گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / دختری با بزرگترین لب های دنیا ! +عکس
loading...

دختری با بزرگترین لب های دنیا ! +عکس

دختر لب بزرگ
عکس های دختری با بزرگترین لب های دنیا!

این روز ها خیلی از افراد را می‌بینیم که مایل هستن چهره زیبایی داشته باشند و برای بدست آوردند چهره مورد نظر خود دست به جراحی زیبایی می‌زنند اما این مسئله درمورد کریستینا ری کاملا متفاوت است.به گزارش تاپناز Kristina Rei که تنها 22 سال سن دارد از 17سالگی شروع به تزریق ژل به لب‌ های خود کرده تا لب‌ های بزرگی داشته باشد.
 دختر لب بزرگ
او تاکنون بیشتر از 100 بار تزریق را تجربه کدره است و تصمیم دارد به این کار خود ادامه بدهد. کریستینا می‌گوید که مهم نیست مردم در خیابان چه برخوری با من می‌کنند چرا که من من از کار خود راضی هستم. تا حالا بیشتر از ۶هزار دلار هزینه کرده ام و باز هم به این کار ادامه می‌دهم.
دختر لب بزرگ

در آخر باید بدانید که شاید از نظر تعداد اندکی از افراد لب‌ های بزرگ و غیر طبیعی زیبایی بخش باشند اما نظر اکثر افراد مورد بررسی ما در این مورد متفاوت بوده و همگی تزریق ژل به لب‌ ها را عملی بیهوده و غیر عاقلانه می‌ دانند.

loading...

15 دیدگاه ها

 1. خدا همۀ بیماران رو شفا بده.

 2. یعنی یه روانپزشک خوب نیست به این بنده خدا کمک کنه اینجوری پیش بره از دست میره.نمیتونم بهش ایراد بگیرم چون صد در صد مشکل روانی داره دست خودش نیست

 3. وا چه کار احمقانه ای داره انجام میده همزمان با لبش دماغش هم داره بزرگ میشه …تو بعضی از جاهای تهران هم یه همچین پدیده ای دیده میشه که بنظرم خیلی جلف میان..

 4. يا امام زاده بيژن
  اين چرا اين جوريهههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
  خدايا خودت به اين جور آدما عقل بده

 5. اول خوب بوده ولي گند زده

 6. درسته به کسی مربوط نیست به خودش مربوطه اما من وقعا متاسفم!
  عمل خوبه اما در حد طبیعی.مثلا خیلی از هالیوودی ها عمل های کوچیک زیبایی کردن واسه درست شدن نقص های کوچیک صورتشون که همچنان هم کاملا طبیعی هستن!این چیه اخه؟!

 7. جوجه اردک زشت که میگن اینه آیا ؟؟؟؟؟؟

 8. به جای اینکه نوک بینیشو عمل کنه رفته خودشو شبیه دلقک کرده خدا شفاش بده

 9. اه اه حالم بهم خورد….

 10. کاش ب جا این همه هزینه واسه اون لبا ی فکری ب حال دماغش میکرد! نکبت

 11. کاش حداقل این کار تو جهرش تاثیری داشت،یکی نیست بگه دماغتو عمل کن کوچیک شه

 12. بدبخت عدهای دارن از گرسنگی میمیرن تو فکر ظاهرت هستی قربون خدا با این چنین بندهاش که پول واسه چی خرج میکنن بدها جواب خدا رو چی میدین

 13. مشکل این خانم زیبایی نبوده با عرض معذرت خیلیها هستند از اینکه انسان هستند زاضی نیستن دلشون میخواست از حیوان هم پایینتر باشن مثلا وحشی باشن یا شیطان باشن.اون سوراخ سنبه هایی که واسه اون چرندیات رو صورتش کاشته نشون میده ازنوع شیطان پرستان درجه پایینه یعنی هنوز به اوج نرسیده.

 14. خخخخخخخخخخخخخخ چقدر مسخره شکل شترشده قیافشو بین آبروی هرچی دختره برد آبرومون پیش پسرا رفت واقعا که چه قد فکر کرده که به این نتیجه رسیده باید این شکلی شه؟؟؟؟؟

 15. حالا خوبه خودشم گفته نظر بقیه برام مهم نیس ا و خودش از این قضیه راضیه !!1 دیگه شما چرا شدید کاسه داغ تر از اش !!
  مگه پول عمل هاش از رو منو و شما میخوایم بدین !!! خودش اینجوری حال میکنه !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *