گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / حرفهای جنجالی همسر دوم جنیفر لوپز در مورد او +عکس
loading...

حرفهای جنجالی همسر دوم جنیفر لوپز در مورد او +عکس

حرفهای جنجالی همسر دوم جنیفر لوپز در مورد او +عکس

جنيفر لوپز” ستاره نام آشناي دنياي موسيقي غرب همواره حجم سنگيني از شايعات و اتهامات را به دنبال داشته است. اخيرا دومين همسر رسمي وي ” کريس جود” سخناني در مورد ازدواج کوتاه مدتش با وي داشته است که او را دوباره به سوژه ای جنجالی و پر حاشیه  در رسانه ها تبدیل کرد.

جنیفر لوپز

آنها در سال 2001 ازدواج کردند و بعد از 9 ماه زندگي مشترک از هم جدا شدند . “کريس” که يک ستاره رقص است پس از 12 سال سکوتش را شکست و در مورد ازدواجش با جنيفر گفت: اگرچه اين يک رخداد لذت بخش و فراموش نشدني بود اما مشغله کاري جنيفر و اينکه آنها نميتوانستند نزديک هم باشند باعث شد خيلي زود به  بن بست برسند.
او معتقد است هر زني بايد بين کار و زندگي خصوصي يک تعادل عاقلانه برقرار کند و ساعتي را در کنار همسرش باشد .اما این مورد بسیار مهم در مورد زندگی من و جنيفر به دلیل مشغله های کاری او رعايت نشد . همسرش اضافه ميکند اگر او را در سفرها همراهي نميکردم حتي از کوچکترين رابطه ها دور ميشديم.

جنیفر لوپز

او اضافه ميکند جنيفر هرگز قادر نبوده است بين کار و زندگي شخصي اش تمايز قائل شود و هميشه مشکلات کاري روي رفتار او تاثيرگذار بوده است.
وي اکنون دوباره ازدواج کرده است و اعلام کرده از زندگي اش راضي است. ناگفته نماند جنیفر لوپز تا کنون واکنشی به این سخنان نداشته است.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *