گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد +عکس
loading...

این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد +عکس

زن جوان به دلیل علاقه شدیدی که به آنجلینا جولی داشت، با عمل زیبایی خودش را شبیه به آنجلینا جولی کرد!

خیلی از افراد معتقد هستند که آنجلینا جولی همچنان در 40 سالگی جزء زنان خوش چهره می باشد و بنابراین طبیعی است که خیلی از زنان دوست داشته باشند شبیه او باشند!

یک مدل کانادایی به نام ورونیکا veronika جراحی های متعددی انجام داده است تا بتواند شبیه آنجلینا جولی باشد!

این مدل 27 ساله که در شهر ونکوور Vancouver زندگی می کند می گوید که خیلی ها او را با آنجلینا جولی اشتباه می گیرند و این بدلیل شباهت او به آنجلینا جولی بعد از انجام عمل های زیبایی است.

او می گوید بجز جراحی سینه و تزریق ژل به لب هایش, هیچ جراحی دیگری انجام نداده است.

این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد

ورونیکا قبل از جراحی زیبایی و تزریق ژل به لب هایش

ورونیکا می گوید بخاطر چهره اش دوستان دختر زیادی ندارد چرا که دختران معتقدند او با چهره و اندامش می تواند همسران آنها را فریب دهد و او را یک خانه خراب کن می نامند! (خانه خراب کن به زنی گفته می شود که وارد زندگی یک زوج دیگر شده و زندگی آنها را از هم می پاشد)

او می گوید حتی مردان نیز می ترسند که به او نزدیک شوند چرا که فکر می کنند من بخاطر زیبایی و شباهتم به آنجلینا جولی برخورد بدی با آنها خواهم کرد!

این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد

ورونیکا بعد از جراحی زیبایی

این زن جوان با عمل زیبایی خودش را شبیه آنجلینا جولی کرد

ورونیکا بعد از جراحی زیبایی

ورونیکا ادامه می دهد که مدتی است که تنها زندگی می کند و هیچ شخصی در زندگی اش حضور ندارد اما امیدوار است بتواند مثل آنجلینا جولی یک براد پیت برای خودش پیدا کند! او می گوید مردی می خواهد که از خودش بزرگتر باشد و ته ریش داشته باشد!

loading...

9 دیدگاه ها

 1. خخخخ چیز جدیدی نیست

  خیلی از از خانوم ها میرن هزار جور عمل میکنن تا بشن انجلینا ولی هیچکدوم موفق نیستند

  انجلینا یه دونه اس
  ملکه زیبای هالییوود
  عاشششششششششششششقتم

  چقدر تو نازی ک همه میخوان شبیهت باشن

 2. چه جالب ..زمینه ی شبیه شدن هم نداره ولی تو عکس آخری شبیهش کردن ..معلومه دکتراش خیلی ماهر بودن..اینجا میخوای بینی تو عمل کنی از اولش هم بدتر میکنن..خوشبحالش که شبیهش شده

 3. جمع نبند لطفا. من فقط دوست دارم شبیه الناز شاکردوست باشم

 4. من هم فقط دوست دارم شبیه تیلور سویفت باشم. خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوشگله. عاشقشم عینه فرشته هاست.

 5. آنجلینا فقط بینیش قشنگه که اونم در جوانیش یه جراجی روش انجام داده میتونین برین ببینین توسایت خارجی سرچ کنین البته از نیم رخ مشخصه چون فقط کوچیکش کرده قیافه باحالی داره وخاص ولی خوشگل نه زیاد این خارجیا سلیقشون تو حلقم قبل از آنجلینا جولیا رابرتز خوشگلشون بود واقعا این دختره کم عقله ودخترای ایرانی کم عقل تر البته بعضیاشون اونم دیگه قدیمی شد

 6. این کجاش زیباست عجب اعتماد به نفسی داره آره خیلی از مردا به گاو ماده هم نه نمیگن و برن سمتش به بیراهه کشیده میشن تو که سهله.آنجلینا خودش جذابیت نداره چه برسه تو که با عمل میخوای شبیهش بشی.آنجلینا فقط با آرایش خوشگله اونم گریم هالیوودی نه یه آرایش ساده.با این قیافه مشخصه تنها گزینه ی انتخابیت آنجلینا میشه اگه راست میگقتی خودتو شبیه چارلیز ترون می کردی.

 7. از آنجلینا بدم نمیاد ولی خودش چی هست که یکی دیگه هم بخواد با عمل شبیهش باشه.هه حتما رفته دکتر چند تا اسم داده و تنها گزینه ی مورد نظر دکترش آنجلینا بوده عمرن بتونه شبیه آدرینا لیما یا دوتزن کروس و افراد خیلی جذاب درش بیاره . در همین حد میشد رو چهره ی این زن کار کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *