گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / حرف های حنانه شهشهانی در مورد عکس های لو رفته!
loading...

حرف های حنانه شهشهانی در مورد عکس های لو رفته!

حنانه شهشهانی

عکس های لو رفته حنانه شهشهانی

ناراحتی مادر حنانه شهشهانی به خاطر پخش شدن عکس دخترش ، خود حنانه فقط به یک جمله بسنده میکند: «تا پایان این پرونده هیچ صحبتی ندارم؛ بزودی تکلیف آن مشخص می‌شود و آن روز، روزی است که صحبت‌های من شروع می‌شود.» اما مادرش دل پری داشت: متاسفم بابت عکس‌هایی که از حنانه در فضای مجازی منتشر شد. آن زمان اصلا حنانه ایران بود.

 حدود چهار ماه بود که حنانه از آمریکا به ایران برگشته بود. فکر می‌کنم بیشتر زیر سر سایت‌های زرد باشد. شب در بحبوحه انتشار این عکس‌ها، حنانه در شبکه دوم سیما مصاحبه داشت. هیچ اتفاقی هم نیفتاده بود. از فردای آن روز زمزمه‌ها شروع شد و به گوشش رسید.

به او گفتند:«حنانه عکس‌ها را دیده‌ای؟» آن روز من رادیو بودم. با من تماس گرفت و مساله را مطرح کرد. به قوه قضاییه شکایت کردم و بعد از بررسی متوجه شدند که همه آنها فتوشاپ است.

همچنین : عکس های جنجالی کشف حجاب حنانه شهشهانی!

طول می‌کشد تا بخواهد قضیه عکس و… از ذهن مردم پاک شود. دلم می‌خواهد مردم منصفانه‌تر نگاه کنند. پیش از اینها هم مشکلاتی را برای هدیه تهرانی و … پیش آورده بودند. سال گذشته قرعه به نام حنانه افتاد. حنانه سه سال برای درس خواندن به آمریکا سفر کرده بود. با اینکه در آنجا هم پیشنهاد کار داشت ولی گفت که آنجا کار نمی‌کند و می‌خواهد به ایران برگردد.

بالاخره با پیشنهاد پوران درخشنده برگشت. زمزمه‌ها مبنی بر این بود که حنانه کار مدلینگ می‌کرده و عکاس امانتداری نکرده است اما حنانه آنجا کار مدلینگ نمی‌کرد و هر کسی حرفی زده در واقع شایعه بوده است. با پیگیری‌های ما عده‌ای را در شهرک غرب دستگیر کردند و حالا باید ببینیم اصل ماجرا چیست.

تا امروز سکوت کردم و گفتم شاید این داستان جمع شود ولی متاسفانه خود مردم به این قضیه دامن زدند. اگر حنانه می‌خواست این کار را انجام دهد، در آمریکا می‌ماند نه اینکه به ایران بیاید و پیشنهاد بازی در یک سریال چهل قسمتی برای ماه مبارک رمضان را به او بدهند. طول می‌کشد تا بخواهد قضیه عکس و… از ذهن مردم پاک شود.

دلم می‌خواهد مردم منصفانه‌تر نگاه کنند. حنانه دوست دارد که اینجا کار کند و در ایران بماند. او در ایران است و از ایران هم نرفته و نخواهد رفت. کشف حجاب نکرده و کشف حجاب هم نمی کند. حتی عکس های با حجابش در آمریکا هم منتشر شده و در همان اینترنت موجود است.

عکس های لو رفته حنانه شهشهانی عکس های لو رفته حنانه شهشهانی

loading...

10 دیدگاه ها

 1. خدا کمکش کنه… آدم ناراحت میسه این چیزا دو میخونه… بعضیا واسه مطرح کردن خودشون با آبروی دیگران بازی میکنن و این خیلی بده… تازه فرض کنیم این عکسا هم واقعی بود، بازم به ما چه! زندگی هر کس مال خودشه… مهم اینه که آدم باشیم

 2. متاسفم………………..

 3. درضمن ازنداخانم وصنم بانودرموردپست شاکردوست تشکرمیکنم ……..درموردبحث
  هم اگه دوطرفه باشه وبیشترانتقاددوستانه باشه خیلی خوبه…امیرمهدی جان میدونم
  که منظورت انتقادبود ولی لحن انتقادهم طوری نباشه که طرف مقابل احساس کنه که
  داره بهش توهین میشه وسوتفاهم پیش بیاد

 4. انسان حسود هر کاری میکنه تا شخصی رو به بدترین شکل ممکن خراب کنه.خوشم میاد به خودشون هم کاملآ حق میدن با آبروی دیگران بازی کنن .احتمالآ اسمشم میذارن آزادی رفتار در برابر دیگران.از زمانی که توهین کردن به آدما به چهرشون به شخصیتشون شده سلیقه ی شخصی خوب حتمآ اینم یه جور سلیقه ی شخصیه

 5. مرسی آقا بهزاد شما هم خیلی آقا وباشخصیت هستین….همیشه مشهور بودن درد سرهای هم داشته و همیشه یه عده آدمای حسود عقده ای هستن که نمیتونن پیشرفت کسی رو ببینن

 6. خودشه دیگه من موندم چرا الکی خوتونو گول میزنید به ما چه خارج از ایران دلش خواسته همچین عکسی بندازه فک نکنم جرم باشه حالا اون عکسا لو رفته دیگه ناراحتی وتکذیب نداره

 7. خواهش میکنم آقا بهزاد حرفتون کاملآ منطقی بود

 8. خیلی تاسف بار…با ابروی مردم بازی کردن اخ چه لذتی داره متاسفم واس کسایی که ازاین کارامیکنن
  بابا زندگی خودشون ب شماها چه مربوطه خاک توسرتون

 9. ابجی دشمنت زیاده خیلییییییییییییییییییییییییییییی!

 10. اگه 1 عکس بود میگفتیم فوتوشاپه نه این همه عکس با حالتهای مختلف که معلومه عکسای خودشه.چون حالت صورت با بدن هماهنگه و اصلا فوتوشاپ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *