گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / فاش شدن رابطه عاشقانه مایکل جکسون و الیزابت تیلور
loading...

فاش شدن رابطه عاشقانه مایکل جکسون و الیزابت تیلور

مایکل جکسون و الیزابت تیلور

لو رفتن ماجرای عاشقانه مایکل جکسون و بازیگر زن الیزابت تیلور

اخبار سلبریتی ها : در این کتاب که با عنوان داستانی عشقی منتشر شده است نشان داده می شود که مایکل جکسون عاشق چشمان بنفش رنگ الیزابت تیلور بوده است و دوستان و اشنایان نزدیک آنان در طول 20 سال گذشته این رابطه عجیب و غریب میان مایکل و الیزابت را علیرغم اختلاف سنی زیادشان تایید کرده اند.

در کتاب نوشته شده که در یکی از صحنه های فیلمبرداری مایکل جکسون دستور داده تا دکوراسیون به رنگ چشمان الیزابت تیلور درآید. الیزابت  یک فیل به مایکل جکسون هدیه داده بود فیلی به نام کولی. در این کتاب اشاره شده تحت تاثیر الیزابت تیلور بود که مایکل جکسون خانه اجدادی اش را در سال 1987 میلادی ترک کرد و خانه ای تازه در سانتاباربارا را گرفت که از آن تحت عنوان مزرعه نورلند یاد می شد.

مایکل جکسون به قدری الیزابت تیلور را دوست داشته که به او یک حلقه الماس 17 قیراطی و گردنبند و دستبند  الماسی را هدیه داده بود. هر دوی آنان پس از فوت در کالیفرنیا به خاک سپرده شدند.

مایکل جکسون و الیزابت تیلور

عکس های مایکل جکسون و الیزابت تیلور

مایکل جکسون و الیزابت تیلور

عکس های عاشقانه الیزابت تیلور و مایکل جکسون

مایکل جکسون و الیزابت تیلور مایکل جکسون و الیزابت تیلور مایکل جکسون و الیزابت تیلور مایکل جکسون و الیزابت تیلور

loading...

5 دیدگاه ها

 1. چقدرشماباهوشیداخه!!!!مایکل جکسون زندس نمرده نمیدونیدبریدپیگیرش بشید

  • خخخخخ. نه مثلا تو باهوشی؟؟!!!!هه.
   خانم نابغه!!!! یه کم تحقیق کن و بعد بیا نظر بده. کلی شواهد و مدارک علمی و منطقی هست که میگه مایکل جکسون مرده اونوقت تو چی میگی واسه خودت؟ تو ساده لوحی که حرفای کسایی مثل آقای رائفی مور رو بدون تحقیق باور میکنی. بدن مایکل جکسون دو بار کالبد شکافی شد و گزارش کالبد شکافیش ام منتشر شد و پزشکش به خاطر قتل رفت زندان چون داروی بیهوشی زیادی به مایکل تزریق کرده بود و کاملا مشخص بود که از کسایی دستور گرفته بود و واسه قتل مایکل نقشه کشیده بودن. بد نیست یه کم به مغزت فشار بیاری و فکر کنی و به خودت زحمت بدی و کمی تحقیق کنی.

 2. ضمنامایکل زندس انقدرساده وزودباور نباشید!!!

  • کسایی که میگن مایکل جکسون زنده س آدمای ساده لوح و زود باوری هستن که بدون ذره ای تحقیق و اطلاعات نظر میدن. آقای رائفی پور انقدر اطلاعاتشون در مورد مایکل جکسون کمه که دقیقا گفتن ” محل قبر مایکل جکسون مشخص نیست و میگن میترسیم طرفداراش برن از قبر بیرون بکشنش.” در حالی که کاملا مشخصه و تو گورستان فارست لاون دفن شده و هر سال طرفداراش میرن واسش سالگرد میگیرن و کسی هم مایکلو از قبر بیرون نمیکشه.

  • مایکل و الیزابت دوستای معمولی بودن و خیلی صمیمی بودن. دوستیشون واقعا پاک و قشنگ بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *