گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / عکس همسر تیمور لنگ بمب گذار بوستون
loading...

عکس همسر تیمور لنگ بمب گذار بوستون

عکس همسر تیمور لنگ بمب گذار بوستون

روزنامه دیلی میل انگلیس عكسی را از همسر “تیمور لنگ تسارنایف” 26 ساله، مظنون اول بمب گذاری بوستون آمریكا منتشر كرده است. او بامداد جمعه گذشته در درگیری با پلیس، كشته شد.

وی و برادر 19 ساله اش ( اهل چچن) به بمب گذاری بوستون متهم هستند. در این بمب گذاری سه نفر كشته و 130 نفر زخمی شدند. برادر كوچكتر هم روز جمعه، دستگیر شد.

“كاترین راسل” همسر تیمور لنگ است كه از او یك فرزند 3 ساله به نام زهره هم دارد.كاترین و تیمورلنگ در سال 2009 در هنگام تحصیل، باهم آشنا شدند و پس از ازدواج، كاترین، مسلمان و محجبه شد.

"تیمور لنگ " (سمت راست) به همراه برادر كوچكترش دقایقی قبل از انفجار بوستون
“تیمور لنگ ” (سمت راست) به همراه برادر كوچكترش دقایقی قبل از انفجار بوستون

كاترین همسر تیمورلنگ
كاترین همسر تیمورلنگ
loading...

6 دیدگاه ها

  1. من می دونستم این ماجرا با تهمت زدن به مسلمونا خاتمه پیدا می کنه. انوقت ما قدر خودمون و دینمونو نمی دونیم ببینید چقدر از قدرت ایمان ما می ترسند که هر روز برای بدنامی مسلمونا یه بامبول جدید درست می کنند. خودشون کثیف ترین موجوداتن یه نگاه به جنایاتی که در کشورهای دیگه انجام می دن بندازید. حتی حاضرند برای رسیدن به اهدافشون دست به قتل هموطنان خودشون هم بزنند. این هم قدرت خدا بود که کثافت کاری هاشون در زندان و با یه مشت آدم اسیر و در بند فاش شد.” الله خیر الماکرین”

  2. یه نکتۀ دیگه رو یادم رفت بگم اینا همیشه این جور موارد رو می اندازند گردن کسی که خانواده و پشتیبان درست و حسابی نداره. مثلا نتونه یه وکیل گرون قیمت بگیره تا ازش دفاع کنه و پتۀ اینا رو روی آب بیندازه. حیف نیست آدم مملکت خودشو ول کنه جیره خوره یه عده بشه آخرش هم این جور باهاش رفتار کنند. مشکلات همه جا هست. من خودم چند سال آلمان بودم ولی وقتی درسم تموم شد برگشتم ایران و الان هم در مقطع بالاتر در دانشگاه تهران درس می خونم. هیجوقت هم وطنم و دینم رو برای خوشگذرونی و یا به قولی زندگی بهتر به اینا نمی فروشم. اگه آدم بخواد بره خارج باید هدفش این باشه که از علم و دانششون استفاده کنه و بعد هم برگرده. به خدا هیچ کجا مثل کشور آدم نیست.

  3. بس کن فرناز هرجا رسیدی حرفای قلمبه سلمبه تحویل دادی. میایم اینجا شاد باشیم فقط شعارهای تورو میبینیم. فکر کردی ما حالیمون نیست؟ بخدا ما هم عاشق وطنیم ولی بس کن. حوصلمونو سر نبر.

  4. نازنین خانوم بهتره فقظ از جانب خودت نظر بدی. به نظر من همه جیز فقط خندیدن نیست. نظر هر کی هم واسه خودش محترمه

  5. من بر عکس تو میام سایت تا مطالب جدیدی یاد بگیرم. گاهی نظرات دوستانم هم مطالبی داره که مفیده. متقابلا خودم هم سعی می کنم تا هر چیزی که می دونم بگم تا سایت مفیدتر بشه. همه نظرات مثل هم نیست. من هیچ وقت درباره سیاهی و سفیدی و دورگه بودن و خوشگلی و یا زشتی کسی نظر نمی دم. چون اصلا برام جالب نیست و فایده ای هم نداره. ولی به کسانی که نظر هم می دن بی احترامی نمی کنم. هر جا هم وظیفه شرعی باشه و سکوت جایز نباشه باید نظر بدم چه تو خوشت بیاد چه نیاد. البته تو می تونی هرچیزی که خوشت می یاد بخونی مجبور نیستی. همینطور که من هر چیزی رو نمی خونم.

  6. من با نظر فرناز و علی کاملا موافقم. خوب نیست که به نظرات بقیه توهین بشه. فقط باید خوند و نظر خودمون رو بگیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *