ازدواج, مسائل زناشویی, رابطه, عشق, عکس
اس ام اس
عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
پیشنهاد ما
مدل لباس
ادامه بخش مدل لباس »
مروری بر گذشته
ورود به بخش سریال »
مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران
دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران

ماجرای ازدواج رامبد جوان و سحر دولتشاهی+عکس

دسته : اخبار اجتماعی
رامبد جوان و همسرش

رامبد جوان و همسرش

تا حالا شده بازیگری را روی صفحه تلویزیون یا پرده سینما ببینید و به دلتان بنشیند و بعد زمان بگذرد و روزی آن ستاره مشهور همسرتان شود. بله، به‌نظر باورنكردنی می‌آید اما این داستان زندگی سحر دولتشاهی است؛ همسر رامبد جوان كه وقتی او را در سریال «خانه سبز» می‌بیند از او خوشش می‌آید و بعد از آن همیشه كارهایش را دنبال می‌كند تا اينكه چرخ زمان می‌گردد و همه دنیا دست به دست هم می‌دهند تا این زوج خوشبخت سر راه هم قرار بگیرند و دختر داستان ما با مرد رؤیاهایش ازدواج كند. اگر می‌خواهید بیشتر درباره این ازدواج سینمایی و زندگی مشترك قهرمانان آن بدانید گفت‌وگوي ما را با سحر دولتشاهی از دست ندهید.


داستان ازدواج زیبای ما

درباره آشنایی با همسرتان، رامبد جوان، بگویید. قبل از آشنایی نزدیك درباره او چه نظری داشتید؟

رامبد جزو بازيگراني بود كه هميشه كارش را دنبال مي‌كردم. يادم هست وقتي «خانه سبز» را مي‌ديدم خيلي از او خوشم مي‌آمد. اينطور نبود كه بگويم مي‌دانستم يك روز قرار است با هم آشنا شويم و ازدواج كنيم؛ اما هميشه احساس خاصی داشتم. به‌نظرم آدم مثبت و دوست‌داشتني‌اي می‌آمد. دوستان مشترك زيادي داشتيم و دورادور همديگر را مي‌شناختيم تا اينكه بالاخره وقتش رسيد.

كم‌كم حواسمان بيشتر به هم جلب شد تا بالاخره كار به ازدواج كشيد. من هميشه به ازدواج كردن معتقد بودم. انگار ازدواج خودش پيش مي‌آيد و آنطور نيست كه خيلي برايش برنامه‌ريزي كرد. من مي‌دانستم دوست دارم تشکيل خانواده بدهم و خانواده خودم را داشته باشم و هميشه به چشم يك كار خلاقانه به آن نگاه مي‌كردم و خوشبختانه پيش آمد. از قبل نسبت به ازدواج پيش‌داوري نداشتم، مي‌دانستم و از ديگران هم شنيده بودم كه وقتي پيش مي‌آيد خودت مي‌فهمي كه درست است و واقعا براي من هم همين‌طور بود. برخي ملاك‌هاي كلي داشتم مثل اينكه خيلي اختلاف  طبقه اجتماعي و اقتصادي و سني عجيب و غريب وجود نداشته باشد.

بهترين سياست، صداقت است

این پیوند باعث پیوند كاری شما هم شده است؟

ترجيح مي‌دهم كه هر كدام مسير خودمان را در كار داشته باشيم. اينكه ما زن و شوهر هستيم به اين معني نیست كه همواره بايد با هم كار كنيم؛ هرچند به هر حال احتمال همكاري بين ما زياد پيش خواهد آمد، ولي هر دو خيلي حرفه‌اي به قضيه نگاه مي‌كنيم. يعني درست است ما در خانه‌مان خيلي درباره كار با هم صحبت مي‌كنيم ولي سركار واقعا شغلمان است و به آن حرفه‌اي نگاه مي‌كنيم.

این حرفه ای یعنی چه؟

سعي مي‌كنم زندگي‌ام را مديريت كنم چون به‌نظرم سياست لازمه روابط است و بهترين سياست را هم صداقت مي‌دانم. در رابطه زناشويي‌ هم هميشه آنطور كه فكر كردم درست است عمل كردم. خيلي وقت‌ها مشكلاتي  بوده كه سعي كردم به رامبد منتقل نكنم و خودم حل كنم. اما اصولا وقتي با رامبد كار مي‌كنم انگار مسئوليت مضاعفي نسبت به كارهاي ديگرم دارم چون مرتب بايد حواسم باشد كه زن كارگردان نباشم و فكر نكند من به واسطه او آنجا هستم. شايد من در كارهاي ديگر خيلي راحت نظر بدهم، مخالفت يا بدقلقي بكنم و… اما سركار رامبد خيلي رعايت مي‌كنم چون آدم‌ها از قبل يك گاردي در اين مورد دارند.

يك مرد پر از زندگي

بعد از اينكه رامبد به من پيشنهاد ازدواج داد آمد با پدرم صحبت كرد بعد هم خواستگاري انجام شد اما عروسي و مراسم ديگر را به آن شكل مرسوم و مفصل نگرفتيم و جشن ازدواجمان خيلي كوچك، مختصر و مفيد بود. ما تصميم گرفتيم سفر برويم و سفرهاي خوبي هم رفتيم. واقعا نمي‌دانم مهم‌ترين ويژگي رامبد كه به او اعتماد كردم چه بود. چیزی كه مي‌دانم رامبد به‌شدت بامحبت و پر از زندگي است و اين روحيه‌اش من را تحت‌تأثير قرار داد و هنوز هم مرا تحت‌تأثير قرار مي‌دهد.

همسر رامبد جوان

همسر رامبد جوان

همسایه‌های عزیز ما

سعي مي‌كنم بتوانم در قلب اين بي‌نظمي، نظم خاص خودم را ايجاد كنم. مثلا خيلي دوست دارم ساعت خواب منظم و درستي داشته باشم چون به‌نظرم خواب كافي در زمان خودش و بموقع در سلامت بدن بسيار مؤثر است. گاهي كه خيلي سركار هستم، مي‌بينم اين بي‌خوابي و بدخوابي چقدر آدم را كسل و خسته مي‌كند. خيلي وقت‌ها مي‌شود رامبد شب كار است و من روز كار هستم سعي مي‌كنم بين آنها نظمي ايجاد كنم و زماني براي خودمان بگذارم؛ حالا نمي‌دانم چقدر موفق هستم. خانواده‌ام خيلي برايم مهم هستند. خوشبختانه تقريبا با پدر و مادرم همسايه هستيم و سعي مي‌كنم فاصله زيادي بين ديدارهايمان نيفتد همين‌طور براي خانواده همسرم وقت مي‌گذارم و خيلي هم دوست‌شان دارم ولي تا جايي كه بتوانم و اميدوارم جاهايي هم كه نمي‌توانم همه آنها ما را ببخشند؛ اما به هر حال خانواده‌ها از اولويت‌هایم است.

خلاقیت در زندگی زناشویی‌

دغدغه‌هاي مهمي در زندگي دارم. همانقدر كه دوست دارم در كارم موفق باشم، دوست دارم درست و خلاقانه زندگي كنم. به‌نظرم هنرمند بودنم نبايد تنها در شغلم و محدود به كارم باشد،  بايد زندگي هنرمندانه داشته باشم؛ به خصوص اينكه من به دليل كارم معذوراتي دارم. مثلا كارم از نظر زماني بي‌نظم است و خيلي چيزها روي روال و مسير زندگي معمول نيست،   بنابراين من بايد تصميم‌هايي بگيرم كه همه چيز را در زندگي‌مان سالم، تازه و سرحال نگه دارم و اگر بتوانم در اين رابطه موفق باشم برايش ارزش قائلم. زندگي شخصي را تازه نگه‌داشتن و خوشبختي را در آن جاري كردن كار آساني نيست و هوش و خلاقيت مي‌خواهد. بعضی وقت‌ها به رامبد مي‌گويم خوشحالم آدمي هستم كه شب راحت مي‌خوابم. خوشحالم كارهايي را كردم كه به آنها اعتقاد داشتم و مرزهايي كه براي خودم قائل بودم را رد نكردم.
حتما بچه‌دار خواهم شد

من خيلي دوست دارم بچه داشته باشم يعني شكي در اين‌باره ندارم. ولي شايد جسارتم كم شده،  مثلا تهران خيلي من را مي‌ترساند، فكر مي‌كنم اين شهر هر روز ترسناك‌تر مي‌شود. با خودم فكر مي‌كنم حاضري بچه‌ای را به دنيا بياوري كه براي رفتن به پارك يا خانه مادربزرگش 3ساعت در راه رفت و برگشت باشد؟ تا 10سال ديگر در این هوا می‌توان نفس كشید؟! از اين‌جور چيزها و از پاسخ اين پرسش‌ها مي‌ترسم. تصميم بچه‌دار شدن را دارم ولي مي‌خواهم سعي كنم شرايط بهتري براي آمدن او ايجاد كنم.
زندگي سالم ما

ورزش عضو هميشگي زندگي‌ام است اما ميزان آن بستگي به وقتم دارد؛ حالا از يك پياده‌روي ساده بگيريد تا  اگر برسم يك ساعتي يوگا كنم يا شنا بروم و… به ورزش خيلي اعتقاد دارم. خيلي وقت‌ها اگر فعاليت بدني نداشته باشم اصلا مغزم كار نمي‌كند. كلا  از بدنم مراقبت مي‌كنم البته نمي‌توانم  صد درصد بگويم هميشه حواسم است اما حداقل وقتی در خانه هستم حواسم به برنامه غذايي‌‌مان هست و سعي مي‌كنم غذاي‌مان سالم باشد و در برنامه غذايي‌مان حتما انواع سبزي و مواد سالم باشد چون به هر حال سلامت و مراقبت از بدن براي ما با توجه به شغلي كه داريم لازم است يعني به نوعي بدن ‌ما ابزار كارمان است، بنابراين هميشه بايد سالم و سرحال باشيم؛ حتي وقتي سركار نيستيم چون هر لحظه ممكن است كار پيش بيايد. نمي‌توانم خودم را رها كنم زيرا اشتباه محض است.

مجله زندگی ایده آل

اگر مایل باشید می توانید بیوگرافی سحر دولتشاهی را در اینجا مشاهده کنید.

برای اطلاع از به روز شدن تاپ ناز، تولبار را با یک کلیک نصب کنید. ( برای نصب کلیک کنید )

جدیدترین مطالب

آنچه داغ است

دیدگاه دهنده
MILAD 0852 گفته است:
ژوئن 16th, 2012 - 1:13 ب.ظ

از رامبد، خوشم میاد ، تا الان ندیدمش از نزدیک، انشاالاه ، همیشه خوشبخت باشن،

دیدگاه دهنده
mahdis گفته است:
ژوئن 16th, 2012 - 6:31 ب.ظ

بهم میان>>>

دیدگاه دهنده
ناشناس گفته است:
ژوئن 16th, 2012 - 8:45 ب.ظ

دو تاشونم خوبن خوشبخت بشن.

دیدگاه دهنده
Leila گفته است:
ژوئن 16th, 2012 - 10:52 ب.ظ

منم نظر ناشناس جونو دارم…
خوشبخت باشن و موفق

دیدگاه دهنده
shaghayegh گفته است:
اکتبر 11th, 2012 - 6:44 ب.ظ

هر دو شون رو دوست دارم بد جور
خوشبخت باشن

دیدگاه دهنده
یک دوست گفته است:
ژانویه 20th, 2013 - 3:22 ب.ظ

انشاالله خوشبخت و خوش باشن هر دو تاشون واسه ی ما نازنین هستن

دیدگاه دهنده
متین گفته است:
فوریه 3rd, 2013 - 9:44 ب.ظ

با سلام. هر دو عزیز یکی از بهترین ها هستند و کار اون ها به عنوان بازیگر با کیفیت است

دیدگاه دهنده
dilan گفته است:
مارس 28th, 2013 - 2:08 ب.ظ

به پای هم پیر شین

دیدگاه دهنده
رز گفته است:
جولای 12th, 2013 - 3:59 ب.ظ

چشم حسووووووودا کور

دیدگاه دهنده
تارا گفته است:
فوریه 26th, 2014 - 3:39 ب.ظ

ارزوي خوشبختي وسلامتي براي هردو عزيز رو دارم

دیدگاه دهنده
jj گفته است:
مارس 3rd, 2014 - 4:32 ب.ظ

بازیشون درسریال مسافران عالی بود

دیدگاه دهنده
رز گفته است:
مارس 4th, 2014 - 12:32 ق.ظ

سلام آقای جوان و سحر خانم خیلی دوستون دارم براتون آرزوی خوشبختی می کنم وااای خدا میدونه چقد از آقای جوان خوشم میاد!:-)

دیدگاه دهنده
مدیسا گفته است:
مارس 4th, 2014 - 3:48 ب.ظ

نقش این دو در مسافران عالی بود.خـــــــــــــــــــــیلی به هم میـــــــــــــان وخوشـــــــ بختــــــــــ بشن الهی آمـیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن.من با تز فکر رامبد موافقم.یعنی یکـــــ آدم به تمام معنا منطقیـــــــــــــ هستش…..

دیدگاه دهنده
آوا گفته است:
مارس 29th, 2014 - 3:26 ب.ظ

براشون آرزوی موفقیت میکنم.هر جفتشون خیلی خوب بازی میکنن.

دیدگاه دهنده
شیما گفته است:
آوریل 20th, 2014 - 8:42 ب.ظ

الهی که من هم به عشقم برسم مثل سحر جون

دیدگاه دهنده
مژگان گفته است:
می 27th, 2014 - 10:40 ب.ظ

سلام،بازى آقاى جوان و خانم دولتشاهى،خيلى عاليه منو خواهرو برادرام هممون دوستشون داريم،هميشه آرزوى موفقيت براشون دارم

دیدگاه دهنده
یگانه گفته است:
ژوئن 7th, 2014 - 5:15 ب.ظ

باسلام. من و خانواده ام همگی طرفداران بسیار خوب شما هستیم.ما سه قلو هستیم و علایق ما شبیه به هم هست. وخیلی هم شما را دوست داریم.نام من یگانه است من دو تا داداش دارم که اسمشون یکتا و یزدان هست.ما13 سال داریم.مادر و پدرم نیز خیلی به فیلم های شما علاقمند هستند.با ارزوی خوشبختی و سلامتی برای شما و فرزندتان…

دیدگاه دهنده
عشقم رضا گفته است:
ژوئن 22nd, 2014 - 8:25 ب.ظ

خوسگلنننننننننن خوسبخ بسن الهی

دیدگاه دهنده
زهرا گفته است:
ژوئن 24th, 2014 - 4:30 ب.ظ

من عاشق سحرم سحر دوست دارم

دیدگاه دهنده
ارزو زهرا گفته است:
ژوئن 26th, 2014 - 11:31 ب.ظ

رامبد جوان بسیار زیبا بازی میکند

دیدگاه دهنده
منصوره گفته است:
جولای 2nd, 2014 - 9:15 ق.ظ

آقای رامبد جوان را خیلی دوست دارم ما یک پزشکی در محل کارمان (بیمارستان) داریم بسیار بسیار شبیه رامبد جوان است و اگر جای آپلود داشتید حتمأ عکسش را برایتان می فرستادم تا به صحت گفته ی من پی ببرید. واقعأ انقدر شباهت خارق العاده است.

دیدگاه دهنده
غزال گفته است:
جولای 15th, 2014 - 1:46 ب.ظ

حیف…خیلی زندگیتونو دوست داشتم.
هیچوقت فکر نمیکردم رامبد خان انقدر بیمعرفت باشن

دیدگاه دهنده
roya گفته است:
جولای 18th, 2014 - 8:13 ق.ظ

من عاشق هردوشونم خصوصأرامبد….انرژیش فوق العادس

دیدگاه دهنده
ایمان شمس گفته است:
آگوست 4th, 2014 - 1:30 ب.ظ

من هم خانم دولتشاهی رو دوست دارم هم رامبد ولی حیف شد جدا شدن از هم ، نمی دونم شایدم شرایطی پیش اومده که این اتفاق افتاده.

دیدگاه دهنده
مرجان گفته است:
آگوست 22nd, 2014 - 8:52 ق.ظ

آيا جداييشون از هم واقعيت داره؟

دیدگاه دهنده
samin گفته است:
سپتامبر 1st, 2014 - 10:40 ق.ظ

خیلی عالیه خخخخخخخخخخخیلی

دیدگاه دهنده
LILA گفته است:
ژانویه 27th, 2015 - 8:09 ب.ظ

سحرجون عاشقتم رامبدجان بازی هات حرف نداره واقعازنت خیلیییییییییییییییییییییییی باحال موخش برخورده خوشبخت باشین

دیدگاه دهنده
LILA گفته است:
ژانویه 27th, 2015 - 8:10 ب.ظ

زنت خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی ماهه

ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد

طنز, خنده دار, با حال, بامزه گردشگری, عکس بازیگران, سفر, مدل لباس, سریال