گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / جذاب ترین زنان مو قرمز هالیوودی +تصاویر
loading...

جذاب ترین زنان مو قرمز هالیوودی +تصاویر

جذاب ترین زنان مو قرمز هالیوودی +تصاویر
هالیوود پر از بلوندها و مومشکی های جذاب است، ولی موی قرمز آتشین را هر کسی ندارد و به هر کسی نمی آید. ستاره های زیر موهای قرمز زنجبیلی جذابی دارند. یادتان باشد موی قرمز به هر کسی نمی آید!
کریستینا هندریکس
کریستینا هندریکس
با آنکه کریستینا موهای طبیعی اش بلوند است، ولی از وقتی 10 سالش بوده به تقلید از آن شرلی، موهایش را همیشه قرمز می کرده است. این ستاره سریال Mad Men به خاطر موهای قرمزش مشهور است.
ایمی ادامز
ایمی ادامز
ایمی نقش هایی در فیلم های Enchanted و Catch Me If You Can بدست آورد و برای 4 جایزه آکادمی نامزد شد. او حرفه تأثیرگذاری در هالیوود برای خودش دست و پا کرده، ولی قطعاً موهای قرمزش هم در مشهور شدنش نقش داشته است.
 ایسلا فیشر
ایسلا فیشر
ایسلا فیشر هم برای خودش شهرتی دست و پا کرده است. این ستاره که به عنوان دختر بانمک استرالیایی شناخته می شود، اغلب به شوخی می گوید که اگر موهای قرمز نداشت و بلوند بود، این خلق و خویش را چطور می توانست توجیه کند. ما هم اگر موهای زیبایی مثل موهای ایسلا داشتیم از اینکه می گفتند اخلاقمان آتشی است، ناراحت نمی شدیم!
اما استون
اما استون
اما هم موهای بلوند طبیعی دارد، ولی اغلب آنها را به رنگ قرمز درمی آورد. ترکیب موهای قرمز بورگاندی و چشم های سبز خیلی تو چشم می آید و او را تبدیل به یکی از ستاره های موزنجبیلی محبوب هالیوود کرده است.
نیکول کیدمن
نیکول کیدمن
نیکول رنگ های مختلفی را روی فرش قرمز امتحان کرده، از موی باز شلوغ گرفته تا شینیون مرتب و آراسته، ولی چیزی که از همه بیشتر در موی او تحسین می کنیم، سایه قرمز موهایش است. بهترین مدل و رنگ موی او، رنگ موی طبیعی و زیبای اوست.
 لیندزی لوهان
لیندزی لوهان
با آنکه لیندزی در طول سال ها انواع و اقسام رنگ موها را امتحان کرده است، ولی رنگ موی قرمز بلوطی طبیعی او بیشتر از همه به او می آید.
loading...

9 دیدگاه ها

 1. اون خانوم کریستینا هندریکس موی قرمز بهش میاد یه بیوگرافی کوچولو هم تازگی ها براش ایجاد کردم در ویکی !! بقیشون مثلآ نیکول هم بهش میاد .

 2. لیندسی لوهان رو عشق است

 3. چرا نوشتید لیندزی لوهان ؟من جاهای دیگه خوندم لیندسی بوده

 4. من نیکول کیدمنو باموهای تیره بیشتر میپسندم به نظرم جذابیت چشماش با موهای تیره بیشتر به نظر میاد ولی با موی قرمز و بلوند هم خوشگله کلا زیباست

 5. من که عاشق امی آدامز و لیندسی لوهانم بقیشون هم خوبن

 6. نــیــایــشــ.

  مثه منن 🙂 :))

 7. نیایش جان چی میگییییییییی؟؟واقعا!!

 8. نــیــایــشــ.

  نیلوفر جون رنگ موهای من قهوه ایه..خوشبختانه!!شبیه تپراک!! 🙂

 9. همشون خوبن ولی بینشون هیچکی به خوشگلی امی آدامز و لیندسی لوهان نیست عاشق جفتشونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *