گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / توضیح آزاده نامداری در مورد پخش نشدن برنامه اش
loading...

توضیح آزاده نامداری در مورد پخش نشدن برنامه اش

توضیح آزاده نامداری در مورد پخش نشدن برنامه اش

پخش برنامه «خانومی که شما باشی» به تهیه‌کنندگی آزاده نامداری که از شبکه دو سیما پخش می‌شد، از روز یکشنبه 13 مهرماه به یکباره و بدون توضیح قطع شد.

بنا بر این گزارش، آزاده نامداری در توضیح این اتفاق فقط به این جمله اشاره کرد که از دلیل این اتفاق خبری ندارد و این موضوع باید از طریق شبکه دو پیگیری شود.

روابط عومی شبکه دو سیما ضمن توضیح ویژه برنامه های این شبکه در هفته نیروی انتظامی درباره قطع برنامه «خانومی که شما باشی» اعلام کرد: برنامه «خانمی که شما باشی» با توجه به حجم بالای برنامه‌های شبکه دو برای هفته نیروی انتظامی که زمان زیادی از کنداکتور شبکه را به خود اختصاص داده، و همچنین هم زمانی با پخش سریال زخم شبکه سه که ویژه این هفته است، پخش برنامه خانمی که شما باشی به زمان مناسب‌تری که منجر به بهتر دیده شدن این برنامه شود موکول شد.

قطع یکباره برنامه آزاده نامداری در روزی اتفاق افتاد که صبح همان روز فرزاد حسنی همسر سابق نامداری به همراه خانواده در ویژه برنامه عید قربان شبکه دو سیما حاضر شده بود. برخی منابع خبری غیر رسمی حضور حسنی در تلویزیون را به قطع یکباره برنامه «خانمی که شما باشی» ارتباط داده بودند.

loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *