گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / سپهر حیدری : این خانم همسرم است نه دوست دخترم! +عکس
loading...

سپهر حیدری : این خانم همسرم است نه دوست دخترم! +عکس

عکسی از سپهر حیدری و همسرش در مراسم تشییع هادی نوروزی که بسیار جنجالی شد

سپهر حیدری که یکی از دوستان نزدیک هادی نوروزی به حساب می آید از نخستین کسانی بود که صبح حادثه خودش را به بیمارستان آتیه رساند تا در غم فراق این بازیکن شریک باشد. وی همچنین در مراسم های بعدی این بازیکن در تهران نیز شرکت داشت.

اما نکته اینجاست که وی در این مراسم ها به همراه همسرش شرکت می کرد و بدین خاطر برخی از سوء استفاده کنندگان وی را دوست دختر حیدری معرفی کردند.

حالا حیدری خونش از این افراد به جوش آمده و در صفحه اجتماعی خود اقدام به روشنگری کرده است.

وی نوشت: «واقعا نمی دانم چه بگویم در حالی که ما پرسپولیسی ها و دوستان نزدیک هادی عزادار و داغون هستیم یک سری آدم بی معرفت و بیکار و … در حالی که من و همسر عزیزم در مراسم هادی عزیز در خانه هادی و ورزشگاه آزادی شرکت کردیم با انتشار شایعه اینکه من همراه با دوست دخترم در این مراسم شرکت کردیم واقعا از ته دل مرا متاسف کردند.»

وی در ادامه تاکید کرد: «این ها همان هایی هستن که هادی را در زمان بازیگری اش می کوبیدن و الان برای افتادن در عکس مراسمش خودشان را به آب و آتش می زنند. این خانم همسر بنده است و این که ما ماه ها قبل ازدواج کردیم.»

سپهر حیدری و همسرش

loading...

اولین دیدگاه

  1. واقعا درست نیست آدم از چیزی که اطلاع نداره حرف بزنه و جار بزنه نمیدونم هدف این آدما از دخالت در زندگی خصوصی افراد مشهور چیه؟؟؟ ولی از همه اینا گذشته…. یه مطلب دیگه رو هم میخواستم بگم و اون این که به دست آوردن دل آقایون مشهور و ثروتمند واسه دخترا کار راحتی شده. پسرای سطح بالای جامعه ما اعم از سرشناس یا گمنام بزرگترین معیارهاشون ظاهریه. حتی ظاهر ساختگی و غیرطبیعی . کار خانما راحت شده. شما کافیه لباتو پروتز کنی، لنز بزاری ، برونزه کنی، ابروهاتو بالا بکشی و….. کاملا میتونی تو دل اکثریت آقایون از هرقشر جا باز کنی و حتی همسرتو پیدا کنی. دیگه تموم شد دورانی که بیشتر آقایون نجابت، اصالت و متانت و خانواده و تحصیلات عالیه و موفقیت شخصی دختران رو در صدر معیارهای انتخاب همسر یا دوست دختر قرار میدادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *