گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / خلاصه قسمت های آخر فصل 4 سریال حریم سلطان
loading...

خلاصه قسمت های آخر فصل 4 سریال حریم سلطان

سریال حریم سلطان

خلاصه قسمت های آخر فصل 4 سریال حریم سلطان

پیری رییس مدافع مصطفی نقشه قتل خرم را می کشد اما خرم نجات پیدا می کند. خرم با همکاری مهری ماه و رستم نامه جعلی ای به شاه طهماسب ایران از جانب مصطفی می نویسند که به مصطفی کمک کند تا سلطنت را از پدرش بگیرد.

سلیمان می فهمد و این را خیانت می داند و دستور قتل مصطفی را می دهد. محمت تنها پسر مصطفی که از مهر النسا هست هم به دستور سلطان سلیمان کشته می شود. جهانگیر بعد از کشته شدن مصطفی به دلیل حمله قلبی و بر اثر غم مصطفی می میرد. مهرالنسا بعد از صحبت با خرم و اینکه زمستان حکومت تو شروع شده در حرم خودکشی می کند.

ماهی دوران اواره شده و همش سر قبر مصطفی است. شوهر جدید فاطما سلطان وزیر اعظم می شود اما او هم به خاطر اینکه علیه بایزید اقداماتی کرده و گروهی به اسم شاهزاده مصطفی درست کرده از مقامش عزل می شود.

فاطما نقشه قتل خرم را می چیند اما سلیمان می فهمد و او را نجات می دهد و فاطیما را از قصر بیرون می کند. خرم این خواهر شوهرش را هم از سر راه برمی دارد.

نوربانو و حوری جهان با هم درگیر می شوند و نوربانو حوری جهان را می کشد اما دوباره صحنه سازی می کند و از اتهام قتل می گریزد. جنگ خرم و نوربانو شروع می شود خرم قصد دارد که او را بکشد اما موفق نمی شود.

زن جدیدی به نام دفنه وارد حرم بایزید می شود بازیگر این نقش یاسمین الن بازیگر نقش ایرماک مرحمت است. نوربانو به دفنه دستور مسموم کردن بایزید را می دهد که اتماجا می فهمد و دفنه اعتراف می کند که نوربانو خواهرش را گروگان گرفته تا او این کار را انجام بدهد تازه مشخص می شود که دفنه هم از بایزید باردار است. بایزید عصبی می شود و نامه ای به سلطان سلیمان می فرستد و افرادش را برای گرفتن سلیم به مانیسا می فرستد. خرم هم در راه مانیسا می فهمد که بیماری خطرناکی دارد و رو به مرگ است.

 با این اوصاف این سریال هم به فصل بعد کشیده شده است.

loading...

7 دیدگاه ها

 1. پس داستان حالا حالاها ادانه داره

 2. خرم خیلی بد جنسه خیلییییییییییی

 3. دیدی ؟ نه تورو خدا دیدی چه طوری مصطفی رو کشتن.؟……….
  از همشون متنفرم همشون بی وجدانن از همشون بدم میاد عوضیاااااااا

 4. چه حالب!!!!!تا موقعی که اون مریم اوزرلی تو فیلم بود خرم آدم باهوش باسیاستی بود و حق داشت همه کاری بکنه حالا که خرم عوض شده خرم شده یه آدم عوضی و جنایتگار . اونوقت میگن چرا حرص میخوری؟؟؟؟؟؟؟

 5. خرم همیشه مورد تحسین من بوده!
  حتی با تغییر بازیگر
  اگه دقت کنید همه توی سریال به نوعی بد جنسی رو دارن.
  خرم خیلی مدبرانه مشکلات رو از سر راهش بر میداشت!
  مگه ماهی دوران پسر خرم رو نکشت؟!

 6. خرم ميميره بايزيدم شورش ميكنه . بعد جنگ بين سليم و بايزيد شروع ميشه و سلطان سليمانم حامى سليم ميشه و سليم بايزيد رو ميكشه چندسال بعد سلطان سليمان هم مريض ميشه و ميميره سليم هم ميشه شاه

 7. به نظرم خرم زن زرنگی بود و حقش رو پس گرفت چون از همون اول همه بهش بد کردن و اونم دشمناشو شکست داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *