گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / دختر جوان توسط بادیگار خودش در دستشویی رستوران مورد تجاوز جنسی قرار گرفت!
loading...

دختر جوان توسط بادیگار خودش در دستشویی رستوران مورد تجاوز جنسی قرار گرفت!

تجاوز جنسی

افسر پلیس که بادیگارد دختر جوان بود در دستشویی رستوران به این دختر تجاوز جنسی نمود. رفتارهای بی شرمانه این افسر پلیس لو رفت.

 

تجاوز به دختر جوان توسط محافظ شخصی خودش

 

این دختر جوان که با وجود بادیگارد حس امنیت می کرد باورش نمی شد که توسط محافظ شخصی خودش مورد تجاوز قرار گرفته است و از این حادثه شوکه شد.

 

دختر جوان توسط بادیگار خودش در دستشویی رستوران مورد تجاوز جنسی قرار گرفت!

تعرض افسر پلیس به دختر در دستشویی رستوران

برخی رفتارها منجر به سلب اعتماد مردم از پلیس Police می شود مانند همین نمونه که دختر جوانی که قربانی تجاوز Rape بود از سوی افسر محافظش بارها مورد تجاوز قرار گرفته است. افسر پلیسی که قربانی تجاوز جنسی را در حال محافظت از وی در توالت مک دونالد مورد تعرض جنسی قرار داده بود به 22 ماه زندان Prison محکوم شد. “شارلوت پیترز” 333 ساله افسر واحد جرائم جنسی و کودک آزاری به اتهام برقراری رابطه غیراخلاقی با زن جوان روانه زندان شد.

قربانی که تنها با نام “VV” معرفی شده از رفتار پیترز – بادیگاردش – خسته شده بود، بنابراین با این اعتراف خواست به این رابطه خاتمه دهد. این افسر پلیس برای تقلیل آسیب های روحی این دختر که نشت از تجاوز به وی داشت مسئول محافظت از وی شده بود، اما خود این شخص نیز بارها با قربانی رابطه جنسی داشته و به رغم اینکه این دختر را به خود علاقه مند کرده بود حاضر به جدایی از دوست دختر خود نبوده است

 

تجاوز به دختر جوان توسط بادیگاردش در توالت رستوران

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *