه بعد شد عشق خیابانی الانم که عشق فیس بوکی خدا عاقبتمون رو بخیر کنه!!!!!!!!!!!!

  4. ایول لی لی جان خوب اومدی…خوشمان آمد

  5. البته اینا تو فیسبوک آشنا نشدن فقط دوباره همدیگرو پیدا کردن.عشقای الان عشق نیست خاله بازیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *