گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / بیوگرافی و عکسهای ویدا صمدزی دومین دختر شایسته افغانستان
loading...

بیوگرافی و عکسهای ویدا صمدزی دومین دختر شایسته افغانستان

دختر شایسته افغانستان
دختر شایسته افغانستان

بیوگرافی و عکسهای ویدا صمدزی دومین دختر شایسته افغانستان

ویدا صمدزی (زاده ۲۲ فوریه ۱۹۷۸) دختر شایسته افغانستان در سال ۲۰۰۳ است. او نخستین زن افغانی است که از سال ۱۹۷۴ به این سوی، در یک جشنواره زیبایی بین‌المللی شرکت کرده است. او هم‌اکنون در آمریکا اقامت دارد.

صمدزی در سال ۲۰۰۳ به نمایندگی از کشور افغانستان در مسابقه دوشیزه زمین در فیلیپین شرکت کرد. حضور او در مانیل که در بخشی از مسابقه با لباس نیمه برهنه، باعث برانگیختن حساسیت‌های بسیار در افغانستان شد. در حالی که صمدزی عنوان می‌داشت که سفارت افغانستان در واشنگتن، او برای شرکت در مسابقه دوشیزه زمین، معرفی کرده‌است، وزیر وقت زنان افغانستان با انتقاد از او، صمدزی را نماینده زنان کشورش ندانست. صمدزی پس از زهره داود دومین دختر اهل افغانستان است که به نمایندگی از کشورش در چنین مسابقاتی شرکت کرده است.

چندی پیش حماسه کوهستانی هم که دختر شایسته افغانستان است در سایت معرفی شد.

ویدا صمدزی
ویدا صمدزی

صمدزی در سال ۱۹۷۸ در کابل در یک خانواده تاجکزاده شد. او در سال ۱۹۹۲ به همراه خانواده‌اش به پاکستان رفت. پس از به تنهایی به هند رفت و در سال ۱۹۹۶ به آمریکا مهاجرت کرد. تعدادی از خویشاوندان ویدا در آن زمان در آمریکا اقامت داشتند. صمدزی در گفتگویی اظهار داشته است که پس از سه بار حضور، دیگر در مسابقات زیبایی شرکت نخواهد کرد. او همچنین در این گفتگو خود را یک مسلمان همیشگی دانسته است. او تحصیل‌کرده رشته تبلیغات و ارتباطات گفتاری از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است.

دختر شایسته افغانستان
دختر شایسته افغانستان
ویدا صمدزی
ویدا صمدزی
ویدا صمدزی
ویدا صمدزی
ویدا صمدزی
ویدا صمدزی
دختر شایسته افغانستان
دختر شایسته افغانستان
دختر شایسته افغانستان
دختر شایسته افغانستان
loading...

9 دیدگاه ها

 1. به من چه که کی میخواد انتخاب شه؟
  نه ؟ به من چه؟؟؟؟؟

 2. نه! ولی یکم دقت میکنم میبینم :
  آخه به چیه این رای دادن؟
  خوشگل هم نیس!
  همسایه بغلیمون یه دختر 2ساله داره
  اون دختر 2ساله یه پسر عموی 3 ساله داره
  اون پسر 3ساله از این خوشگل تره!
  به جان دو تا نوه هام!!

 3. ای که این هم وطنان افغان بر دنیا حکومت میکنن . تو اتوبوس میری 80% افغانین. تو شهرستانا که فراوون.حالا که جدیدا پاشونم تو دخترای شایسته وا شده. اگه امریکا اینارو نمیزد الان ابر قدرت بودن.من که این احتمال رو میدم تا چند سال اینده…….

 4. شاهرخ خیلی باحالی بخدا اینو راست گفتی هر جا میریم افغانی زیاد هست ولی ما که بخیل نیستیم خوب حتما شایسته این انتخاب بوده مبارکش باشه افغانیا هم افتخار کنن هم وطنشون شایسته شده

 5. شاهرخ جان شخصیت دومت علی کجاست؟

 6. فک کنم این خانومم عمل زیبایی داشته . من زشتی رو درش میبینم اما واقعا تشخیص دادن این که افغانی سخت. سارا این بحث تموم شد گفتم که تمومش کن بسه دیگه تو بردی.من ادم دورویی نیستم میخواستم برای تنوع اسممو عوض کنم همین اما شما هام باهوشید خوشم اومد

 7. گند نیست. قابل تحمله

 8. اه اه اه اگه به اون میگن قشنگ به قشنگ میگن چی؟چه گوش بزرگی داره شاید بخاطر بزرگ بودن گوشاش اول شده نه زیبایی!!!!!

 9. دوست عزیز پشت این قضیه مطالب ظریف سیاسی نهفته است الکی یک هو به یکی جایزه ی نوبل نمی دهند .کسی که درمسابقات نیمه برهنه می یاد بعد توسط کشورش نقد می شده خوب معلومه که دختره شایسته هم میش ه با این قیافه اش که به مامان بزرگ ها می ماند ..
  اماحماسه ی کوهستانی خداییش ارزش را داشت .
  درضمن همه ی افغان ها مثل همنیستند جگر..ماهمه اش دور وبرخود ادم های کارگر وبدبخت شان رادیدیم .ما یک همسایه داریم که برای گردش ایران امده اند تمام اقوام وفامیل شان همه دکترومهندس هستند به قول خودش انجینر وداکتر هستند وبسیاری ازکشورهای اروپایی رو هم گشته اند باورتان می شود خیلی علاقمند به ایران شده اند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *