گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / جدیدترین عکس آزاده نامداری پس از طلاق
loading...

جدیدترین عکس آزاده نامداری پس از طلاق

آزاده نامداری

اعلام خبر طلاق فرزاد حسنی و آزاده نامداری، از زبان خود آزاده که در مصاحبه‌ای رسماً از جدایی و پایان زندگی مشترکش سخن گفته بود، روزهای اخیر به یکی از پربازدید‌ترین و پر بحث ترین خبرهای روی وب تبدیل شده است.

تصویر وی را بدون حلقه ازدواج در هشتمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران که دیشب برگزار شد می‌بینید.

آزاده نامداری

loading...

4 دیدگاه ها

 1. خیلی صبر کردم تا چیزی نگویم اما انگار بعضی ها برای خودشیرینی و عرض ارادت هم شده، ول کن ماجرای طلاق آزاده نامداری و فرزاد حسنی نیستند. در سینمافا به احترام رفاقت با این دو هنرمند هم اشاره ای به اتفاقات اخیر و مصاحبه نامداری هم نکردیم هرچند که حق هم داشتیم. در این متن هم جوابی نداده ام و صرفا توجه تان را به پاسخ آزاده نامداری جلب کرده ام.

  در خبرها آمده است، دوست فرزاد حسنی (حمید فراهانی) دست به قلم شده و از آزاده نامداری بابت افشای طلاق ابراز ناراحتی کرده و گفته “تنها یک سوال از آزاده نامداری دارم؛ خانم نامداری… شما که می‌دانستی بهتر است این آتش زیر خاکستر و محرمانه بماند” و ادامه داده “من به واسطه دوستی با فرزاد حسنی و صحبت‌های چند روز اخیرمان با صراحت می‌گویم او به شدت ناراحت است”.

  اما جواب خانم نامداری که به سختی به حرف می آید نشان می دهد او هم دل پری دارد و در جواب گفته ” نکته ای که لازم است بگویم این است که بسیار به اینکه ما باید آدم های راستگو و صادقی باشیم معتقدم. یادم است یک روز شقایق دهقان به تلویزیون آمده بود و روی آنتن گفت من یک نامادری ام. با اینکه نامادری بودن را در جامعه ما نمی پذیرند، اما شقایق دهقان با شهامت زیاد این موضوع را مطرح کرد و بعید می دانم بعد از این اتفاق هم ذره ای به محبوبیت یا جایگاهش در میان مردم لطمه ای وارد شده باشد. او با مردمش صادق بود و به نظرم بهترین کار ممکن را انجام داد. اصولا لاپوشانی یا دروغ گفتن اذیتم می کند و نمی توانم بار سنگین دروغ را روی دوشم تحمل کنم. من به هر محفل هنری از جمله تئاتر، سینما یا کنسرت که می رفتم می گفتند «به فرزاد سلام برسان!» اما مگر چقدر می توانم این مسئله را از همه قایم کنم و بگویم «چشم، سلام می رسانم!» من تحمل این بار سنگین دروغ را ندارم. من یک زن کاملا سنتی ایرانی هستم و در مرام و ادبیات خودم و خانواده ام نیست که بروم جار بزنم «من جدا شده ام.» هرگز دوست نداشتم این اتفاق تا این حد بازتاب رسانه ای داشته باشد، اما به قول شهاب حسینی «یک پایان تلخ، بهتر از یک تلخی بی پایان است.»”.

  حساب مردم در این داستان جدا است، مردم در تمام دنیا دوست دارند بدانند فلان ستاره شان در زندگی چه کار می کند و بنظرم پی بردن به زندگی خصوصی شان هم جزیی از آن حق محسوب می‌شود پس بی خود کرده هرکس آن را دخالت بداند و اتفاقا نشریات و خبرنگار ها هم بخشی از آن حق را دارا می باشند اما دوستان فلان طرف بخواهد بگوید چرا جدا شدی و چرا جار زدی هم کاملا غیرمنطقی و غیراخلاقی است. به جهنم که ناراحت شدید از اعلام این خبر!؟ نامداری کاری صادقانه و منطقی کرده است و در مصاحبه خود با روزنامه صبا هم اسم کسی را نیاورده و کسی را هم مقصر ندانسته است.

  خوشبختانه از آن جا که با خانم نامداری دوستی و آشنایی دارم، قسم می خورم تا قبل از علنی شدن ماجرا از هیچ کدامشان درباره اتفاقات و شایعات چیزی نپرسیدم و تا هفته پیش هم از ماجرا مطمئن نبودم. دخالت هم نکردم و نمی کنم و برای هر دو شان آرزوی بهترین ها را دارم. روی صحبت با همان دوستان نامردی است که سر زندگی دیگران هم قمار می کنند تا چاپلوسی شان به چشم آید. آن ها حواسشان نیست که قبل از این که رفیق کسی باشند خبرنگار و نویسنده هستند.

  عده‌ای هم در واکنش به عکس حضور نامداری در جشن انجمن منتقدان سینمایی ایران تیتر جالبی زده‌اند و نوشته اند “چهره خندان نامداری پس از طلاق”. بعله در عکس خوشحال است اما خدا می داند آیا در این مدت به ظاهر کوتاه هم خوشحال و خندان بوده است و چه بر سرش آمده است!؟

 2. یک زن ایرانی

  آقای حسنی و خانم نامداری این اتفاق برای زندگی شما قابل پیش بینی بود. روزی که آقای حسنی سعی کرد زندگی شخصی و ازدواجشو رسانه ای کنه و حریم خصوصی خودشو در نظر مردم باز کرد (به قول دوستشون تا ساعت 12 شب متن مینوشتن که چطور این خبر مثل بمب صدا کنه) باید به این فکر میکرد که شاید همسرش دلش نمیخواد فدای شهرت طلبی ایشون بشه. زندگی موش و گربه بازی نیست که آقای حسنی لحظه سال تحویل و روی آنتن هر لحظه دنبال کل کل کردن با خانم نامداری بود . هیچ زنی هر چقد هم با جنبه و تحصیل کرده نمیتونه اینهمه تحقیر و از طرف همسرش تحمل کنه. بنظرم این زندگی برای اقای حسنی فقط یه بازی و سرگرمی بود. زندگی زناشویی باید سرشار از احترام باشه .. کل کل و بحث برای جو دوستان دبیرستانیه نه یه مرد. اقای حسنی هنوز تو دوران کودکی خوشون هستن و با هر کس دیگه ای هم ازدواج کنن اگر به همین صورت ادامه بدن باز هم شکست میخورن. این طلاق برای همه ملت ایران قابل درکه چون همه زنهای ایرانی لحظه سال تحویل بی احترامی یه مرد نسبت به همسرشو دیدن.

 3. مردی که نتونه احترام همسرشو نگه داره و تو یه جمع همش دنبال ضایع کردن و کل کل با همسرش باشه روح همسرشو کم کم تخریب میکنه . من به ازاده نامداری تبریک میگم که قبل از اینکه دیر بشه خودشو از شر این بچه نجات داد.

 4. کار آقای حسنی ( تعریف کردن خاطره) خیلی زشت بود هیچ آدم با شخصیتی اینطوری صحبت نمیکنه، اون خاطره یه توهین به خانم نامداری و خانواده اش بود، واقعا حرکتشون جای تاسف داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *