گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / ستارگان میلان از کاخ سعدآباد بازدید کردند
loading...

ستارگان میلان از کاخ سعدآباد بازدید کردند

ستارگان میلان از کاخ سعدآباد بازدید کردند

ستارگان میلان از کاخ سعدآباد بازدید کردند

ستارگان میلان که پس از سفر به ایران از طریق اینترنت مطالعاتی درباره اماکن دیدنی ایران کرده بودند شب گذشته خواستار بازدید از موزه های کاخ سعدآباد شدند و به همین منظور مسئولان باشگاه پرسپولیس هماهنگی های لازم برای بازدید را صبح امروز انجام داده و ستارگان میلان ساعت 9:30 از هتل محل اقامت خود عازم موزه کاخ سعدآباد شدند.

میلانی ها از موزه خودروهای قدیمی، موزه استاد فرشچیان، موزه هنرهای زیبا و چند موزه دیگر بازدید کردند و دقایقی پیش کاخ سعد آباد را ترک کردند.

از جمله نکات جالب حضور پرشمار هواداران میلان در این بازدید بود. طرفداران میلان از طریق شبکه های اجتماعی به همدیگر اطلاع رسانی کرده و توانسته بودند خود را به محل گشت و گذار میلانی ها برسانند. ظاهرا برخی از هواداران میلان صبح امروز از احتمال حضور ستارگان میلان در کاخ سعدآباد مطلع شده بودند و این موضوع را به اطلاع یکدیگر رسانده بودند.

همچنین گروه مستندساز دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس که با هماهنگی باشگاه پرسپولیس در حال تهیه مستندی برای عرضه در شبکه نمایش خانگی است اقدام به تهیه گزارش ویژه ای از این مراسم کرد.

فرانکو بارسی، دانیل ماسارو، استفانو ارانیو ، ویرچود و دیگر اعضای ستارگان میلان که به شیرخوارگاه آمنه رفته بودند در دقایق پایانی به جمع تیم ستارگان میلان اضافه شدند و آنان نیز بازدیدی از موزه های کاخ سعدآباد داشتند. پائولو مالدینی و گنارو گتوزو باز هم در کانون توجهات فوتبال دوستان ایرانی بودند به گونه ای که ازدحام جمعیت و درخواست عکس یادگاری مشکلاتی را برای آنها ایجاد کرده بود.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *