گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / سلبریتی های نفرت انگیز هالیوود
loading...

سلبریتی های نفرت انگیز هالیوود

منفورترین ستاره های هالیوود

همه ستاره های مشهور هالیوود در میان مردم آمریکا و در دنیا محبوبیت ندارند و دلیل نفرت مردم از بعضی از آنها کاملاً مشخص و توجیه پذیر است. از جاستین بیبر گرفته تا لیندزی لوهان هر کدام به دلیل سوء مصرف مواد مخدر و رفتارهای نامناسب با طرفداران و … مورد نفرت مردم قرار گرفته اند. در زیر به چند نفر از آنها اشاره کرده ایم:

جاستین بیبر

سلبریتی های نفرت انگیز هالیوود

این خواننده نوجوان اخیراً با رفتارهای عجیب و غریب و نظرات و حرف های نمک نشناسانه اش موجب حیرت و عصبانیت طرفداران و دیگر مردم قرار گرفته است. ظاهراً بیبر می خواهد ثابت کند که دیگر ستاره نوجوان نیست و بزرگ شده؛ او اخیراً اینطور گفته: «می خوام به اونایی که ازم متنفرن بگم من عاشقتونم. مرسی از اینکه با تنفر از من ازم حمایت می کنین. وقتی رو صفحه یوتیوب من پیام های نفرتتون رو می نویسین، به من برای هر پیامتون پول میدن. بنابراین بخاطر نفرت از من بهم پول می رسونین.»

مدونا

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوود

در حالیکه مدونا به رسوایی هایش ادامه می دهد، بسیاری از مردم معتقدند که وقت آن رسیده که مدونا بزرگ شود و لباس تنش کند! در صدر افرادی که از او متنفرند التون جان قرار دارد که می گوید: «چرا مدونا مث یه کابوس می مونه؟ تور کنسرت هاش فاجعه بود و این فاجعه مخصوص مدوناست… اون شبیه زنای بدکاره شده. متأسفم.»

کاترین هایگل

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوود

کاترین هایگل از فیلم Knocked Up اخراج شد و سریال محبوب تلویزیونی “آناتومی گری” را ترک کرد و از آن پس در فیلم های سینمایی پرفروش بازی کرد. شکی وجود ندارد که کاترین خودش را در هالیوود بدنام کرده و خودش هم این را می داند. او می گوید: «من هیچ وقت محبوب مردم آمریکا نبودم، چون فکر می کردم این همون چیزیه که اونام ازم می خوان باشم. ولی وقتی دهنمو باز کردم دیدم مشخصه که من محبوب مردم آمریکا نیستم.»

جان مه یر

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوود

این خواننده جوان عاشق جذاب ترین زنان هالیوودی شد و خیلی از آنها را ترک کرد، ولی این رفتار او و بددهنی او باعث شد که در میان مردم منفور شود. او می گوید: «تنها چیزی که می خوام اینه که برگردم پیش اونائی که دوستشون داشتم.» یکی از نزدیکان جان مه یر می گوید: «جان قلب نداره و به هیچ کس جز خودش اهمیتی نمیده. اون خیلی خودخواهه و فقط نگران خودشه.»

جنیفر لوپز

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوود

در شهری که خودشیفتگی بر آن حاکم است، جنیفر جزو نسل های ویژه خودشیفتگان است. یکی از نزدیکان او می گوید: «اون خودشو خیلی دوست داره، و این خیلی وحشتناکه. اون اصلاً فروتنی از خودش نمیده که یه خواننده ست. اون در مورد خودش، فیزیکش و ظاهرش وسواس داره و واقعاً یه عفریته ست.» حتی ماریا کری خواننده مشهور و محبوب هالیوود هم معتقد است که جی. لو. خیلی خودش را می گیرد و می گوید: «ترجیح میدم با یه خوک رو سن بخونم تا با اون! مطمئن باشین هرگز با جنیفر لوپز دوئت انجام نمیدم.»

کریستن استوارت

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوود

وقتی تصاویر خیانت کریستن استوارت به نامزدش رابرت پتینسون (با روپرت ساندرز، کارگردان فیلم سفیدبرفی و شکارچی) منتشر شد، طرفداران آنقدر از کریستن عصبانی شدند که کریستن ماه ها از دید عموم مردم پنهان شد و خبری از او نشد. او در نامه ای سرگشاده از همه مردم و از رابرت پتینسون عذرخواهی کرد و گفت: «من از همه بخاطر اینکه اینقدر عصبانیشون کردم عذر می خوام. نیتم این نبود.» با آنکه راب او را بخشید، ولی مردم او را نبخشیدند.

گوئینث پالترو

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوود

گوئینث سالها به مردم و کسانی که در صنعت سرگرمی هستند فخر فروخته و همه معتقدند که او زن خودخواهی است. او همیشه می گوید: «من واقعاً تو کارم معرکه ام. آدمای جالب و خوب می دونن این قضیه رو و فقط همینه که مهمه.» او اغلب اوقات تظاهر به چیزهای که حقیقت ندارند می کند و نظرات و حرف های احمقانه ای تحویل مخاطب می دهد، برای مثال او یک بار در مورد یک نوع سوپ آماده گفته بود: «ترجیح می دم بمیرم ولی نذارم بچه م سوپ آماده بخوره.» شاید سبک زندگی او که در وبسایتش (Goop.com) هم توضیح داده اینطور باشد.

کریس براون

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوود

از وقتی که کریس براون نامزدش ریحانا (ریانا) را قبل از مراسم گرمی 2009 کتک زده، تبدیل به یکی از منفورترین شخصیت های هالیوودی شده است. این خواننده آر اند بی در مورد آن اتفاق اینطور می گوید: «اون شب عمیق ترین افسوس زندگی من بود و بزرگترین اشتباهمو مرتکب شدم.» با آن که بعد از آن ریحانا با او آشتی کرد، ولی بسیاری از افرادی که در صنعت موزیک کار می کنند، به او اعتماد ندارند، و شاید دلیلش این باشد که او ادعا می کند خودش قربانی واقعی است.

جسی جیمز

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوود

جسی جیمز که یکی از ستاره های تلویزیونی بود، از وقتی شنیده شد که به ساندرا بولاک خیانت کرده از چشم مردم افتاد و حرفایی که او می زد همه چیز را بدتر می کرد: «هر کی دلش بخواد می تونه نظرات چیپ راجع به من بده و بگه من بابای افتضاحی هستم و نازی ام و چرندیات دیگه بگه. ولی من خودم می دونم چجور آدمی هستم و این برام کافیه.»

loading...

16 دیدگاه ها

 1. کی گفته جنیفر لوپز خودشو میگیره ! این خانم همش که پر از مهربونیست ) اونجا هم دست از سر جی لو بر نمی دارن

 2. اون خانم ماریا کری چیزی از ادب تو گفته هاش نبرده — کی آخه درباره هم نوع خودش اینجوری قضاوت میکنه

 3. فقط یه زن میتونه همجنس خودشو در عرض کمترین زمان بکوبه و خرابش کنه اونم از حسادت تو همه ی دنیا هم همینه فقط مختصه یه کشور خاص نیست.

 4. آره ندا خانم حرفتون درسته ! گاهی وقتا حسادت زیادی باعث از بین رفتن خیلی از ارزش ها مانند دوستی ها و محبت ها میشه —
  خب ممکنه از لحاظ ژنتیکی خانوما بیشتر این حس رو داشته باشن ! (منظورم همه نیست) فکر کنم کسی از این کار سودی نبرده جز عذاب کشیدن

 5. آقا محسن نه میدونم منظورتون چیه چون دقیقآ همینطوره حسادت میتونه بدترین جنایتهارو به وجود بیاره تو هر دو جنس هست اما بیشتر در زنها.وبه قول شما این به ساختار ژنتیکیه خانومها مربوط میشه اما به نظرم این جور خراب کردن شخصی نه تنها اونو نمیاره پایین بلکه شخصیت آدم حسود رو نشون میده.حقیقتش منم تعجب کردم از اینکه جنیفر نفرت انگیز باشه خودشیفتگی که تو رفتارش نیست حداقل اون چیزی که ما داریم میبینیم به نظرم خیلی هم مهربون و دلسوزه.اما امان از دست حسود که از کوچکترین فرصت هم استفاده میکنه تا دلشو خنک کنه.اون حرفی که زدین بر می گرده به ضرب المثل معروف که حسود هرگز نیاسود.

 6. منم فکر میکنم جنیفر عزیز یه قلب 😡 مهربون به وسعت تمامی دنیا داره — حالا شاید ماریا بخواد بخاطر اینکه هر دو تو یه حرفه کار میکنن جی لو رو تخریب کنه — اما به قول شما حسادت شخصیت برا آدم نمیزاره—— مرسی از شما ندا خانم بابت اینکه مثبت فکر میکنید راجع به جنیفر عزیز-

 7. اون کد رو اشتباه وارد کردم جنیفر هیچ وقت عصبانی نمیشه D:

 8. خواهش میکنم محسن عزیز جنیفر آخه خودش انرژی مثبته.از اون آیکون عصبای خیلی خندیدم و نظر آخرتون خیلی بامزه گفتین.ولی جنیفرم بالاخره یه صبری داره این ماریا زیاد بخواد باهاش ور بره ممکنه خون جلو چشمای جی لو رو بگیره.تو همین عکسش دقت کنید احتمالآ داره به ماریا کری نگاه میکنه وبا خودش میگه یه حالی ازت بگیرم ماریاااااااا:D

 9. ممنون از شما ندا خانم ..

 10. واقعا که بیبر باید رتبه اول رو داشته باشه
  ممنون جالب بود

 11. این سایتتون یا خیلی چرته یا اینکه شایعه پراکنه یا هر خبری رو ندونسته به زبون میارین همه کسایی که طرفدار جنیفرن به خاطر مهربونیشه بعد شما میگید خود شیفتس واقعانم که

 12. روژان بلیبر

  شماها از کجا میدونین که جاستین بیبر ادمه بدیه از کجاتون حرف میزنین دقیقا … به نظر جاستین بیبر یه ادمه مهربون با قلبی بزرگه که فقط اسمش تو ایران بد در رفته اونم فقط به خاطر اینه که ایرانیا یه احمق بیشتر نیستن چون تا میان یه حرفی رو میشنون باور میکنن توی این سایت ها خیلی چیزا از جاستین گفتن اما بعضیاشون واقعیت هارو هم گفتن …مثلا از خوبیاش از کارای خوبی که کرده که مطمئنا هیچ کدوم از ایرانیا عرضه انجام دادنشو ندارن

  فقط میخواستم بگم وقتی حرفی رو ازش مطمئن نیستین رو نزنین اول مزه مزش کنید بعدا بیان اضهار نظر کنین واقعا براتون متاسفم

 13. منبع شما کجاست؟ چون اثر این افراد که نوشتی کلی جایزه میگیرن از جشنواره هایی که خیلیاشون رو مردم برندرو انتخواب میکنن
  مثلا جاستین 56 تا جایزه گرفته که 33 تاش واسه اوارد هایی مثل امریکن میوزیک اوارد یا ام تیوی میوزیک ویدیو اواردزه
  یا جنیفر لوپز 11 تا جایزه گرفته که هر 11 تاش از جشنواره های موسیقی امریکا هست لطفا بدون منبع الکی چرت و پرت ننویسید .
  اگرم فکر میکنید دروغ حرف های من برید ویکی پدیا و سایت های معتبر ببینید.

 14. ولی این کریستین استوارت رو واقعا راس گفت

 15. وقتی می خواین همچین مطالبی رو بزارین،برین تویه سایتایه خارجی یکم تحقیق کنین نه هرچی که از دهنه بقیه میشنوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *