گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / تعرض به دختر 4 ساله ایرانی در هند
loading...

تعرض به دختر 4 ساله ایرانی در هند

تعرض به دختر 4 ساله ایرانی در هند

تجاوز

پلیس هند از دستگیری مردی ۳۲ ساله خبر داد که در منطقه توریستی گوا به یک دختربچه‌ی چهار ساله‌ی ایرانی تجاوز کرده است. او همراه مادرش در یک سفر توریستی در این منطقه به سر می‌برد.

به گزارش دویچه وله، خبرگزاری فرانسه از دستگیری مردی در روز دوشنبه ۲۷ ژانویه خبر داد که به یک دختر ۴ ساله ایرانی تجاوز کرده است. این دختر در حال گذراندن تعطیلات با مادرش در منطقه توریستی گوا بود. مادر این دختر پس از آن‌که ماجرا را از دخترش شنید به پلیس شکایت کرد.

پارش نایک، مامور آگاهی پلیس به خبرگزاری فرانسه گفته است که به محض طرح شکایت دست به جستجو زده و فرد مظنون را یافته است. مرد مزبور قصد فرار داشته است.

خبرگزاری فرانسه نوشته است که مسئله تجاوز جنسی به خارجی‌ها در هند چیز تازه‌ای نیست. اخیرا یک زن ۵۱ ساله دانمارکی در دهلی نو توسط اعضای یک گنگ مورد تجاوز قرار گرفت.

در ماه دسامبر گذشته پلیس یک معلم یوگا را دستگیر کرد که به یک دانشجوی آلمانی تجاوز کرده بود. این دختر دانشجو در حال گذراندن تعطیلات خود در گوا بود.

در ماه گذشته نیز وزارت خارجه بریتانیا و فرانسه به توریست‌هایی که به هند می‌روند درباره خطر تجاوز جنسی هشدار دادند: «زنانی که قصد مسافرت به هند را دارند باید نهایت احتیاط را به خرج دهند، حتی اگر با یک گروه حرکت می‌کنند.»

loading...

3 دیدگاه ها

  1. چقد تاسف آوره که حتی خردسالان هم طعمه چنین کارهای رذل موجوداته بی مغز و هوس ران میشوند…

  2. موافقم آقا محسن بله واقعا رذل هستن دختر 4ساله !!!!!!وحشیا بعضی وقتا تعجب می کنم که چطور چنین کشوری با مردمان سیاه و با او سیبیل های خفن شون چهره های ترسناکشون می تونن دختر زیبایی مثل آشواریا داشته باشن و چطور می تونن کلمه بازیگر رو بفهمن ؟!!!!چطور میتونن کلمه افتخار رو بفهمن؟؟حییف آشواریا که در چنین کشور متجاوز گری بدنیا اومده

  3. واقعاباهات موافقم محسن خاک توسرشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *