گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / حمله کاربران ایرانی به بهانه مرتضی پاشایی به فیس بوک رونالدو
loading...

حمله کاربران ایرانی به بهانه مرتضی پاشایی به فیس بوک رونالدو

مرتضی پاشایی

این بار نیز کاربران ایرانی به بهانه فوت مرتضی پاشایی به صفحه فیس بوک کریس رونالدو حمله کردند و جملات زشت و بی ادبانه ای را نثار رونالدو کردند!

هنوز حمله بی شرمانه به صفحه فیس بوک لیونل مسی را فراموش نکرده ایم. حالا برخی از کاربران ایرانی که کوچک ترین آشنایی با واژه های فرهنگ و ادب را ندارند کریستیانو رونالدو را هدف لودگی های خود قرار داده اند و بهانه اش هم چیزی نیست جز فوت خواننده محبوب و جوان مرتضی پاشایی. لابد از خود می پرسید این دو چه ارتباطی با هم دارند؟! ما هم نمی دانیم اما برخی از کاربران آن را با به کار بردن الفاظ ناشایستی در صفحه فیسبوک کریستیانو رونالدو به هم ربط داده اند!

در صفحه فیسبوک رونالدو در 24 ساعت گذشته حجم زیادی از این دست پیام ها را می توانید ببینید: «همین جا برای مرگ پاشایی عزاداری می کنیم!» ،«…چرا مرگ پاشایی را تسلیت نگفتی». البته اینها گوشه ای از بی ادبی هایی است که از سوی برخی از کاربران به فیسبوک رونالدو نثار شده است. توهین به خانواده این فوتبالیست برجسته پرتغالی در دستور کار قرار دارد.

حجم توهین ها در صفحه فیسبوک رونالدو خیلی بالا رفته است. کاش او هرگز متوجه نشود این توهین ها که به زبان فارسی نوشته شده چه معنایی دارد…

loading...

2 دیدگاه ها

  1. چقد بعضی از هم وطنان ما بی فرهنگن شور همه چی رو در میارن. متاسفم، برا آدمایی که چنین همراهای بدی هستن واسه مرتضی! چرا کسی واقعآ به درست و غلط بودن رفتارش فکر نمیکنه!واقعا حریم خصوصی افراد چی میشه! همیشه اونایی که نباید باشن اینجوری خودشونو نشون میدن. این آدما چرا خودشونو جای خانواده پاشایی نمیزارن، آن وقت یک عده برای شادی خودشان می یان درد این خانواده را تشدید می کنن

  2. بابا ب رونالدو ننه مرده چه ربطی داره اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *