گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / طعنه سنگین “مریلا زارعی” به رسانه‌های مدعی اصلاحات
loading...

طعنه سنگین “مریلا زارعی” به رسانه‌های مدعی اصلاحات

طعنه سنگین “مریلا زارعی” به رسانه‌های مدعی اصلاحات

طعنه سنگین "مریلا زارعی" به رسانه‌های مدعی اصلاحات

بازیگر سینما به حملات رسانه‌های مدعی اصلاحات و برخی از مدیران دولتی به “ابراهیم حاتمی کیا” واکنش نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از مجله صنعت سینما؛ “مریلا زارعی، بازیگر فیلم‌های «چ» و «شیار ۱۴۳» در بخشی از یادداشت خود در ماهنامه صنعت سینما، خطاب به حاتمی کیا نوشته است: «آقای کارگردان ،حالا چه وقت باریدن بود؟ نمی‌دانید که باعث زحمت کرم‌های خاکی شده‌اید؟

 

بیچاره‌ها داشتند از اندک هوای انباشته در میان منافذ خاک باغچه تنفس می‌کردند. نگفتید این بارش نابهنگام، منافذ را پر از آب می‌کند و کرم‌ها از بیم جان از خاک بیرون می‌زنند؟ با این همه اوصاف، توقع تایید دارید؟»

loading...

اولین دیدگاه

  1. با سلام .مدتها بود که بخاطر اون بی احترامیهایی که در جریان انتخاب زیباترین زنان سال توسط یکی از بانوان کاربر به حقیر شد اقدام به نوشتن مطلب در این سایت نمیکردم( ولی کم و بیش مطالب را دنبال میکردم ) و جالبتر اینکه چند روز پیش در زیر یکی از مطالب دیدم که کاربران چقدر با حرارت از نبودن چند روزه یکی دیگر از کاربرها نگران شده بودند و… و چقدر تاسف خوردم که در بین ان همه اسم حتی یک نفر نگفت که چرا فلانی بیشتر از 2 ماه است که اینجا پیدایش نیست و … بماند مهم نیست ولی با خوندن این خبر فقط یک جمله خطاب به مریلا زارعی میگم :خیلی جوگیر شدی!! چه خبرته پیاده شو با هم بریم .2 روزه کیهان و خبرگزاری فارس و … تحویلت گرفتن بدجوری هوا برت داشته ………..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *