مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ

سریال هایی که مخاطبانشان را سر کار گذاشتند!

سریال های پربیننده که پخششان متوقف شد و به نوعی مخاطب را سر کار گذاشتند!

سریال های مشهور بسیاری تا امروز بنا به تصمیم مدیران شبکه های تلویزیونی به کما رفته و ساخت ادامه شان منتفی شده؛ اتفاقی که اغلب هواداران سریال ها را عصبانی و ناامید می کند. به همین بهانه نگاهی انداخته ایم به فهرست سریال هایی که در سال 2015 متوقف شدند.

شبکه های تلویزیونی معروف اخیرا یک پاکسازی درست و حسابی انجام دادند و بعضی از سریال ها و برنامه هایشان را از چرخه دنباله سازی حذف کردند. از جمله سریال های محبوبی که در این میان قربانی شدند می توان به «هانیبال» و «کنستانتین» اشاره کرد و با سریال هایی مانند «بتل کریک» و بنس گیلیگان (خالق برکینگ بد) که تازه یک سال از زمان پخش اش می گذشت. موضوع دنباله سازی سریال ها در سطح دنیا مسئله ای پیچیده است و به عوامل مختلفی بستگی دارد.
مهمترین عاملی که مدیران شبکه های تلویزیونی سراسر دنیا را به ساخت دنباله یک سریال موفق ترغیب می کند، استقبال تماشاگران و منتقدان است.

سریال های زیادی به شکلی درخشان کارشان را شروع کردند اما در ادامه نتوانستند بینندگان نشان را راضی نگه دارند؛ «کمدین ها» و «پیروی» از جمله سریال هایی هستند که با وجود استقبال اولیه و حضور ستاره های سرشناس، ناکام ماندند و ساخت شان برای همیشه یا دست کم مدتی طولانی منتفی شد.

برای آنکه بدانید سریال محبوب شما هم در این فهرست غم انگیز قرار دارد یا نه، ادامه مطلب را بخوانید.

کنستانتین (ان بی سی)
Constantine

 

کنستانتین (ان بی سی)

این سریال اولین بار پاییز گذشته از شبکه ان بی سی روی آنتن رفت. دنیل چرونه و دیوید اس گویر خالقان این سریال ترسناک – فانتزی هستند. با وجود اینکه تنها یک فصل (13 قسمتی) از «کنستانتین» پخ شد، مدیران شبکه تصمیم گرفتند ادامه ساخت این سریال را متوقف کنند. ظاهرا امتیازی که «کنستانتین» در رتبه بندی ها گرفته، چندان به مذاق مدیران ان بی سی خوش نیامده و آنها ارا از ساخت دنباله این سریال منصرف کرده است.

درباره پسر (ان بی سی)
About Boy

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

به نظر می رسد این سریال که بر اساس رمانی از نیک هورنبای، رمان نویس، ترانه سرا و فیلمنامه نویس انگلیسی ساخته شده، نتوانسته نظر مثبت بینندگان ان بی سی را به خود جلب کند، آن هم در حالی که جیسن کاتمز خالق سریال هایی مانند «چراغ های جمعه شب» و «Parenthood» در این پروژه حضور داشته است. پخش این سریال از فوریه 2014 آغاز شد و در قالب دو فصل ادامه یافت.

هانیبال (ان بی سی)
Hannibal

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

بعد از پخش سه فصل از درام جنایی و ترسناک «هانیبال»، مدیران شبکه ان بی سی بالاخره تصمیم گرفتند نقطه پایانی بر ساخت این سریال محبوب بگذارند. با وجود امتیاز بالایی که منتقدان و بینندگان به این سریال دادند، ادامه آن منتفی شد.

 

اولین فصل «هانیبال» آوریل 2013 روی آنتن رفت و سومین (و آخرین) فصل آن کمتر از دو ماه قبل پخش شد. 18/ روز بعد از پخش فصل سوم بود که ارتش هواداران دو آتشه این سریال با خبر شوک آور توقف ساخت آن مواجه شدند.

هارت اهل دیکسی (سی دبلیو)
Hart of Dixie

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

سی دبلیو بالاخره اعتراف کرد ساخت این سریال  بعد از چهار سال متوقف خواهد شد. این در حالی است که لیلا گرستاین دو ماه پیش از منتفی شدن ساخت ادامه سریال در حساب شخصی توئیتر خود خبر داده بود.

اولین فصل سریال سپتامبر 2011 روی آنتن رفت و فصل چهارم (و پایانی) آن از دسامبر تا مارس 2015 از شبکه سی دبلیو پخش شد. «هارت اهل دیکسی» در میان مخاطبان ایرانی نیز هواداران خودش را داشت.

بکستروم (فاکس)
Backstrom

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

این درام – کمدی جنایی که خالق آن هارت هنسن است و بر اساس یک مجموعه کتاب سوئدی به قلم لیف جی دبلیو پرسن ساخته شده از ژانویه تا آوریل 2015 روی آنتن رفت. یک ماه بعد از پایان اولین فصل سریال، شبکه فاکس اعلام کرد به دلیل عدم استقبال مخاطبان، ساخت این سریال متوقف شده است.

داستان این سریال درباره اورست بکستروم، کارگاه چاق، هتاک و بی اعصاب اداره پلیس پورتلند است که دایما با تمایلات خودویرانگرانه اش در جنگ است.

بتل کریک (سی بی اس)
Battle Creek

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

وینس گیلیگان و دیوید شور که خالقان این درام پلیسی بودند از همان فصل اول نتوانستند بینندگان را پای تماشای سریال شان نگه دارند و بعد از پخش 13 قسمت، مدیران شبکه سی بی اس منتفی شدن ساخت ادامه این سریال را اعلام کردند. دین وینترز و جاش دومل، بازی در نقش های اصلی این سریال را به عهده داشتند.

گیلیگان فیلمنامه این سریال را 10 سال قبل از این نوشته بود. بتل کریک عنوان سریال برگرفته از نام یکی از شهرهای ایالت میشیگان است.

تا ابد (ای بی سی)
Forever

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

داستان این درام تلویزیونی درباره مردی 200 ساله است که در سردخانه شهر نیویورک مشغول کار است و سعی دارد کلید شکستن طلسم جاودانگی اش را پیدا کند. هر چند با تصمیمی که مدیران ای بی سی گرفتند، کار دکتر هنری مورگل، شخصیت اصلی سریال که توسط یوان گریفید خلق شده تمام شد.

پخش این سریال تابستان قبل آغاز شد و بهار امسال پایان یافت. گریفید بعد از اتنشار این خبر، با یک یادداشت غم انگیز در صفحه اینستاگرامش با «تا ابد» خداحافظی کرد.

کمدین ها (اف ایکس)
The Comedians

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

اولین فصل این سریال 13 قسمتی با بازی بیلی کریستال و جاش گد، اوایل بهار امسال روی آنتن رفت و تا اوایل تابستان ادامه یافت. با وجود استقبال نسبی منتقدان و حضور ستارگان مطرح، ساخت دنباله این سریال منتفی اعلام شد.

بیلی کریستال که تاکنون نه بار اجرای مراسم اسکار را به عهده داشته، یکی از چهار خالق این مستند خنده دار است.

لری چارلز، مت نیکس و بن وکسلر دیگر خالقان این سریال ناکام هستند. «کمدین ها» با اقتباس از سریالی سوئدی ساخته شده است.

انتقام (ای بی سی)
Revenge

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

بعد از پخش چهار فصل از این سریال، شبکه ای بی سی ترجیح داد از ادامه ساخت آن صرف نظر کند. پخش این سریال تابستان 2011 آغاز شد و در زمان خودش توانست مخاطبان بسیاری را پای گیرنده های شان بنشاند اما بعد از ریزش تعداد بینندگان در یک سال اخیر، مدیران شبکه نیز از ادامه آن ناامید شدند.

این سریال با بازی مادلین استو و امیلی ون کمپ درباره زنی جوان است که تصمیم می گیرد از کسانی که به پدرش بی احترامی می کنند انتقام بگیرد.

ادیسه آمریکایی (ان بی سی)
American Odyssey

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

اولین فصل این سریال 13 قسمتی اوایل بهار امسال از شبکه ان بی سی روی آنتن رفت و کمتر از دو ماه پیش پخش آن پایان یافت. مدیران شبکه به دلیل عدم استقبال بینندگان و منتقدان ادامه ساخت این سریال را وتو کردند.

داستان «ادیسه آمریکایی» قصه یک سرباز زن، یک وکیل سرخورده و یک فعال سیاسی بدنام است که همگی پای شان به یک توطئه نظامی بین المللی شوک آور باز می شود و به این ترتیب سه خانواده دچار فروپاشی می شوند.

پیامد (ان بی سی)
State of Affairs

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

این درام سیاسی اولین بار پاییز سال گذشته روی آنتن رفت و تا فوریه 2015 ادامه پیدا کرد. داستان سریال درباره ی مامور سازمان سیا است که به شغلی جدید در دفتر ریاست جمهوری منصوب می شود و مسئولیت های تازه اش سبک زندگی منحصر به فردی را برایش به دنبال دارد.

کاترین هایگل، آلفرا وودارد و آدام کافمن، بازیگران اصلی این سریال هستند که به دلیل امتیاز پایین، ساخت دنباله آن منتفی شد.

رستاخیز (ای بی سی)
Resurrection

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

این درام فانتزی تلویزیونی درباره مردم یکی از شهرهای ایالت میسوری است که بعد از بازگشت عزیزان متوفی شان، زندگی شان برای همیشه تغییر می کند. آرون زلمان خالق این سریال ماوراءطبیعی است که بنا به تصمیم مدیران شرکت ای بی سی ساخت فصل سوم آن منتفی شد. این سریال با شروعی قدرتمندانه همراه بود و توانست نظر منتقدان و تماشاگران را به خود جلب کند اما در ادامه با افت شدیدی مواجه شد و در نهایت ساخت دنباله آن منتفی اعلام شد.

مزاحم (سی بی اس)
Stalker

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

این تریلر روانشناسانه از پاییز پارسال روی آنتن رفت و پخش آن تا بهار امسال ادامه یافت اما مدیران شبکه تصمیم گرفتند ساخت این سریال را به دلیل عدم استقبال تماشاگران و واکنش منفی منتقدان ادامه ندهند.

جالب آن که، کوین ویلیامسن، نویسنده و تهیه کننده سری فیلم های «جیغ» و همچنین سریال «خاطرات خون آشام» خالق اصلی این سریال است. داستان این درام جنایی تلویزیونی درباره تیمی از کارآگاهان است که مزاحمان شهر لس آنجلس را ردیابی می کنند.

توقف این سریال بار دیگر ثابت کرد خالقان با استعداد همیشه هم کارشان را درست انجام نمی دهند و ممکن است خیلی راحت صدای منتقدان و تماشاگران را دربیاورند و سریال شان را ناکام بگذارند.

لیلهامر (نتفلیکس)
Lilyhammer

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

این سریال نروژی – آمریکایی با نقش آفرینی استیون فون زاندت، موزیسین و بازیگر آمریکایی، اولین بار ژانویه 2012 از شبکه آنلاین نتفلیکس پخش شد. بعد از ساخت فصل سوم بود که مدیران شبکه به ساخت دنباله این درام کمدی – جنایی رأی منفی دادند.

عنوان سریال به نام یکی از شهرستان های نروژ اشاره دارد و داستان آن درباره یک گانگستر نیویورکی است که سعی دارد زندگی جدیدی را در منطقه روستایی لیلهامر نروژ آغاز کند.

این سریال با استقبال منتقدان و تماشاگران روبرو شد. با وجود خبر ناامیدکننده مدیران شبکه نتفلیکس، از آنجایی که حق و حقوق این سریال متعلق به شبکه ان آر کی نروژ است، هنوز هم این احتمال وجود دارد که فصل چهارم «لیلهامر» ساخته شود.

خوشحال طور (شوتایم)
Happyish

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

خالق این سریال شالوم اسلندر، مولف و مقاله نویس آمریکایی است و بازیگرانی همچون استیو کوگان، کاترین هان، الن بارکین و بردلی ویتفورد در آن ایفای نقش کرده اند. فصل اول این سریال از اوایل بهار امسال در قالب 10 قسمت روی آنتن رفت و کمتر از یک ماه قبل مدیران شبکه شوتایم اعلام کردند از ساخت دنباله این سریال منصرف شده اند.

اسلندر شدیدا اصرار داشت فیلیپ سیمور هافمن نقش اصلی این درام کمدی سیاه را بازی کند و هافمن نیز به بازی در این نقش علاقه نشان داده بود. او حتی در نسخه آزمایشی این سریال ایفای نقش کرد اما مرگ تراژیکش در فوریه 2014 نقطه پایانی بر حضورش در این سریال گذاشت. این بازیگر در سن 46 سالگی بر اثر استعمال بیش از حد مواد مخدر در خانه اش در نیویورک درگذشت.

پیروی (فاکس)
The Following

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سریال

فصل اول این درام جنایی تلویزیونی که توسط شرکت «وارنر برادرز تلویزیون» تهیه و تولید شده، اولین بار ژانویه 2013 روی آنتن رفت. اواخر زمستان پارسال فصل سوم سریال پخش شد و بعد از اتمام آن در بهار امسال، شبکه فاکس اعلام کرد ساخت دنباله این سریال منتفی است.

این در حالی است که این بار نیز نام کوین ویلیامسن به عنوان خالق سریال به چشم می خورد. کوین بیکن در این فیلم نقش یک مامور سابق اف بی آی به نام رایان هاردی را بازی می کند که سعی دارد در دستگیری یک قاتل سریالی فراری قدمی مفید بردارد.

کارول یک قاتل سریالی باهوش، کاریزماتیک و البته روانی است که با دیگر قاتل های سریالی ارتباط برقرار می کند و به این ترتیب فرقه ای را شکل می دهد که پیروانش تک تک دستورات او را بی چون و چرا اجرا می کنند.

روزنامه هفت صبح

 • مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را انتخاب کنید
 • چجوري تا عيد 12 کيلو کم کنم؟؟
 • چجوري بدون عمل جراحي بيني خود را کوچک و خوش فرم کنيم
 • بیش از 650 انتخاب برای هدیه روز مادر
 • چجوري ميتونم بدون تزريق ژل و بوتاکس صورتم رو چاق کنم
 • عکس های دختران سوپر نینجای ایرانی! (فیلم)
 • سریال اکیا خلاصه داستان قسمت آخر اکیا و داستان تمام قسمت های سریال اکیا
 • عکس های دختر 17 ساله زیباترین سوپر مدل جهان
 • داستان تلخ تجاوز جنسی به دختر 13 ساله توسط شوهر خواهر!
 • عکس های زیباترین زنان دنیا در سواحل دبی
 • سریال پاتریکس قسمت آخر و تمام قسمت های جسور و زیبا پاتریکس
 • داستان قسمت آخر سریال هسل سریال مادر و تمام قسمت ها
 • با خانواده همسر در دوران نامزدی چگونه باید رفتار کرد؟
 • فال روزانه فال امروز شنبه 9 اردیبهشت 1396
 • عکس نوشته های فاز سنگین دخترانه
 • اطلاعاتی در مورد ریزش مو که خانم ها باید بدانند
 • عکس های بدون آرایش ملکه جذاب ویکتوریا سکرت منتشر شد
 • شکستگی بینی بر اثر ضربه و کج شدن بینی
 • سرطان پروستات | نشانه های سرطان پروستات و درمان پروستات
 • زندگینامه امیر تتلو و عکسهای امیر تتلو و همسرش
 • رحم مصنوعی نیز ساخته شد! + عکس و فیلم رحم مصنوعی
 • خواص فسفر | خاصیت فسفر برای بدن چیست ؟
 • راز شوم فیلم رابطه جنسی رئیس شرکت با کارمند زن جوان
 • روزی 2 عدد موز بخورید تا معجره اش را ببینید
 • اس ام اس عاشقانه بی تابی و بی قراری برای عشق و یار
 • این عوامل باعث کاهش میل جنسی و سرد مزاجی می شوند
 • طرز تهیه شنیسل روسی
 • دانلود آهنگ جدید رضا صادقی بنام من با توام
 • گوجه فرنگی | آشنایی با خواص شگفت انگیز گوجه فرنگی
 • برای سلامت دستگاه گوارش این 9 نکته را رعایت کنید
 • فیلترشکن وی پی ان چیست؟ VPN چه فواید و چه ضررهایی دارد؟
 • لذت بردن از رابطه جنسی دهانی توسط زوجین
 • داغترین ها

 • تصاویر بازیگران در پشت صحنه سریال کیمیا
 • عکس های دورسون در سریال غم هجران
 • دانلود آهنگ جدید روزبه نعمت اللهی با نام روزهای بد به در
 • در این رستوران گوشت پلنگ و ببر سرو می شود! +عکس
 • چارلی چاپلین 124 ساله شد
 • عکس نیوشا ضیغمی در آغوش شوهری کنار هفت سین
 • اطلاعاتی در مورد رشد کودکان
 • طرز تهیه کباب فسنجانی
 • بستری شدن الناز شاکردوست در کمپ ترک اعتیاد! +عکس
 • پخش سریال کیمیا امشب از شبکه 2 سیما
 • عکس های فیلم سینمایی آدم باش +داستان فیلم
 • نحوه تزیین شلوار جین
 • مدل لباس زمستانی دخترانه اروپایی (2)
 • تقویت قوای جنسی مردان با این داروهای گیاهی
 • سریال «یه تیکه زمین» ماه محرم پخش میشود
 • بیوگرافی و عکسهای جنیفر لارنس
 • گذر زهره از آسمان ایران+کلیپ
 • دانلود ورژن جدید آهنگ بنیامین بهادری به نام آشوب
 • واکنش رضا رشیدپور به خبر و عکس کتک خوردن آزاده نامداری
 • تقلید زشت کودکان عربستانی از سر بردین داعشی ها! +عکس
 • آموزش ساخت کاردستی با چوب بستنی
 • مهران مدیری در نقش یک روحانی!
 • دومین فرزند شکیرا و پیکه در راه است! +عکس
 • بیماری تب خونريزي دهنده كريمه كونگو چیست؟
 • کتک خوردن در حد مرگ دختر 23 ساله توسط نامزدش در شب تولدش!
 • بستن تبلیغ
  بستن تبلیغ