گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / زنی افسرده بوسیله تمساح ها خورده شد!
loading...

زنی افسرده بوسیله تمساح ها خورده شد!

خودکشی زن

به گزارش روز جمعه جام جم آنلاين به نقل از آسيا انفو، يك زن 36 تايلندي به شوهرش گفت كه براي معاينه نزد يك پزشك مي رود اما به يك مزرعه پرورش كروكوديل ها ساموت پركان در جنوب شرقي بانكوك رفت.

از آن پس شوهر زنش را ديگر نديد تا اينكه پليس كه در جستجوي زن بود تصوير او را روي فيلم ويدئويي دوربين امنيتي مزرعه پرورش كروكوديل ها ساموت پركان هنگام ورود به آنجا مشاهده كرد.

براساس گفته شاهدان عيني، زن خود را به داخل يكي از استخرهاي مملو از كروكوديل مزرعه انداخته و توسط خزندگان غول پيكر قطعه قطعه و خورده شده است.

مقامات اين مزرعه كروكوديل به طور كلي وقوع چنين حادثه اي را تكذيب كرده اند. اما يكي از كاركنان مزرعه به شوهر وي گفته است كه زن را هنگام پريدن به داخل استخر كروكوديل ها مشاهده كرده است.

شوهر كه دست به تحقيقاتي شخصي در رابطه با مفقود شدن همسرش زده است، گفته است: فردي كه خود را از مقامات مزرعه معرفي كرده بود با وي تماس گرفت و با پيشنهاد مبلغ هنگفتي پول از او خواست تا اين حادثه را پيگيري نكند.

شوهر اذعان كرده كه همسرش از افسردگي مزمن رنج مي برده و اقدام به خودكشي  وي بسيار محتمل بوده است. وي تاكيد كرده كه قصد شكايت از مزرعه پرورش كروكوديل ها را ندارد اما مايل است از واقعيت ماجرا آگاه شود تا بتواند مراسم يادبودي را به مناسبت درگذشت زنش برگزار كند. مترجم: بهرام افتخاري.

loading...

3 دیدگاه ها

  1. روش دردناكتر و وحشتناكتري سراغ نداشته ؟!؟!؟!؟!؟!؟!
    بابا اين همه راه ….

  2. واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا……………..
    چنتا قرص مینداختی بالا,حل بود…………………………………..

  3. من اگه پیشش بودم و میدونستم که میخواد خورده بشه خودم همه گوشتش رو میخوردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *