گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / ستارگان میلان 3گل به پرسپولیس زدند
loading...

ستارگان میلان 3گل به پرسپولیس زدند

ستارگان میلان 3گل به پرسپولیس زدند/ نمایش شیرین پیرمردها در آزادی

نیمه اول بازی ستارگان میلان و پرسپولیس با تساوی یک بر یک به پایان رسید اما میلانی ها در نیمه دوم تلافی کردند.

ستارگان میلان 3گل به پرسپولیس زدند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ سرانجام بازی تیم های ستارگان پرسپولیس و میلان آغاز شد. مسابقه ای که رویانیان و همکارانش برای انجامش تا مرز سکته پیش رفتند چون ما عادت داریم همیشه لقمه دور سرمان بگردد و بعد خورده شود.

 

هیجانی که 24 ساعت در پایتخت ایجاد شد و توانست نزدیک به 40 هزار نفر را به استادیوم آزادی بکشاند البته حتما باید تلخ می شد. آن همه جمعیتی که از شهرهایی دور چون اصفهان یا مشهد به هتل ازادی آمده بودند که یک لحظه هر طور هست کنار مالدینی بیاستند و یک فریم عکس یادگاری کنارش بگیرند ، آن همه تلاشی که شده بود تا بازی نمادی از صلح باشد ، نماد دوستی و نماد روزهای خوب با اتفاقاتی عجیب ناگهان می رفت تا کام همه را تلخ کند اما باشگاه پرطرفدار تهرانی سرانجام خوب از پس مشکل بر آمد تا بازی خاطره ساز آغاز شود. بعد از خوش و بش های اول بازی فقط به اندازه سوت اول بازی زمان نیاز بود تا دروازه پرسپولیسی ها باز شود. گتوزو در میانه زمین پا به توپ شد و یک پاس عالی به دانیل ماسارو داد. پنجعلی و مرتضی فنونی زاده که دو تای شان از مسن ترین های زمین بودند ، روی یک خط جا ماندند و میلانی ها جشن گل گرفتند. چندهزار نفری هم حسابی برای این گل جشن گرفتند.

بعد از این بازی کمی خشن شده بود. البته هنوز عرق بازیکنان در نیامده بود که توپ رفت زیر پای مالدینی بدلی ، شاهرودی به همین سادگی مصدوم شد تا مشخص شود چقدر بین جنس اصلی و بدلی فرق وجود دارد. شاهرودی بیرون رفت و جایش امامی فر سرحال به زمین آمد.

گتوزو و کریم باقری چند باری حسابی به هم پیچیدند . کاربونه مصدوم شد. مالدینی از دایو جمشیدی یوزپلنگ شاکی شده بود و کلا بازی را انگار خیلی جدی گرفته بودیم که این طور خشن شده بود. کم کم داشت لبخند از روی لب ها می پرید . پرسپولیسی ها البته با همین خشونت کارشان راه افتاد. بوبان شل گرفت ، بقیه هم سعی کردند خیلی به هم نپیچند تا کریم باقری یک لحظه توپ را بین پایش قفل کند. آشوری با پاسی عالی توپ را به محمدخانی برساند و بعد پشت پای ناصرخان توپ را به امامی فر بدهد. علیرضا هم که هنوز قبراق است ، توپ را خیلی قشنگ گل کرد. پروین از این گل حسابی سر کیف آمده بود. مسابقه ای که مثل یک بازی جدی و رسمی داشت برگزار می شد ، با این نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.

پرسپولیس نیمه دوم را با تیمی جدید شروع کرد. نیمه اول البته یکی ، دو صحنه قشنگ دیگر هم داشت. هند زیبای محمد پنجعلی ، هد شیرجه ای تماشایی فنونی زاده که می توانست گل به خودی باشد و صحنه تعویض پیراهن پیوس با مهدوی کیا درست مثل همان روزی که فرشاد خداحافظی کرد و مهدی شروع.

پنجعلی دوید و بازوبند را به مهدی داد و خلاصه این ها بازی را حسابی در این نیمه زیبا کرده بود . 40 هزار نفری که در استادیوم بودند از آنچه رخ می داد ، راضی بودند.

50 دقیقه از این بازی گذشته بود که میلانی ها یکبار دیگر گل زدند. یار شماره 20 این تیم یعنی لانتینیوتی بود که توانست با ضربه سر دروازه وحید قلیچ را باز کند. قلیچ با همین تک گلی که خورد از زمین بیرون رفت و جایش را به نکیسا  داد اما چند دقیقه بعد  این ارانیو بود که توانست با چیپی زیبا برتری میلان را به دو گل برساند و بازی 3 بر یک شود. البته یکبار هم این فرصت برای گتوزو بود تا گل بزند اما تکل زیبای میناوند این بخت را از او گرفت.

یک ضربه کاشته برای پرسپولیس عصبانیت گتوزو و ابراهیم با را از تصمیم مسعود مرادی به همراه داشت اما میناوند و علی انصاریان از این فرصت حسابی استفاده کردند تا برای آرام کردن این ستاره سرشناس ، دستی بر سرش بکشند!

پرسپولیسی ها البته در وقت های اضافه می توانستند یکی از گل ها را جبران کنند اما انصاریان گل خالی را به آسمان زد تا بازی با همان نتیجه تمام شود.

بازی که تمام شد بازیکنان دو تیم ، یکدیگر را در آغوش گرفتند . هواداران پرسپولیس نام مهدوی کیا را فریاد زدند و پرسپولیسی ها هم همراه با مهدی دور افتخار زدند تا جشن خداحافظی مهدی این بار با شکوه باشد .

در این دقایق ابراهیم با هم حسابی وسط زمین خوشحالی می کرد. پایان رافت هم با پیراهن مالدینی پز می داد. مهدی دور زمین می چرخید و اشک می ریخت.

بی شک این 40 هزار نفری که به آزادی رفتند ، حسابی از آنچه بر  آنها گذشت راضی بودند و حالا رویانیان می تواند شاد باشد از اینکه زحماتش به بار نشسته است.

مهدی هم حسابی شاد بود از اینکه اینچنین تشویق می شد . او از یاد برد روزهای تلخ سال قبل را و این بار خیلی با شکوه از فوتبال وداع کرد. مسابقه ای که چیزی نمانده بود یکباره تلخ شود اما مهمانان خوش برخورد ایتالیایی و تلاش سخت مدیریت باشگاه ، به بار نشست.

 

loading...

اولین دیدگاه

  1. خدانگهدارت پسر باشخصیت..
    چه لحظه ی زیبایی بود تعویض آقا مهدی وفرشاد پیوس..وبستن بازوبند به بازوی مهدی توسط آقای پنجعلی…منکه بغضم گرفت!!
    دوست دارم مرد دوست داشتنی!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *