گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / دختر شایسته 19 ساله و خواهرش کشته شدند! +عکس
loading...

دختر شایسته 19 ساله و خواهرش کشته شدند! +عکس

ملکه زیبایی 19 ساله کشور هندوراس و خواهرش به طرز فجیعی کشته شدند!

با گذشت دو هفته از ناپدید شدن «آلوارادو» ملکه زیبایی کشور هندوراس و خواهر او صوفیا، اجسادشان در حاشیه رودخانه‌ای در شهر سانتاباربارا پیدا شد. پلیس هندوراس دو مرد را که مظنون به قتل این دو خواهر هستند، دستگیر کرد.

دختر شایسته 19 ساله و خواهرش

طبق گزارش پلیس، اجساد آلوارادو 19 ساله –دختر شایسته هندوراس- به همراه خواهرش صوفیا 23 ساله در حالی پیدا شد که هر دو را با ضربات چاقو کشته بودند. براساس آخرین گزارش نامزد صوفیا که در زندان به سر می‌برد طی اعترافی هولناک قتل دو خواهر و دفن آنها را کنار رودخانه برعهده گرفت. پلیس حسادت را انگیزه این اقدام جنون‌آمیز می‌داند. این دو خواهر خود را برای شرکت در مسابقه دختر شایسته جهان برای ماه آتی آماده می‌کردند که از حدود دو هفته پیش به طرز ابهام‌آمیزی ناپدید شدند.

دختر شایسته 19 ساله و خواهرش

ژنرال «رامون سابیلون» رئیس پلیس و امنیت ملی هندوراس گفت: «روئیز» نامزد صوفیا به شلیک گلوله، قتل و مدفون کردن اجساد دو خواهر اعتراف کرده است. پلوتارکو روئیز نامزد صوفیا آلوارادو نزد افسران پلیس اعتراف کرد دو هفته پیش خواهران آلوارادو را ربوده و پس از قتل آنان را دفن کرده است.

loading...

2 دیدگاه ها

  1. ااااااااه حیف شدن!!!!!

  2. احتمالا خیلیها آرزو داشتن جای این خانم باشن ولی با این سرنوشت تلحی که داشت همون اشخاص خدارو شکر میکنند که جای این خانمای بیچاره نیستن. هیچ چیزی تو این دنیا ماندگار نیست نه مقام نه شهرت نه زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *