گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سبک زندگی / روانشناسی / بچه مثبت ها طرفدار کمتری دارند!
loading...

بچه مثبت ها طرفدار کمتری دارند!

بچه مثبت ها طرفدار کمتری دارند!
بچه مثبت ها طرفدار کمتری دارند!
بررسی های محققان ثابت کرده است “تغییرات هورمونی” در خانم ها باعث می شود تا برخی از رفتار های بی دلیل و غیر منطقی مردان روی آن ها بیشتر تاثیر بگذارد و پژوهشگران می گویند مرد هایی که وفادار نیستند و قابل اعتماد به نظر نمی رسند به خاطر ظاهر جذاب و مرموزشان بیشتر توجه زنان را به خود جلب می کنند.
گفتنی است محققان هنوز دریافته اند زن ها با وجود باخبر بودن از شخصیت نامناسب و غیر اعتماد چنین دسته از مردانی چرا باز آن ها را قابل اعتماد می دانند و زنان بر این باورند مردانی با این ویژگی ها یشتر وفادار هستند.
معیار خانم ها برای ازدواح در سال های مختلف عمرشان با هم بسیار تفاوت دارد و پژوهشگران می گویند زنان 18 تا 24 ساله به ظاهر و خوش تیپی خواستگارشان بسیار اهمیت می دهند و 48 در صد از خانم ها در این سن دوست دارند با کسانی ازدواج کنند که باعث تعجب و حسادت اطرافیان شود.
loading...

3 دیدگاه ها

  1. به نظر من مرد خيلى جذاب و خوشگل به درد زندگى نميخوره. خوش تيپ و خوش هيكل باشه، ولى خوشگل نه اصلاً. با اينكه جزو اون گروه سنى هستم ولى خيلى به ظاهر (قيافه) اهميت نميدم. خوش استيل بودن از همه بهتره : D

  2. اگه اینجا کامنتی نمیزاشتم باید تعجب میکردی حالا حتی اگه چیزی هم ننویسم! D:

  3. بچه مثبت به چه کسی می گن؟ حتی برای این سؤال ساده هم تعاریف مختلفی وجود داره. در انتخاب همسر هم معیارها مختلفه و هرکسی با توجه به دیدگاه ها و اعتقاداتش همسر آیندۀ خودشو انتخاب می کنه و به نظر من هیچ ارتباطی به تغییرات هورمون نداره. ممکنه برای فردی معیارهایی مهم باشه و اونا رو مثبت بدونه و فرد دیگه ای هم با حیله گری و چرب زبانی خودشو مطابق با اون معیارها نشون بده در صورتی که فاقد شرایط لازم باشه. این موارد زیاد اتفاق می افته و متأسفانه گول زدن طرفین در نهایت به ضرر هر دو تمام می شه چون رابطه ای دوام خواهد داشت که با شناخت کامل آغاز شده باشه با دونستن تمام نقاط قوت و ضعف.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *