گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / بازیگر معروف جورج کلونی با این دختر لبنانی ازدواج می کند
loading...

بازیگر معروف جورج کلونی با این دختر لبنانی ازدواج می کند

«جورج کلونی» با «أمل علم الدین»، یک وکیل مسلمان زاده لبنان رسما نامزد کرده و قرار است به زودی ازدواج کند، این خبر مورد استقبال رسانه‌های سراسر دنیا قرار گرفته است.
جورج کلونی»، بازیگر 53 ساله هالیوود نامزد کرد. این تیتری است که هر چند وقت یکبار در برخی رسانه‌های جهان منتشر می‌شود ولی اینبار گویی خبر خیلی جدی‌تر از دفعه‌های قبلی است، آنچنان‌که روزنامه آمریکایی هافینگتون پست ضمن اعلام خبر نامزدی «جورج کلونی» با «أمل علاءالدین»، یک وکیل  36 ساله مسلمان زاده لبنان، نوشت: جورج کلونی سرانجام پس از سال‌ها به روابط بی‌قید و بند خود پایان داد.
بازیگر معروف جورج کلونی با این دختر لبنانی ازدواج می کند

«نیکولاس کلونی»، پدر 80 ساله «جورج» نیز این خبر را تأیید کرد و متذکر شد که خبر نامزدی پسرش او را نیز شوکه کرده است. «نینا کلونی»، مادر 74 ساله«جورج کلونی» نیز در این باره گفت: بی‌نهایت از واقعه خوشحالم، أمل دختر دوست‌داشتنی است.

«نینا کلونی» که اولین بار با عروس خود در برنامه اکران خصوصی فیلم «مردان تاریخی» در کاخ سفید دیدار کرده است، گفت: جورج و أمل شباهت‌های زیادی به هم دارند، هر دو  آنها شوخ‌ طبع‌ و در عین حال مهربان هستند. 

وی افزود: پسرم اولین بار این مسئله را یک سال پیش برای ما عنوان کرد و گفت که او نیز همانند من به مسائل بین‌المللی علاقمند است.

خبر نامزدی «جورج کلونی» در میان دوستانش نیز بازخوردهای متفاوتی داشت، آنچنان‌که «اسکات سیمون»، روزنامه‌نگار و مجری تلویزیونی در صفحه توئیتر خود نوشت: «اوه خدای من، جورج کلونی نامزد کرد پس اکنون برای من نیز شانس ازدواج هنوز باقی است.»

روزنامه گاردین نیز به قدری خبر نامزدی «جورج کلونی» را مهم دانست که آنرا با خبر پاگذاشتن «نیل آرمسترانگ» بر کره ماه یک دانست.

روزنامه میل‌آنلاین نیز در ادامه خبر نامزدی جورج کلونی به سوابق نامزد او اینگونه اشاره کرد: خانم علم‌الدین، یک وکیل فعال حققوق بشر و وکیل مدافع «جولین آسانژ»، مؤسس سایت ویکی‌‌لیکس است. 

او همچنین یک از مشاوران «کوفی عنان» و سفیر ویژه سازمان ملل در سوریه بوده است.

جورج کلونی نیز درباره نامزدش به رسانه‌ها گفته است: او یک وکیل است، او خیلی با استعداد است، او زن بسیار خاصی است و در کار خود بسیار بسیار حرفه‌ای است.

روزنامه هافینگتون پست نیز درباره سابقه «أمل علم‌الدین» نوشت: این دختر 36 ساله متولد لبنان است، در دانشکده‌های حقوق دو دانشگاه آکسفورد و نیویورک تحصیل کرده و اکنون در زمینه‌های قوانین بین‌الملل، حقوق بشر، استرداد مجرمین و همچنین قوانین جنایی فعالیت می‌کند.

«علم‌الدین» در یکی از مصاحبه‌هایش گفته که پس از ازدواج با جورج کلونی همچنان به فعالیت‌های خود در لندن ادامه خواهد داد.

 

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *