مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ

لئوناردو دی کاپریو بازیگر هالیوودی قبلا عاشق این 20 خانم بوده! +تصاویر

عشق لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو بازیگر مشهور هالیوودی تا به حال عاشق زنان زیادی شده است و خانم های زیادی در زندگی وی حضور داشته اند. در این مطلب این زنان معشوقه لئوناردو دی کاپریو را معرفی می کنیم.

 

20 زن معشوقه لئوناردو دی کاپریو

اوایل دهه 90 میلادی، پوستر دی کاپریوی نوجوان بخش ثابت دیوار اتاق همه دخترهای نوجوان بود. لئوناردو با چهره شیرین و موهای لخت، به عنوان بازیگر سریال های تلویزیونی به شهرت رسید و مدتی بعد استعدادش را در پروژه های بزرگ سینمایی به نمایش گذاشت تا امروز یکی از محبوب ترین بازیگران دنیا باشد. ثبات لئو در دنیای سینما هرگز در زندگی خانوادگی او دیده نشده است.

در این سال ها زن های زیادی به زندگی این چهره شناخته شده وارد شدند اما این روابط هر بار به بن بست رسیدند تا ثابت شود دی کاپریو اهل زندگی مشترک و تشکیل خانواده نیست. در همه این سال ها تنها یک زن همیشه در زندگی او حضور داشته است. همراه همیشه او در مراسم های بزرگ سینمایی؛ مادرش.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 1994

* لئوناردو هنوز تبدیل به یک ستاره سرشناس نشده بود و در پروژه های سینمایی نقش های عموما کوچکی بازی می کرد. در فاصله سه سال با بازی در نقش جک در تایتانیک و تبدیل شدن به یک بازیگر مشهور، «بریجیت هال» اولین دختر زندگی دی کاپریو در نیویورک بود. در این سال ها رسانه ها حرف های زیادی در مورد اتفاقاتی که بین آنها رقم خورده مطرح کرده اند.
لئوناردو دی کاپریو و بریجیت هال

لئوناردو دی کاپریو و بریجیت هال

 

* دی کاپریو در «خاطرات بسکتبال» با «بریتنی دنیل» همبازی بود. در فیلم آنها نقش کاراکترهای جوانی را بازی می کردند که به هم علاقه مند هستند. لئو در زمان فیلمبرداری 19 ساله بود و بریتنی 18 ساله. این علاقه به زندگی واقعی آنها هم کشیده شد؛ حداقل برای مدتی.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 1995

* اوایل سال 95، دی کاپریو تبدیل به شخصیت محبوب دخترهای نوجوان شده بود و بسیاری از آنها پوسترهای لئو را روی دیوارهای اتاق شان داشتند. در این مقطع زمانی، دی کاپریو با نائومی کمیل قرار می گذاشت، مدتی بعد اما آنها به این نتیجه رسیدند که فقط با هم دوست باشند. این دوستی تا امروز حفظ شده است.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 1996

یکی از جدی ترین رابطه های عمر لئو بین او و «کریستن زنگ»  که در سال 1996 با هم آشنا شدند و در دو سال بعدی با هم بودند. این دو سال، طلایی ترین سال های عمر بازیگری لئوناردو دی کاپریو بود. او در رومئو ژولیت و تایتانیک درخشید و یک بازیگر مطرح جهانی شد. همین شهرت بود که این زوج را از هم دور کرد و به جدایی آنها ختم شد.
لئوناردو دی کاپریو و کریستن زنگ

لئوناردو دی کاپریو و کریستن زنگ

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 1998

* لئوناردو دی کاپریو و «هلنا کریستیانسن» در یک مهمانی با هم آشنا شدند. رابطه آنها هرگز به صمیمیت چندانی نرسید و تنها چند ماه طول کشید تا لئو از مدل معروف ویکترویاسکرت جدا شود. بعد از او، 9 مدل دیگر ویکتوریاسکرت نیز وارد زندگی این بازیگر شدند.

* «بیژو فیلیپس» سال ها قبل از دی کاپریو به زندگی در شهرت خو گرفته بود چرا که پدر و مادر او هر دو چهره های شناخته شده در دنیای موسیقی بودند. دوستی این دو نفر، باعث معرفی فیلیپس به سینما شد. دی کاپریو او را به کارگردان فیلم سیاه و سفید معرفی کرد و یک نقش برای او گرفت.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 1999

* در مراسم فرش قرمز فیلم «مردی در ماسک آهنی» در پاریس، لئو با «اوا هرزیگووا» ملاقات کرد. آنها مدت 2 ماه را با هم سپری کردند و بعد از آن، اوا با درامر معروف تیکو تورس ازدواج کرد.

* یک داستان قدیمی. یک سوپراستار تصویر دختری زیبا را روی جلدهای مطبوعات می بیند و از طریق دوستان خبرنگارش یک قرار ملاقات با او ترتیب می دهد و احساسش را با او در میان می گذارد. این همان اتفاقی است که در سال 1999 بین دی کاپریو و «امبر والتا» رخ داد، رابطه ای که ناگهان آغاز شد و ناگهان به پایان رسید.

 

امبر والتا معشوقه سابق لئوناردو دی کاپریو

امبر والتا معشوقه سابق لئوناردو دی کاپریو

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 2000

* این روزها تصویر «ژیسل بونچن» در کنار هر کس به جز تام بردی غیرممکن به نظر می رسد اما در سال 2000 اوضاع کاملا متفاوت بود. 16 سال قبل، این سوپرمدل رابطه رمانتیکی با لئوناردو دی کاپریو داشت. آنها در کنار هم حتی توسط مجله معتبر پیپل به عنوان یکی از زیباترین زوج های هنری انتخاب شدند. برای اولین بار بود که همه هواداران دی کاپریو منتظر بودند او به یک دختر پیشنهاد ازدواج بدهد اما بهشت رابطه آنها مدتی بعد جهنم شد. بعد از چند بار دعوا و آشتی، لئو و ژیسل سرانجام از هم جدا شدند.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 2004

* صحبت از عقاید سیاسی در یک مهمانی، بهانه آشنایی لئو و «بار رافائلی» بود. آنها در لاس وگاس با هم ملاقات کردند. حتی در کنار هم به دیدار رییس جمهورهای چند کشور رفتند و درباره صلح و شرایط آب و هوایی کره زمین گفتگو کردند. دی کاپریو و رافائل در کنار هم به تماشای مسابقات ورزشی هم می رفتند اما ظاهرا این تفاهم برای با هم ماندن شان کافی نبود. به نظر می رسید لئو دختر ایده آل زندگی اش را انتخاب کرده اما حتی این دوستی هم بعد از چند سال به مرحله فروپاشی رسید.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 2009

* یک شام جنجالی در کنسینگتون، لئوناردو و «اما میلر» برای اولین بار در این محل کنار هم دیده شدند. ملاقات های بین آنها تا مدتی ادامه داشت اما از یک جایی به بعد، لئو دیگر کنار اما دیده نشد و این به معنی پایان رابطه بین این دو نفر بود.

* اولین نامزد خواننده دی کاپریو! آنها اولین بار در یک فستیوال موسیقی با حضور همزمان شان، همه مخاطب ها را شگفت زده کردند و شایعه های بسیار زیادی در رسانه های مختلف ساختند. «اشلی رابرتز» اما مدت زیادی در زندگی لئوناردو باقی نماند. همه چیز به سرعت برق و باد تمام شد حتی سریع تر از آن که کسی پلک بزند.

 

اشلی رابرتز نامزد سابق لئوناردو دی کاپریو

 

اشلی رابرتز نامزد سابق لئوناردو دی کاپریو

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 2010

* «آن ویالتسینا». اگر این نام را از قبل شنیده اید، یا هوادار لئو دی کاپریو هستید یا علاقه مند به کارهای آدام لوین. این مدل اهل کشور روسیه در سال 2010 فرصت آشنایی با دی کاپریو را به دست آورد. لئو، آن و گروهی از دوستان شان برای تعطیلات به ساحل زیبای ایبیزا در کشور اسپانیا رفتند. در این سفر همه چیز برای آنها رویایی بود اما زیاد طول نکشید تا آنها همدیگر را فراموش کنند.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 2011

* لئوناردو، کشتی تجاری، کن و «بلیک لایولی». همه این نشانه ها در کنار هم، برای دوستداران دی کاپریو جذاب به نظر می رسیدند. او حالا با یک ستاره تلویزیونی آشنا شده بود و به نظر می رسید این دو نفر تناسب بسیار خوبی در کنار هم دارند. دی کاپریو بعدها از بلیک به عنوان اولین دوست زندگی اش که آشپزی بلد است یاد کرد. آنها به مدت 5 ماه به رابطه شان ادامه دادند و بعد از آن هر کس به دنبال زندگی خودش رفت.

* بعد از بلیک لایولی، این «آلیس کرافورد» بود که وارد زندگی دی کاپریو شد. لئو آن روزها مشغول بازی در فیلم گتسبی بزرگ بود و دوران تازه و باشکوهی از بازیگری را آغاز کرده بود. آلیس مدل لباسشنا در کشور استرالیا بود و لئو در مدت اقامت در این کشور برای فیلم گتسبی، با او آشنا شده بود. عمر این آشنایی چندان طولانی نبود.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 2013

* این بار نوبت کشور رومانی بود که در ملیت نامزدهای زندگی دی کاپریو سهمی داشته باشد! «مدلینا گنه آ» چند ماه را در کنار دی کاپریو سپری کرد اما بعد از مدتی یک مصاحبه عجیب انجام داد و تاکید کرد که «دوست دارد به خاطر پروژه هایی که در آن شرکت می کند مشهور باشد و نه رابطه های خصوصی زندگی اش!» شاید همین باور بود که موجب شد او و لئوناردو خیلی زود به خط پایان برسند.

* در سال 2013 وقتی دوستی لئوناردو دی کاپریو و «تونی گارن» آغاز شد، همه تصور می کردند ایده آل ترین اتفاق ممکن برای آقای بازیگر رخ داده است. آنها اصل جنس بودند. یک زوج جذاب و دوست داشتنی. آیا بالاخره قرار بود این رابطه به ازدواج لئو ختم شود؟ باز هم نه! تونی همه ویژگی های مد نظر لئو را داشت و به همین خاطر بود که آنها زندگی مشترک شان را آغاز کردند اما دسامبر 2014، نقطه پایانی رابطه دی کاپریو و گارن بود. بعد از این جدایی بود که حواشی کلوپ شبانه فلوریدا برای دی کاپریو اتفاق افتاد.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 2015

* «کلی روهرباخ» ویژگی هایی فراتر از یک صورت زیبا داشت. او مدرکش را از دانشگاه جرج تاون گرفته بود و یک سخنران فوق العاده به شمار می رفت. هیچ کس انتظارش را نداشت که رابطه او با لئو به سرعت تمام شود اما این اتفاق رخ داد و آنها به تصمیمی مشترک برای جدایی از هم رسیدند.

روابط لئوناردو دی کاپریو در سال 2016

* بعد از طلسم شکنی لئوناردو دی کاپریو و رسیدن او به مجسمه اسکار، گفته می شد او جشن بردن این جایزه را در کنار «لائورن هاتن» برگزار کرده است. آنها دو سال قبل با هم ملاقات کرده بودند و حالا این رابطه، شکل جدی تری به خودش گرفته بود. این جدیت هم اما دوام چندانی نداشت و لائورن و لئوناردو حتی با وجود اسم های مشابه، از هم جدا شدند.

* در 41 سالگی، لئو دی کاپریو این روزها در کنار مدل دانمارکی «نینا آگدل» دیده می شود. آنها در کنار هم روی کشتی تفریحی لئوناردو در جزیر ایبیزا حضور داشته اند و دوربین های پاپاراتزی ها تصاویر مختلفی از این دو نفر شکار کرده اند. نینا 24 ساله است و این روزها در کنار بازیگر برنده اسکار بسیار خوشحال به نظر می رسد اما تقریبا همه هواداران دی کاپریو بر این باور هستند که که این رابطه نیز خیلی زود تمام خواهد شد و لئو یک جدایی پر سروصدای دیگر را تجربه خواهد کرد.

 • مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را انتخاب کنید
 • چجوري تا عيد 12 کيلو کم کنم؟؟
 • چجوري بدون عمل جراحي بيني خود را کوچک و خوش فرم کنيم
 • بیش از 650 انتخاب برای هدیه روز مادر
 • چجوري ميتونم بدون تزريق ژل و بوتاکس صورتم رو چاق کنم
 • عکس های دختران سوپر نینجای ایرانی! (فیلم)
 • سریال اکیا خلاصه داستان قسمت آخر اکیا و داستان تمام قسمت های سریال اکیا
 • عکس های دختر 17 ساله زیباترین سوپر مدل جهان
 • داستان تلخ تجاوز جنسی به دختر 13 ساله توسط شوهر خواهر!
 • عکس های زیباترین زنان دنیا در سواحل دبی
 • تجاوز جنسی به دختر جوان در ماشین در حال حرکت! +عکس
 • داغ ترین عکس های بازیگران ایرانی و همسرانشان
 • آموزش ساخت گوشواره چرمی زیبا
 • انواع مدل های طلا جواهرات برند Zen Pırlanta
 • طرز تهیه پودینگ توت فرنگی
 • برای رونق کسب و کار این آیه ها را بخوانید
 • قبل از دویدن هرگز این کارها را انجام ندهید
 • فال روزانه فال امروز پنجشنبه 3 فروردین 1396
 • عکس نوشته های عاشقانه پسران و دختران متولد فروردین
 • شخصیت زن متولد ماه فروردین
 • شخصیت مردان متولد فروردین ماه
 • افراد معروف که در ماه فروردین متولد شدند
 • عکس های کیت میدلتون با مدل لباس و تیپ جذاب در فرانسه
 • یک مرد وفادار چگونه است و چه نشانه هایی دارد؟
 • روش کم کردن استرس در روز خواستگاری
 • طرز تهیه خوراک ماهی سالمون با عدس
 • زن جوان جسد پسرش را به مدت 11 سال در خانه نگهداری کرد! + عکس
 • ست لباس و مدل مانتو بهاری برند آرتمیس Artmis
 • عکس های زیباترین و رویایی ترین روستاهای جهان
 • شیک ترین مدل های آرایش صورت ویژه عید نوروز
 • کامران و هومن بیوگرافی و عکس های کامران و هومن خواننده
 • اقدام زشت پزشک مشهدی و گرفتن عکس های برهنه از زن جوان در مطب
 • دیکاپریو عزیز
  خوشگل. جذاب
  بازیگر درجه یک

 • داغترین ها

 • طرز تهیه سیب کاراملی با بادام زمینی
 • ربل ویلسون | بیوگرافی و عکس های ربل ویلسون
 • دانلود آهنگ عیدی از مهدی یراحی
 • داستان جالب ارزش صد دلاری
 • عکس های عاشقانه گوناگون
 • تصاویر بهترین خودروهای جهان در سال 2014
 • مدل رنگ موهای جدید تابستانه
 • پدر خشمگین دست های کسی که به دخترش تجاوز کرده بود را قطع کرد! + عکس
 • دو عکس از شبنم قلی خانی در استرالیا
 • تلاش چاق ترین دختر بریتانیا برای کاهش وزن+عکس
 • دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام دنیای من
 • راز پسر شروری که همزمان به دو دختر تجاوز کرد و دستگیر شد
 • دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار با نام خیلی آرومم
 • واکسن آنفلوانزا برای چه کسانی مناسب است؟ کدام برند واکسن مناسب است؟
 • شعر بهاری و نوروزی در وصف عید نوروز
 • عکس شجریان در کنار همسر دوم و پسرش
 • تصاویر محتویات وحشتناک کالباس و سوسیس ایرانی!
 • خبر بد برای مشمولان غایب سربازی!
 • برای وعده افطار بادمجان با سس ماست درست کنید
 • زنگ خطر افزایش شیوع ایدز در بین زنان
 • کلیپ خنده دار رقص مهران غفوریان در سریال عطسه
 • داستان سریال هزاران بوسه
 • دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده بنام با همون بمون
 • شهرهای زیرزمینی در ایران و جهان + تصاویر
 • تعبیر خواب پيكر
 • بستن تبلیغ