گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / جالب و خواندنی / رابطه جنسی عجیب زن روانی! +عکس
loading...

رابطه جنسی عجیب زن روانی! +عکس

یک زن 31 ساله امریکایی متهم است پسر نوجوان 14 ساله ای را گول زده و او را مجبور به برقراری رابطه جنسی کرده است. این زن 31 ساله که ” نائومی دیکسون” نام دارد در یک میهمانی با این پسر آشنا شد و به دروغ به او گفت که 17 ساله است. او زمانیکه متوجه سن این پسر شد برای متقاعد کردن او به ادامه رابطه 14 سال از سن خود کم کرد و او را مجبور کرد تا در شب اول آشنایی با او رابطه جنسی داشته باشد.

رابطه جنسی عجیب زن

به گفته پلیس این زن علاوه بر شب اول آشنایی هر بار به بهانه های مختلف این پسر را مجبور میکرد تا به خانه او برود و رابطه جنسی داشته باشند، تعداد این رابطه ها به 8 بار رسیده بود.
این پسر در بازجویی های پلیس گفته است او مجبور بود بیشتر اوقاتش را در خانه این زن سپری کند و هربار تصمیم میگرفت او را ترک کند این زن ناراحت می شده است و حتی یک بار با چاقو بازوی خود را بریده بود تا جلوی رفتن او را بگیرد.  این پسر بچه زمانی که دید از دست او خلاصی ندارد مجبور شد خانواده اش را در جریان بگذارد.
این زن در دادگاه مدعی شد تصور میکرد این پسر 18 ساله است. او به دلیل برقراری رابطه جنسی با یک فرد زیر سن قانونی مجبور به تحمل 1 سال زندان خواهد بود.

پرداد

loading...

2 دیدگاه ها

  1. آدم انقد عقده اي و ساديسمي نديده بودم…زنيكه روان پريش

  2. پسره چقد خنگ بوده بابا زنه معلومه سنش بالاست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *