گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / فیلم کوروش کبیر ساخته می شود
loading...

فیلم کوروش کبیر ساخته می شود

فیلم کوروش کبیر ساخته می شود

فیلم کوروش کبیر ساخته می شود

کوروش کبیر توسط مسعود جعفری جوزانی کارگردانی خواهد شد.

پس از دو سال و نیم انتظار، با ساخت پروژه ملی سینمایی کوروش کبیر موافقت شد.

به گزارش فارس علی معلّم (تهیه‌کننده‌ این پروژه) ضمن اعلام این خبر افزود:با اعطای مجوز موافقت اصولی توسط شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی در آخرین روزهای سال 92، ، سرانجام این پروژه در سال 93 وارد فاز جذب سرمایه‌گذاری پیش‌تولید خواهد شد. فیلمنامه کوروش کبیر کامل با استناد به منابع تاریخی و مشاوره با مورخان، توسط مسعود جعفری جوزانی نگاشته و در مراجع ذیصلاح ثبت شده است.این فیلم به دوران تولد کوروش تا رسیدن به امپراتوری و سرانجام مرگ او می‌پردازد.

علی معلّم افزود:امیدوارم با یاری همه مردم، سرمایه‌گذاران و نهادهای خصوصی و دولتی و همچنین سازمان‌های سینمایی و هنرمندانی که برای حضور در این پروژه اعلام آمادگی کرده‌اند، بتوانیم در زمانه‌ای که بیشترین هجوم به سرزمین ایران از طریق ساخت فیلم‌های جعلی پیرامون ملت بزرگ ایران و پیشینه تاریخی و معاصر آن صورت می‌گیرد، گامی در جهت معرفی ساختار تمدن و قهرمانان تاریخی کشورمان برداریم.

کوروش کبیر توسط مسعود جعفری جوزانی کارگردانی خواهد شد.

loading...

3 دیدگاه ها

  1. من شنیدم هزینه این فیلم گویا 100 میلیون دلار هستش و قراره از بخش خصوصی تامین بشه! قراره بازیگر نقش کوروش بزرگ رو به آقای راسل کرو بدن و حتی برد پیت هم قراره توو این فیلم حضور داشته باشه .. اما هنوز در حد خبره

  2. نــیــایــشــ.

    همیشه دوست داشتم همچین فیلمی ساخته بشه.تا مردم گذشته ی خودشونو بهتر بشناسن متاسفانه خیلیا هستن فقط یه اسمی شنیدن و هیچ اطلاعات دقیقی ندارن. اگه این فیلم ساخته شه عالی میشه

  3. هنوز جا داره برا ساختن چنین فیلمی ! نیایش خانم ! فقط در حد خبر هستش ! این نیازمند یه سرمایه 100 میلیون دلاری هستش که به نظرم یه کم دور از تصور برمیاد چنین پروِِژه عظیمی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *