گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / دلیل مجرد بودن بازیگر زیبای زن شهرزاد کمال زاده چیست؟
loading...

دلیل مجرد بودن بازیگر زیبای زن شهرزاد کمال زاده چیست؟

دلیل مجرد بودن بازیگر زیبای زن شهرزاد کمال زاده چیست؟

شهرزاد کمال زاده ازدواج کرده است؟ شوهر شهرزاد کمال زاده کیست؟ آیا شهرزاد کمال زاده مجرد است؟ عکس های جدید شهرزاد کمال زاده و همسرش

دلیل مجرد ماندن شهرزاد کمال زاده به گفته خودش معلوم شد

شهرزاد کمال زاده بازیگر جوانی که در فیلم مرز خوشبختی در تلویزیون خوش درخشید مهمان برنامه خوشا شیراز با اجرای موفق احسان کرمی شد و ناگفته هایی از دلیل ازدواج نکردن و نارضایتی از رفتار مردم در فضای مجازی گفت.
برنامه تلویزیونی «خوشا شیراز» به تهیه کنندگی شهریار باقری نژاد و کارگردانی فرزاد کشاورز، جمعه هر هفته از سیمای مرکز فارس روی آنتن می رود و این هفته نیز میزبان احسان کرمی و شهرزاد کمال زاده بود.
احسان کرمی در ابتدای این برنامه درباره حضورش در رادیو و برنامه «جمعه ایرانی» گفت:«حضور در آن برنامه برای من افتخار بسیار بزرگی بود، «جمعه ایرانی» عوامل بسیار خلاق و حرفه ای و خارق العاده ای داشت، اما سیاست های رادیو ایران طوری بود که «جمعه ایرانی» تعطیل شد، من همیشه خودم را مدیون سعید توکل و این برنامه می دانم.»
کرمی در ادامه افزود:«اگر قرار باشد عنوان شغلی به من داده شود، قاعدتا باید بازیگری باشد، من بازیگر تئاتر هستم، در رادیو هم بازی کردم و اجرا را زیر مجموعه بازیگری می دانم.»
او ادامه داد:«سخت ترین کار جهان بازی در برنامه ای هست که کارگردانش ایرج طهماسب هست، یعنی سریال «کلاه قرمزی»؛ هرچند شیرین ترین کاری هم هست که انجام داده ام. سریال «کلاه قرمزی » که برای نوروز 966 تهیه شد، جالب ترین «کلاه قرمزی» بود که ساخته شد و متأسفم که امسال در ایام نوروز پخش نشد. ما بیست قسمت آماده پخش کردیم ولی پخش نشد که من از علت پخش نشدنش بی خبرم. نبودن دنیا فنی زاده در ابتدای ضبط «کلاه قرمزی 96» تمام ما خصوصا آقای طهماسب را با بغض و اشک همراه کرد ولی خانم شیما بخشنده که از امسال عروسک گردان کلاه قرمزی بودند، بسیار در کارشان عالی هستندم. ما به خاطر نبودن دنیا فنی زاده بیشترین و بهترین تلاشمان را کردیم که کلاه قرمزی 96 بسیار عالی شود.»

گفتگو با بازیگر زن زیبا شهرزاد کمال زاده

در ادامه برنامه، شهرزاد کمال زاده، بازیگر سریال های تلویزیونی گفت:«من از کودکی به بازیگری علاقه داشتم، ولی پدرم علاقه ای نداشت که من وارد این حرفه شوم، از 16 سالگی به طور آهسته و پیوسته وارد این حرفه شدم و حدود 16 سال است که دارم بازیگری می کنم.»
کمال زاده ادامه داد:«من اگر هنر خوانده بودم بدون شک راحت تر بودم چون وقتی یک نفر تئوری یک کار را بداند، راحت تر است ولی چون پدرم دوست داشت که من یک رشته مهندسی بخوانم، در دانشگاه کامپیوتر خواندم ولی من بازیگری را از قبل از دانشگاه شروع کرده بودم.»

دلیل مجرد بودن بازیگر زیبای زن شهرزاد کمال زاده چیست؟

شهرزاد کمال زاده در برنامه تلویزیونی خوشا شیراز

بازیگر سریال «مرز خوشبختی» توضیح داد:«من از سال 91 با سریال «راه طولانی» و بعد از آن سریال بچه های نسبتا بد سیروس مقدم ،سریال «نیاز» و «مرز خوشبختی» سهیلی زاده و سریال «آمین» بهرنگ توفیقی به طور مداوم کارم را ادامه دادم.»
شهرزاد کمال زاده در ادامه صحبت هایش عنوان کرد:«نقش هایی که در این چند وقت اخیر کار کردم، نقش هایی بود که هر کسی در هر جای دنیا می توانست با آن همذات پنداری کند. من خیلی از نقش هایی که دوست داشتم بازی کنم هنوز به من پیشنهاد نشده است.»
این بازیگر در ادامه با اشاره با مجرد بودنش گفت:«یکی از دلایلی که من ازدواج نمی کنم، وضیعت حاکم در فضای مجازی است، من اگر با یک مردی ازدواج کنم، فردا در فضای مجازی به من می گویند شیطون حتما این خیلی پولدار بوده که ازدواج کردی و اگر از من زیباتر بود می گویند که مردِ حرام شد! تمام ما ایرانی هستیم و باید خیلی همدیگر را دوست داشته باشیم نه اینکه در فضای مجازی دل همدیگر را به درد بیاوریم و بشکنیم.»

دلیل مجرد بودن بازیگر زیبای زن شهرزاد کمال زاده چیست؟

شهرزاد کمال زاده مهان احسان کرمی در برنامه خوشا شیراز

بازیگر سریال «آمین» افزود:«من برای جشنواره فیلم عراق به کربلا دعوت شدم، من از کودکی عشق عجیبی به امام حسین (ع) دارم. من دست تک تک مرزبانان و همچنین مدافعین حرم را می بوسم که اگر ما در آرامش زندگی می کنیم برای جانفشانی های این عزیزان است.»
کمال زاده اظهار داشت:«من یکی از آرزوهایم این است که فقر و بیماری و جنگ ریشه کن شود چون هر کدام از اینها بسیار مرا ناراحت می کند، من خیلی دوست دارم همه جای دنیا را ببینم و اگر بازیگر نمی شدم حتما جهانگرد می شدم. دوست دارم نقش هایی را بازی کنم که در این 16 سال خیلی منتظرش بودم.»

دلیل مجرد بودن بازیگر زیبای زن شهرزاد کمال زاده چیست؟

شهرزاد کمال زاده در سریال مرز خوشبختی

این بازیگر در پایان صحبت هایش گفت:«از این هفته قرار است از شبکه یک سیما سریال «دیوار شیشه ای» که کار بسیار خوبیست و من هم در این سریال بازی کردم، پخش شود.»

دلیل ازدواج نکردن و مجرد ماندن شهرزاد کمال زاده

منبع : خبرآنلاین
loading...

2 دیدگاه ها

  1. آرزو میکنم همیشه موفق وسربلند باشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *