گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / تجاوز 30 سیاهپوست به خبرنگار زن ایرانی+عکس
loading...

تجاوز 30 سیاهپوست به خبرنگار زن ایرانی+عکس

خبری آتی نیوز:مرجان رستمی خبرنگار نشریه The Virginian Pilot دو هفته پیش در راه بازگشت به خانه همراه خبرنگار دیگر دیوید فورستر مورد حمله و ضرب و شتم و تجاوز ۳۰ جوان سیاهپوست قرار گرفت.با اینکه رستمی خود خبرنگار مجرب این نشریه میباشد، این نشریه خبری در مورد ضرب و شتم، تجاوز و غیبت یک هفته ای او منتشر نکرد. همچنین گفته میشود پلیس نیز ضاربان را تحت تعقیب قرار نداده و ادعا کرده چندان کاری از دستشان بر نمی آید.

دیروز آقای اورایلی مجری شبکه فاکس با اشاره به این خبر مدعی شد که مقامات محلی قصد سرپوش گذاشتن بر این خبر را دارند چون به نظر میرسد انگیزه های حمله نژادپرستانه بوده است (سیاهپوستان علیه دو سفیدپوست – ایرانی و آمریکایی).
مرجان رستمی

رستمی فارغ التحصیل دانشگاه تگزاس میباشد و قبلاً در نشریه آریزونا رپابلیک کار میکرده است.

 
نکته قابل توجه اینکه نه تنها رسانه های آمریکایی بلکه رسانه های محلی نیز خبر فوق را در رسانه های خود منعکس نمی کنند، رسانه هایی که گویا به خبر آزار و اذیت حیوانات بیشتر از انسان اهمیت می دهند یا اینکه چون فرد مذکور ایرانی است ظاهرا برایشان اهمیت چندانی ندارد.گفتنی است از چند روز پیش خبر سگ ایرانی به نام «امید» به طور مرتب از رسانه های فارسی زبان ماهواره ای خصوصا “صدای آمریکا” پخش می شود و حتی مجریان آن در فیس بوک اقدام به تبلیغ برای سگ ایرانی می کنند؛اما از خبر ضرب و شتم خبرنگار ایرانی خبری نیست …
loading...

4 دیدگاه ها

 1. عجب ادمای حروم زاده ای

 2. حسین از خرم آباد دیار دلاوران

  نمک خوران و نمکدان شکنان ! مرجان،شجریان،معتمدآریا،خودشیفته،پونه،زهره و امثالهم اگر نگاهی کوتاه و گذرا ولی با تأمل به گذشته خود بندازند و خودشان در مورد خودشان قضاوت کنند در می یابند که مدیون ایرانند. اینها خودفروشانی هستند که در واقع سادلو و عاشق لذات زودگذر حیوانی اند اگر نگاهی به موقعیت اجتمائی خود می کردند و آینده نگر بودند هیچ موقع دنیا و آخرت خود را خراب نمی کردند و اسیر دست اجانب و صادق صباها نمی شدند

 3. نمی تونیم در باره ی همه قضاوت کنیم.

 4. آفرین به این خبر

  تجاوزی در کار بنوده، بلکه ضرب و شتم انجام شده اون هم در مورد همکار مرجان رستمی.
  چرا خبر را تحریف می کنید و مردم را فریب می دید؟
  اونم در اینترنت که با یه سرچ ساده می شه منبع و اصل هر خبری را با جزییات پیدا کرد.
  خبر شما:
  “مرجان رستمی خبرنگار نشریه The Virginian Pilot دو هفته پیش در راه بازگشت به خانه همراه خبرنگار دیگر دیوید فورستر مورد حمله و ضرب و شتم و تجاوز ۳۰ جوان سیاهپوست قرار گرفت”
  منبع اصلی خبر:
  http://hamptonroads.com/2012/05/beating-church-and-brambleton
  They had stopped at a red light, in a crowd of at least 100 young people walking on the sidewalk. Rostami locked her car door. Someone threw a rock at her window. Forster got out to confront the rock-thrower, and that’s when the beating began.
  Neither suffered grave injuries, but both were out of work for a week

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *