گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / ازدواج دختر جوان هندی با سگ! +تصاویر
loading...

ازدواج دختر جوان هندی با سگ! +تصاویر

ازدواج دختر جوان هندی با سگ!

ازدواج جنجالی دختر هندی 18 ساله با سگ ولگرد ، دختر 18 ساله برای بدست اوردن شانس و پیدا نمودن شاهزاده مورد نظر خود با سگ ولگرد ازدواج نمود.خانواده هندی معتقدند دخترشان مورد نفرین واقع شده و بهترین راه درمان او ازدواج با سگ است.

دختر 18 ساله در یک اقدام حیرت اور جلو میهمانان با سگی که پدرش برایش یافته بود پیوند زناشویی بست تا نفرینش به حیوان منتقل گردد.این اتفاق در ایالت جخند هند بوقوع پیوست.دختر می گوید من اصلا از این ازدواج خوشنود نیستم.

 ازدواج دختر جوان هندی با سگ!

اهالی روستا بر این باورند دختران بهتر است در ابتدا با سگی ازدواج نمایند تا پاک از هر گونه خباثت شده و سپس با مردی ازدواج نمایند و بدین روش زندگی زناشویی خود را با دوام نمایند.

ادر مانگلی می گوید هزینه زیادی بابت برپایی مراسم پرداخته ایم.به نظر مردم این بهترین روش برای رهایی از بد شانسی است.

 

برگزاری مراسم عروسی با سگ مانند بقیه جشن های عروسی برگزار می گردد.داماد در کنار عروس خانم دراز کشیده تا بدشانسی را از وی دور کرده و طالع خوب را برایش رقم زند.

 

مانگلی موندا می گوید من باور دارم روزی مردی پیدا خواهد شد و از من خواستگاری خواهد نمود.همه دختران ارزو دارند روزی با یک شاهزاده ازدواج نمایند.

ازدواج دختر جوان هندی با سگ! ازدواج دختر جوان هندی با سگ! ازدواج دختر جوان هندی با سگ!

loading...

7 دیدگاه ها

  1. خدا رو شکر ایرانی هستیم و از این باورهای خرافی و کثیف و چندش آور نداریم

  2. چقدر خوشگله جز مرفحین نیست وگرنه هم الان شوهر داشت هم مدل بود هم بازیگر میشد و…. در هرجای دنیا پول دار نباشی داستان همینه به شیوهای متفاوت

  3. واقعا یعنی تا چه حد آدم بی سواد بی فرهنگ وجود داره یعنی خاک عالم تو سرشون واسه هرچی آدم بی فرهنگه متاسفم

  4. این هندیا چقدر خرافه پرستن …تازه من یه بار شنیدم چون سن آشواریا از آبشیک دو سال بزرگ بوده آشواریا اول با درخت ازدواج کرده تا نحسی از بین بره وبعد با آبشیک ازدواج کرده

  5. گناه داره خوشگلم هست .این همه خرج کردن میدادن به خودش ب ایی برسه.

  6. اه اه اه حالم به هم خورد این دیگه چه رسم مسخره ایه؟ ازدواج با سگ … حتی فکرشم تنمو میلرزونه … بیچاره اون دختره که با یه سگ ولگرد ازدواج کرده واقعا دلم براش میسوزه و واقعا دوس دارم سر اون پدرومادر رو از تنشون جدا کنم … والا

  7. البته جای تعجبی نیست!…
    چون بشر امروزی در جهالت مدرن به سر می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *