گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / خبرساز شدن هدیه دادن اوباما به همسرش +عکس
loading...

خبرساز شدن هدیه دادن اوباما به همسرش +عکس

 هدیه کریسمس میشل اوباما به همسرش باعث تعجب همگان شد +تصاویر

” میشل اوباما ” بانوی اول کاخ سفید فاش کرد به مناسبت فرا رسیدن سال نو و هدیه کریسمس یک دست لباس ورزشی برای اوباما خریده است. او به خبرنگاران گفت : قبلا با هم صحبت کردیم و او چیزی که نیاز داشت به من اطلاع داد و من هم به عنوان هدیه کریسمس برایش خریدم.

 

میشل اوباما که شبهای قبل از سال نو میلادی را به سرکشی به بیمارستانهای کودکان اختصاص داده است در جمع خبرنگاران افزود : باراک به ورزش خیلی علاقه دارد و برای جلوگیری از اضافه وزن و سلامتی ورزش میکند. اما من هرگز او را وادار به ورزش کردن نکرده ام.

اخبار,اخبار گوناگون,هدیه کریسمس میشل اوباما به همسرش
میشل اوباما اعلام کرد : من حتی برای دخترها هم هدایای کوچکی در نظر گرفتم. من معتقدم برای هدایای کریسمس باید بوجه ای خاص در نظر گرفت و با توجه به شرایط بحران اقتصادی این روزها نیازی به خرید هدایای بزرگ نیست. و اضافه کرد: البته دخترها هم تقاضای زیادی نداشتند و من با توجه به شرایط سنی آنها و بودجه خریدهایم برای آنها هدیه گرفتم.

اخبار,اخبار گوناگون,هدیه کریسمس میشل اوباما به همسرش

 

loading...

3 دیدگاه ها

  1. میشل اوباما خانومه خوبی بنظر میاد …. صرفه جویی از خزانه ملی , سرکشی به کودکان بیمار … نخریدن هدیه گرانقیمت …. کاش همه یاد بگیرن از شما …….. درضمن هوای پرزیدنت رو بیشتر داشته باش ….

  2. بانوی اول برازنده ترین لقبیه که میشه به خانم میشل اوباما داد .براستی یک همسر و یک مادر همه چیز تمام و در عین حال یک بازوی قدرتمند برای مشاوره دادن در امور سیاسی به پرزیدنت اوباما .

  3. دقیقآ عرشیا جان !! من چقد دوس داشتم در اینجا هم رسم میبود که چنین کارهایی بشه …. کاخ سفید همیشه به روی مردم امریکا باز هستش .. اما همیشه این بانوانی که به عنوان بانوی اول در کاخ سفید قرار دارن مورد توجه تمامی رسانه ها و مردم دنیا هستن همین کارای میشل و حتی قبل تر مثلآ ژاکلین کندی یا همسر بوش اینها هم همیشه تو کاراهای خیر میبودن که این عمل باعث تقویت حس کمک کردن به یکدیگر میشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *