گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / حمله ایرانی ها به فیس بوک لیونل مسی
loading...

حمله ایرانی ها به فیس بوک لیونل مسی

حمله ایرانی ها به فیس بوک لیونل مسی

حمله ایرانی ها به فیس بوک لیونل مسی

پس از قرعه کشی جام جهانی و قرار گرفتن نام ایران در گروه آرژانتین و نیجریه و بوسنی، هموطنان‌مان که نشان داده اند در شبکه‌های اجتماعی تحرک زیادی دارند به صفحه لیونل مسی حمله کرده و با کامنت های عجیب خود، حسابی از خجالت ستاره بارسلونا درآمدند.

 

در این کامنت ها بیش از همه به مصاف لیونل مسی و هاشم بیک زاده اشاره شده بود و به حالت طنز از طرف مدافع چپ تیم ملی برای او کری خوانی می کردند.

عکس زیر مربوط به آخرین وضعیت صفحه لیونل مسی است که شما تنها یک کامنت از ایرانی‌های عزیز را زیر این استاتوس می بینید زیرا کامنت های بعدی قابل چاپ نبود.

در این هجوم دسته جمعی، کاربران ایرانی با زبان فارسی، فینگلیش و بعضا انگلیسی کامنت های عجیب و خنده داری را برای مسی نوشتند. یکی ادعا کرده بود او برای تقابل با بیک زاده باید حتما از ویتامین C استفاده کند. عده دیگر هم به شوخی نوشتند او هیچ شانسی برای گلزنی مقابل ایران ندارد. البته در این بین به قضیه قطع شدن آب هم اشاراتی شده بود!

مضمون برخی دیگر از کامنت ها را برای شما نوشته ایم: «مسی من فردا امتحان میان ترم دارم!»، « مسی منو ادد کن من بلاکم کارت دارم!»، «مسی، منیزمی هر چی باشی هاشم ما می خورتت!»

باید دید ستاره اول فوتبال جهان در قبال این کامنت ها واکنشی خواهد داشت یا خیر. البته در این شش ماه با ادامه این روند انتظار می رود مسی کاملا با زبان فارسی آشنا شود البته اگر مجبور به بستن صفحه اش نشود!‌

این اتفاق در حالی رخ می دهد که پیش از این هم در جریان مسابقات لیگ جهانی والیبال، کاربران ایرانی فیس‌بوک در صفحه زایتسف ستاره تیم ملی ایتالیا اقدام مشابهی را انجام داده بودند.

loading...

3 دیدگاه ها

  1. نــیـایشــ.

    باز چند تا بچه جو گرفتتشون…خــــــــــــــــــــــدایا آبرومونو بردن..

  2. همین کارا رو می کنن که کسی مثل نانسی عجرم بخودش اجازه میده از ایرانیا بد بگه و خودشو نو سرتر از ما بدونه ….بابا این بی فرهنگ بازیا چیه یا میبرین یا میبازین !!!هنوز که چیزی معلوم نیس قباحت داره بیچاره اون هنوز چیزی ننوشته براشون و جوابشو نداده بخاطر امثال اینا به همه ما توهین میشه حالا اگه فردا اومد یه چیزی گفت به رگ غیرت ما برمیخوره حالا نمیدونم که تقصیرهمین مردمه خودمونه که همش دنبال سروصدا هستین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *