گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
صفحه اصلی / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / زنی که به شوهرش خیانت کرده بود به مرده شوری محکوم شد!
loading...

زنی که به شوهرش خیانت کرده بود به مرده شوری محکوم شد!

زنی که به شوهرش خیانت کرده بود به مرده شوری محکوم شد!

رابطه جنسی مینا زن جوان 27 ساله با مرد غریبه باعث شد که شوهرش از وی شکایت کند و این زن به دلیل رابطه نامشروع محکوم به کار در غسالخانه و مرده شوری شود.

 

زن خیانت کار به کار در غسالخانه محکوم شد

این زن، 27 بهمن پارسال با شکایت مرد جوانی که ادعا داشت همسرش با مرد غریبه ای رابطه پنهانی دارد دستگیر شد وتحت بازجویی قرار گرفت. «مینا» -35 ساله- در نخستین بازجویی منکر اتهامش شد اما در ادامه تحقیقات پلیس آگاهی، از اینکه فهمید شوهرش از راز رابطه او با مرد بیگانه با خبر بوده بشدت شوکه شد و با دیدن مدارکی که برعلیه اش وجود داشت ناگزیر به رابطه پنهانی اعتراف کرد.این زن هفته گذشته در شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی –رئیس- وقاضی تولیت- مستشاردادگاه- محاکمه شد و به سؤالات قضات پاسخ داد.

چند سال است که ازدواج کرده ای؟ شش سال

شغل همسرت چیست؟ کارگر ساختمانی.

خودت هم شاغل بودی؟ خانه دار بودم.

با مرد غریبه چطور آشنا شدی؟ از طریق تلگرام…

چرا با او دوست شدی؟ اول نمی دانستم که با این آشنایی اینترنتی به او علاقه مند می­ شوم اما کم کم به خاطرمشکلاتی که باهمسرم داشتم شیفته اوشدم، چراکه حرف های خیلی خوب ودلنشینی می زد که ازهمسرم نمی شنیدم.

چرا درنبود همسرت به او خیانت کردی؟ همسرم بیماراست و قادر به رابطه زناشویی نیست!

این دلیل شرم آوری است. قبول داری؟ بله. قبول دارم.

فرزندی داری؟ بله یک پسر پنج ساله.

درگزارش پلیس آمده است که فرزندت را هم با خودت می بردی. آیا نمی ترسیدی که پسرت دراین باره حرفی بزند؟ آنقدر غرق این رابطه شده بودم که نمی دانستم دارم چه می کنم تا اینکه شوهرم بالاخره به موضوع شک کرد وفیلم و عکس هایم را درگوشی تلفن همراهم پیدا کرد و…

زنی که به شوهرش خیانت کرده بود به مرده شوری محکوم شد!

پس از اظهارات زن جوان، مرد غریبه نیز به صورت غیرعلنی تحت محاکمه قرار گرفت و سپس قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری رأی خود را درباره دو متهم صادر کردند.بر اساس حکم دادگاه، زن جوان به 74 ضربه شلاق و دو سال کار در غسالخانه و شست و شوی زنان مرده محکوم شد. مرد غریبه نیز به 99 ضربه شلاق و تبعید به یکی از شهرهای دورافتاده محکوم شد. پس از تأیید این رأی از سوی قضات دیوانعالی کشور حکم درباره این زن و مرد اجرا خواهد شد.

محکوم شدن زن خیانتکار تهرانی به مرده شوری

منبع : باشگاه خبرنگاران
loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *