گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / عجیب ترین ها / زنان مصنوعی ساخت چین پشت مرزهای ایران! +عکس
loading...

زنان مصنوعی ساخت چین پشت مرزهای ایران! +عکس

زنان مصنوعی ساخت چین پشت مرزهای ایران! +عکس

بر اساس این گزارش، در ساخت اعضای بدن این انسان مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد استفاده شده و از نظر لطافت به پوست طبیعی انسان نزدیک است.

چینی ها پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی ها، لباس، کیف و کفش، تسبیح چینی، آجیل چینی، لاک وضو مختص زنان مسلمان، این بار برای کسب درآمد بیشتر و زیر سوال بردن ارزش های والای انسانی اقدام به تولید زن و مرد مصنوعی کرده اند که می تواند همه اعمال و رفتار یک انسان واقعی را انجام دهد و متاسفانه در حال توزیع در بازارهای دنیا، به ویژه کشورهای اسلامی می باشد.

به گزارش خبرنگار بی باک، این خبر حاکی از آن است که چشم بادامی ها نیز همانند کشورها اروپایی، آمریکایی همرا با اندیشه های صهیونیستی دین را هدف قرار داده اند و پروژه اسلام ستیزی خود را به صورت رسمی از مدت ها پیش کلید زده اند.

پروژه اسلام ستیزی چینی ها از آنجا آغاز شد که مدتی پیش شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته به منظور ترویج فحشا وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

زنان مصنوعی

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است!!! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!!!

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جامعه بشری را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که  از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و چینی تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند؛ اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد کشورهای اسلامی شده است.

کشور چین که عنوان “غول اقتصادی دنیا” را برای خود برگزیده است محصولاتی با مضمون غیر اخلاقی را در سایه این عنوان، جهت ترویج فساد و فحشا تولید می کند و هدف عمده آن علاوه بر اسلام ستیزی آشکار، زایل کردن عقل و شعور جوانان است. بخصوص برای کشورهای اسلامی با هدف ضربه زدن به ارزش های اسلامی و بنیاد خانواده که این پروژه عظیم را به اجرا گذاشته است.

این محصول ضد انسانی که مخرب فکر و اخلاق جوانان در هر کشوری است با قیمت بسیار ارزان در دسترس مردم است.
زن مصنوعی که چینی ها در چند ماهه اخیر ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد به گفته سازندگان این عروسک های مبتذل و محصولات ضدبشر، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است .

بر اساس این گزارش، در ساخت اعضای بدن این انسان مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد استفاده شده و از نظر لطافت به پوست طبیعی انسان نزدیک است.

این مساله از آن جهت  برای بشریت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل ضد بشری که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.

یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست!

باید به این نکته توجه داشته باشیم که دین مبین اسلام نسبت به تشکیل خانواده، بقا نسل و پرهیز از لجام گسیختگی و هوسرانی تاکید ویژه ای دارد، حتی به دور از پرداختن به مسائل دینی این مساله باعث عدم گرایش جوانان به مسئله ازدواج و تولیدمثل می شود. عمق فاجعه به آنجا می رسد که این روند نامیمون سر انجامی جز از هم پاشیدگی کانون گرم خانواده را در برندارد.

مساله قابل تامل دیگر اینکه مدعیان حقوق بشر در خواب به سر می برند و نسبت به این نسل کشی عظیم مهر سکوت بر لب زده اند.

loading...

20 دیدگاه ها

 1. واقعا چینیها مخ دارن حا

 2. به نظر من خیلی خوبه واقعا دمشون گرم.

 3. سلام بعضیا لیاقتشون همین چیزای مصنوعی هستش اینجور آدما از حیوانم پست ترن.هیچ چیزی جسم واقعی انسان نیست آقایون.هه، شما خودتونو با همون عروسکا سرگرم کنید لیاقتتون هموناست،فقط خودتونو نترکونید!

  • سلام
   البته بهتر می بود که همه رو جمع نمی بستید، چون من در سن 21 سالگی ازدواج کردم و صاحب 2 فرزند هم هستم و در اولین خواسته خودم کنار همسرم بودم.
   متشکر

  • الهی بیاد تو ایران این دخترای پر افاده از ترس ترشیدن هم که شده یه کم از ادعاشون کم کنن

 4. چینی ها با ساخت این عروسک میخوان جوونای مارو خراب کنن فقط،انسان واقعی کجا و عروسک کجا،من عاشق همسرم هستم هروقت ازدواج کردید تازه درک میکنید.زندگی فقط به سکس کردن نیست،ببینم وقتایی که دلت بگیره هم عروسکه باهات همدرده؟متاسفم که خیلیا فقط رابطه جنسی را میبینن

 5. سلام لیاقت مردایی ک همش ب فکرسکسن وبخاطرهمین زن میگیرن همین عروسک های چینیه این مردا درکشون نمیرسه ک بفهمن زن چه نعمتیه وزندگی بازنوخلاصه کردن باسکس واقعاک….

  • راست میگی مریم خانم امامتاستفانه بعضی ازمردهای احمقهایی هم هستندکه زن را یک وسیله برای تخلیه هوس خود میدانند براستی که لایق همین عروسکهای بی جانند .درود برتو زن بااحساس

 6. چقدر بد حرف میزنی مریم نیاز جنسی یه غریزه اس که واسه دخترا هم هست مثل نیاز به غذا و آشامیدن و ….
  اینم باید برطرف شه وقتی سن بلوغ 15 ساله و سن ازدواج از 30 هم داره میگذره به نظرت میشه 15 سال به این نیاز بیتوجهی کرد و در رابطه با ازدواج هم باید بگم که کشورمون ایران هیچ وقت به فکر جوونای خودش نبوده این از وضع اقتصادی این از وضع اشتغال و … این از اختلاص های کلان که از هر صدتا یکیش به گوش ما میرسه این مدرک های دانشگاهی چه کاربردی داره خب یه مسئول بیاد جواب بده با کدوم پول و با کدوم کار ازدواج میشه کرد این همه فوق لیسانس بیکار هرسال هم تعدادشون بیشتر میشه مسئولین به فکر باشید توروخدا ….
  مردم رو ابله فرض کردن وقتی میخوان جمعیت رو کم کنن تو رسانه ها همش از صبح تا شب میگن فرزند کمتر زندگی بهتر و از این شعارا و وقتی عکسشو میخوان اعمال کنن میگن دوران پیری کیه که دستتو بگیره یه بچه افسرده میشه اخه چی بگم به شما ….

  • آفرین فرهاد
   دقیقا وقتی هرچقدر در روز کار میکنی به هیچی نمیرسه، وقتی سطح توقع خانواده دختر سر به فلک میکشه، وقتی خود دختر اهل زندگی نیست و پی رفیق بازیه ! مرد هم نمیتونه بره دزدی کنه، غیرت و غرور داره نمیتونه اجازه بده زنش هرجا بره، بعدش هم آمار طلاق زیاد میشه، این هم فرصتیه برای کشور (دوست و برادر !!!!) چین که از همچین فرصتی استفاده کنه

 7. هیچی مثل زن نمیشه عشقه زندگیه چینی ها مشتی مرده خوار اشغال هستن معلوم نیس کثافتا چی سر این تمدن بزرگ میارن با اعراب کثیف خاین پست فطرت اشغال عوضی کودن عشق با ارضاع شدن حیوانی فرق داره اونایی که نمیتونن عاشق بشن بخصوص اونایی که خیانت میکنن هیچی از دنیا حالیشون نیس والا روزی که من عاشق طرف مقابلم شدم صفر صفر بودم واو منو با عشق قبول کرد نه ادمای خنگی بودیم نه گدا بودیم توقعات بیجا بنیان خانواده را اتش میزنه بابا بخدا دل ندید به این ساخته های بشر برید از اینا دورشید توی یک دشت جنگل باهم قدم بزنید نفس بکشید دخترای عزیز خانهای بزرگوار اقایون محترم بزرگوار سعی کنید به یک نفر عادت کنید باهاش بخندید زندگی کنید تا ببینید چقدر ارامش دارید ارامشتون با مصنوعات ساخت بشر بهم نریزید از ما گفتن بود چینی ها واعراب کلا دارن ….. سال پیش تا حالا تمدن شکوه ما را به ورطه نابودی میکشونن که فعلا رسیدیم به فاجعه کورش گفتت زنان هستی بخش ترین موجودات بشرند دخترای گلم توقعتون پایین بیارید

 8. ایول به چینی ها

  • شقایق چی ایول
   جونا اکثرا بخاطر بر طرف کردن نیاز جنسیشون ازدواج میکنن اگه این یه مشت پلاستیکا جوان های مارو وابسته به خودشون کنن کی میاد زن بگیره

   • مگه زن فقط برای رابطه جنسی . بزار جوون ها انقدر با این عروسک ها خود ارضایی کنند تا خسته بشن بعد برن ازدواج کنن تا … نود درصد طلاق ها فقط برای سکس هستش وقتی این عروسک هارو حتی یه مرد متاحل بخره دیگه کاری به زنش نداره و میره یه گوشه کار خودشو میکنه .

   • این مملکت دیگه هیچ وقت سرپا نمیشه اگه من یک لیتر آب صرفه جویی کنم یه نفر دیگه اون یک لیتر رو جبران میکنه اگه من توی پارک زباله نریزم یکی دیگه میریزه اگه من نیاز جنسی خودمو برطرف نکنم آمار خود ارضایی پایین نمیاد . این مملکت مثل یک کامیون میمونه که با سرعت داره با کامیون مقابل شاخ به شاخ میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد . پس بیایید توی این دنیا لذت ببریم و به فکر آمار سکس و خود ارضایی نباشیم .این مملکت دیگه درست نمیشه

 9. سلام من یک پسر اراکی هستم این دخترا خیلی پررو شدن اشاره ب شخص خاصی ندارم ولی فکر میکنن چ خبره با ما پسرا خوب برخورد نمیکنن من پسر خوشگلی هستم ولی این دخترا فقط پول میخوام با ماشین و ریش بزرگی مگه ما پسرا شونزده ساله دل نداریم بخدا حق دختر اس بتر شن خدا کنه بیاد تو ایران پر شه لیاقت ازدواج ندارن

 10. سلام
  18 سالمه وقتی میل جنسی بهتون فشار میاره از محرک ها دوری کنید سر خودتونو گرم کنید بازی ورزش قران خواندن و………………….
  در اخرالزمان هستیم ظهور نزدیکه گول نخورید ظهور اقا خیلی خیلی نزدیکه
  برایه ظهور اقا امام زمان صلوات

 11. کاری ب درست یا غلط بودن اساس کارشون ندارم ولی وقتی ی نفر نزدیک ب 25 ملیون یا بیشتر هزینه میکنه واس خرید عروسک حتما استقلال مالی واسه تشکیل زندگیم داره ، جوری بحث و انتقاد میکنید انگار بالاجبار میخوان عروسکا رو بهتون تقدیم کنن شما هم سر دو راهی موندین ک قبول کنید یا ن

 12. عجب هردم از این باغ بری می رسد این بار زن لاستیکی؟ البت خوبه چون دیگه مهریه ودنگ وفنگ نداره وفردا نمیاد بشه سرطان زیر گردند البت من ترجیح می دم یه دانه لولیتا داشته باشم

  • تو یه مریض روانی هستی که لولیتا میخوای
   فک کن یکی بخواد همین بلا رو سر خانواده خودت بیاره اونجوری بازم همین حرفو میزنی؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *