گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / جالب و خواندنی / این عشق است یا زن ذلیلی!؟ +تصاویر
loading...

این عشق است یا زن ذلیلی!؟ +تصاویر

زن و شوهری وجود دارند که مدت 35 سال است لباس متحدالشکل می پوشند.خانم نانسی به اتفاق شوهرش اقای دونالد فدرستون با روحیه هر چه تمام 37 سال پیش با یکدیگر ازدواج نمودند.به گزارش تاپ ناز آنها اینقدر به هم نزدیک می باشند که مدت 35 سال است حتی در لباس پوشیدن نیز از یکدیگر تبعیت می نمایند.خانم نانسی می گوید اگر شوهرم بیرون از شهر باشد به من زنگ می زند و نوع لباس و رنگش را به من خبر می دهد.
زن ذلیل
خیاط خانواده تا کنون 600دست لباس یک جور را برای آنها دوخته است.این زوج موفق در سال 1976 با یکدیگر ازدواج نموده اند.خانم نانسی اهل ایالت ماساچوست می گوید:”دو سال پس از ازدواجما نامزدم را مجبور نمودم  پیراهنی شبیه پیراهن من بپوشد و او هم پذیرفت. از ان زمان با عشق و علاقه ای که به یکدیگر داریم از لباسهای یک رنگ و یک جنس استفاده می نماییم.
زن ذلیل زن ذلیل زن ذلیل زن ذلیل زن ذلیل
loading...

2 دیدگاه ها

  1. جایی که افراط هست تفریط هم وجود داره ممکنه در حالی که سعی می کنند ظاهرشونو مثل همدیگه کنند دلشون جای دیگه ای باشه! به نظر من اگه باطنشون مثل هم بود مثل یک روح در دو بدن آونوقت جدایی نا پذیر بودن بدون این که مجبور باشند مثل هم لباش بپوشند.

  2. ولی به نظر من اینا مجبور نشدن به انجام این کار بلکه از روی علاقه و عشق این کارو میکنن. نه بابت اینکارشون تشویقی میشن و نه بابت انجام ندادنش تنبیه میشن. پس دلیلی نداره بخوایم بگیم از روی عشق نیست و به اجباره. البته نظر هرکس محترمه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *