عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
اس ام اس
تبلیغ در اینترنت,تبلیغات رایگان
مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران
دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران

ماجرای ازدواج رامبد جوان و سحر دولتشاهی+عکس

دسته : اخبار اجتماعی
رامبد جوان و همسرش

رامبد جوان و همسرش

تا حالا شده بازیگری را روی صفحه تلویزیون یا پرده سینما ببینید و به دلتان بنشیند و بعد زمان بگذرد و روزی آن ستاره مشهور همسرتان شود. بله، به‌نظر باورنکردنی می‌آید اما این داستان زندگی سحر دولتشاهی است؛ همسر رامبد جوان که وقتی او را در سریال «خانه سبز» می‌بیند از او خوشش می‌آید و بعد از آن همیشه کارهایش را دنبال می‌کند تا اینکه چرخ زمان می‌گردد و همه دنیا دست به دست هم می‌دهند تا این زوج خوشبخت سر راه هم قرار بگیرند و دختر داستان ما با مرد رؤیاهایش ازدواج کند. اگر می‌خواهید بیشتر درباره این ازدواج سینمایی و زندگی مشترک قهرمانان آن بدانید گفت‌وگوی ما را با سحر دولتشاهی از دست ندهید.


داستان ازدواج زیبای ما

درباره آشنایی با همسرتان، رامبد جوان، بگویید. قبل از آشنایی نزدیک درباره او چه نظری داشتید؟

رامبد جزو بازیگرانی بود که همیشه کارش را دنبال می‌کردم. یادم هست وقتی «خانه سبز» را می‌دیدم خیلی از او خوشم می‌آمد. اینطور نبود که بگویم می‌دانستم یک روز قرار است با هم آشنا شویم و ازدواج کنیم؛ اما همیشه احساس خاصی داشتم. به‌نظرم آدم مثبت و دوست‌داشتنی‌ای می‌آمد. دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می‌شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید.

کم‌کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کار به ازدواج کشید. من همیشه به ازدواج کردن معتقد بودم. انگار ازدواج خودش پیش می‌آید و آنطور نیست که خیلی برایش برنامه‌ریزی کرد. من می‌دانستم دوست دارم تشکیل خانواده بدهم و خانواده خودم را داشته باشم و همیشه به چشم یک کار خلاقانه به آن نگاه می‌کردم و خوشبختانه پیش آمد. از قبل نسبت به ازدواج پیش‌داوری نداشتم، می‌دانستم و از دیگران هم شنیده بودم که وقتی پیش می‌آید خودت می‌فهمی که درست است و واقعا برای من هم همین‌طور بود. برخی ملاک‌های کلی داشتم مثل اینکه خیلی اختلاف  طبقه اجتماعی و اقتصادی و سنی عجیب و غریب وجود نداشته باشد.

بهترین سیاست، صداقت است

این پیوند باعث پیوند کاری شما هم شده است؟

ترجیح می‌دهم که هر کدام مسیر خودمان را در کار داشته باشیم. اینکه ما زن و شوهر هستیم به این معنی نیست که همواره باید با هم کار کنیم؛ هرچند به هر حال احتمال همکاری بین ما زیاد پیش خواهد آمد، ولی هر دو خیلی حرفه‌ای به قضیه نگاه می‌کنیم. یعنی درست است ما در خانه‌مان خیلی درباره کار با هم صحبت می‌کنیم ولی سرکار واقعا شغلمان است و به آن حرفه‌ای نگاه می‌کنیم.

این حرفه ای یعنی چه؟

سعی می‌کنم زندگی‌ام را مدیریت کنم چون به‌نظرم سیاست لازمه روابط است و بهترین سیاست را هم صداقت می‌دانم. در رابطه زناشویی‌ هم همیشه آنطور که فکر کردم درست است عمل کردم. خیلی وقت‌ها مشکلاتی  بوده که سعی کردم به رامبد منتقل نکنم و خودم حل کنم. اما اصولا وقتی با رامبد کار می‌کنم انگار مسئولیت مضاعفی نسبت به کارهای دیگرم دارم چون مرتب باید حواسم باشد که زن کارگردان نباشم و فکر نکند من به واسطه او آنجا هستم. شاید من در کارهای دیگر خیلی راحت نظر بدهم، مخالفت یا بدقلقی بکنم و… اما سرکار رامبد خیلی رعایت می‌کنم چون آدم‌ها از قبل یک گاردی در این مورد دارند.

یک مرد پر از زندگی

بعد از اینکه رامبد به من پیشنهاد ازدواج داد آمد با پدرم صحبت کرد بعد هم خواستگاری انجام شد اما عروسی و مراسم دیگر را به آن شکل مرسوم و مفصل نگرفتیم و جشن ازدواجمان خیلی کوچک، مختصر و مفید بود. ما تصمیم گرفتیم سفر برویم و سفرهای خوبی هم رفتیم. واقعا نمی‌دانم مهم‌ترین ویژگی رامبد که به او اعتماد کردم چه بود. چیزی که می‌دانم رامبد به‌شدت بامحبت و پر از زندگی است و این روحیه‌اش من را تحت‌تأثیر قرار داد و هنوز هم مرا تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

همسر رامبد جوان

همسر رامبد جوان

همسایه‌های عزیز ما

سعی می‌کنم بتوانم در قلب این بی‌نظمی، نظم خاص خودم را ایجاد کنم. مثلا خیلی دوست دارم ساعت خواب منظم و درستی داشته باشم چون به‌نظرم خواب کافی در زمان خودش و بموقع در سلامت بدن بسیار مؤثر است. گاهی که خیلی سرکار هستم، می‌بینم این بی‌خوابی و بدخوابی چقدر آدم را کسل و خسته می‌کند. خیلی وقت‌ها می‌شود رامبد شب کار است و من روز کار هستم سعی می‌کنم بین آنها نظمی ایجاد کنم و زمانی برای خودمان بگذارم؛ حالا نمی‌دانم چقدر موفق هستم. خانواده‌ام خیلی برایم مهم هستند. خوشبختانه تقریبا با پدر و مادرم همسایه هستیم و سعی می‌کنم فاصله زیادی بین دیدارهایمان نیفتد همین‌طور برای خانواده همسرم وقت می‌گذارم و خیلی هم دوست‌شان دارم ولی تا جایی که بتوانم و امیدوارم جاهایی هم که نمی‌توانم همه آنها ما را ببخشند؛ اما به هر حال خانواده‌ها از اولویت‌هایم است.

خلاقیت در زندگی زناشویی‌

دغدغه‌های مهمی در زندگی دارم. همانقدر که دوست دارم در کارم موفق باشم، دوست دارم درست و خلاقانه زندگی کنم. به‌نظرم هنرمند بودنم نباید تنها در شغلم و محدود به کارم باشد،  باید زندگی هنرمندانه داشته باشم؛ به خصوص اینکه من به دلیل کارم معذوراتی دارم. مثلا کارم از نظر زمانی بی‌نظم است و خیلی چیزها روی روال و مسیر زندگی معمول نیست،   بنابراین من باید تصمیم‌هایی بگیرم که همه چیز را در زندگی‌مان سالم، تازه و سرحال نگه دارم و اگر بتوانم در این رابطه موفق باشم برایش ارزش قائلم. زندگی شخصی را تازه نگه‌داشتن و خوشبختی را در آن جاری کردن کار آسانی نیست و هوش و خلاقیت می‌خواهد. بعضی وقت‌ها به رامبد می‌گویم خوشحالم آدمی هستم که شب راحت می‌خوابم. خوشحالم کارهایی را کردم که به آنها اعتقاد داشتم و مرزهایی که برای خودم قائل بودم را رد نکردم.
حتما بچه‌دار خواهم شد

من خیلی دوست دارم بچه داشته باشم یعنی شکی در این‌باره ندارم. ولی شاید جسارتم کم شده،  مثلا تهران خیلی من را می‌ترساند، فکر می‌کنم این شهر هر روز ترسناک‌تر می‌شود. با خودم فکر می‌کنم حاضری بچه‌ای را به دنیا بیاوری که برای رفتن به پارک یا خانه مادربزرگش ۳ساعت در راه رفت و برگشت باشد؟ تا ۱۰سال دیگر در این هوا می‌توان نفس کشید؟! از این‌جور چیزها و از پاسخ این پرسش‌ها می‌ترسم. تصمیم بچه‌دار شدن را دارم ولی می‌خواهم سعی کنم شرایط بهتری برای آمدن او ایجاد کنم.
زندگی سالم ما

ورزش عضو همیشگی زندگی‌ام است اما میزان آن بستگی به وقتم دارد؛ حالا از یک پیاده‌روی ساده بگیرید تا  اگر برسم یک ساعتی یوگا کنم یا شنا بروم و… به ورزش خیلی اعتقاد دارم. خیلی وقت‌ها اگر فعالیت بدنی نداشته باشم اصلا مغزم کار نمی‌کند. کلا  از بدنم مراقبت می‌کنم البته نمی‌توانم  صد درصد بگویم همیشه حواسم است اما حداقل وقتی در خانه هستم حواسم به برنامه غذایی‌‌مان هست و سعی می‌کنم غذای‌مان سالم باشد و در برنامه غذایی‌مان حتما انواع سبزی و مواد سالم باشد چون به هر حال سلامت و مراقبت از بدن برای ما با توجه به شغلی که داریم لازم است یعنی به نوعی بدن ‌ما ابزار کارمان است، بنابراین همیشه باید سالم و سرحال باشیم؛ حتی وقتی سرکار نیستیم چون هر لحظه ممکن است کار پیش بیاید. نمی‌توانم خودم را رها کنم زیرا اشتباه محض است.

مجله زندگی ایده آل

اگر مایل باشید می توانید بیوگرافی سحر دولتشاهی را در اینجا مشاهده کنید.

همچنین:

برای اطلاع از به روز شدن تاپ ناز، تولبار را با یک کلیک نصب کنید. ( برای نصب کلیک کنید )

جدیدترین مطالب

آنچه داغ است

دیدگاه دهنده
MILAD 0852 گفته است:
خرداد ۲۷م, ۱۳۹۱ - ۱:۱۳ ب.ظ

از رامبد، خوشم میاد ، تا الان ندیدمش از نزدیک، انشاالاه ، همیشه خوشبخت باشن،

دیدگاه دهنده
mahdis گفته است:
خرداد ۲۷م, ۱۳۹۱ - ۶:۳۱ ب.ظ

بهم میان>>>

دیدگاه دهنده
ناشناس گفته است:
خرداد ۲۷م, ۱۳۹۱ - ۸:۴۵ ب.ظ

دو تاشونم خوبن خوشبخت بشن.

دیدگاه دهنده
Leila گفته است:
خرداد ۲۷م, ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۲ ب.ظ

منم نظر ناشناس جونو دارم…
خوشبخت باشن و موفق

دیدگاه دهنده
shaghayegh گفته است:
مهر ۲۰م, ۱۳۹۱ - ۶:۴۴ ب.ظ

هر دو شون رو دوست دارم بد جور
خوشبخت باشن

دیدگاه دهنده
یک دوست گفته است:
بهمن ۱م, ۱۳۹۱ - ۳:۲۲ ب.ظ

انشاالله خوشبخت و خوش باشن هر دو تاشون واسه ی ما نازنین هستن

دیدگاه دهنده
متین گفته است:
بهمن ۱۵م, ۱۳۹۱ - ۹:۴۴ ب.ظ

با سلام. هر دو عزیز یکی از بهترین ها هستند و کار اون ها به عنوان بازیگر با کیفیت است

دیدگاه دهنده
dilan گفته است:
فروردین ۸م, ۱۳۹۲ - ۲:۰۸ ب.ظ

به پای هم پیر شین

دیدگاه دهنده
رز گفته است:
تیر ۲۱م, ۱۳۹۲ - ۳:۵۹ ب.ظ

چشم حسووووووودا کور

دیدگاه دهنده
تارا گفته است:
اسفند ۷م, ۱۳۹۲ - ۳:۳۹ ب.ظ

ارزوی خوشبختی وسلامتی برای هردو عزیز رو دارم

دیدگاه دهنده
jj گفته است:
اسفند ۱۲م, ۱۳۹۲ - ۴:۳۲ ب.ظ

بازیشون درسریال مسافران عالی بود

دیدگاه دهنده
رز گفته است:
اسفند ۱۳م, ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۲ ق.ظ

سلام آقای جوان و سحر خانم خیلی دوستون دارم براتون آرزوی خوشبختی می کنم وااای خدا میدونه چقد از آقای جوان خوشم میاد!:-)

دیدگاه دهنده
مدیسا گفته است:
اسفند ۱۳م, ۱۳۹۲ - ۳:۴۸ ب.ظ

نقش این دو در مسافران عالی بود.خـــــــــــــــــــــیلی به هم میـــــــــــــان وخوشـــــــ بختــــــــــ بشن الهی آمـیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن.من با تز فکر رامبد موافقم.یعنی یکـــــ آدم به تمام معنا منطقیـــــــــــــ هستش…..

دیدگاه دهنده
آوا گفته است:
فروردین ۹م, ۱۳۹۳ - ۳:۲۶ ب.ظ

براشون آرزوی موفقیت میکنم.هر جفتشون خیلی خوب بازی میکنن.

دیدگاه دهنده
شیما گفته است:
فروردین ۳۱م, ۱۳۹۳ - ۸:۴۲ ب.ظ

الهی که من هم به عشقم برسم مثل سحر جون

دیدگاه دهنده
مژگان گفته است:
خرداد ۶م, ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۰ ب.ظ

سلام،بازى آقاى جوان و خانم دولتشاهى،خیلى عالیه منو خواهرو برادرام هممون دوستشون داریم،همیشه آرزوى موفقیت براشون دارم

دیدگاه دهنده
یگانه گفته است:
خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ - ۵:۱۵ ب.ظ

باسلام. من و خانواده ام همگی طرفداران بسیار خوب شما هستیم.ما سه قلو هستیم و علایق ما شبیه به هم هست. وخیلی هم شما را دوست داریم.نام من یگانه است من دو تا داداش دارم که اسمشون یکتا و یزدان هست.ما۱۳ سال داریم.مادر و پدرم نیز خیلی به فیلم های شما علاقمند هستند.با ارزوی خوشبختی و سلامتی برای شما و فرزندتان…

دیدگاه دهنده
عشقم رضا گفته است:
تیر ۱م, ۱۳۹۳ - ۸:۲۵ ب.ظ

خوسگلنننننننننن خوسبخ بسن الهی

دیدگاه دهنده
زهرا گفته است:
تیر ۳م, ۱۳۹۳ - ۴:۳۰ ب.ظ

من عاشق سحرم سحر دوست دارم

دیدگاه دهنده
ارزو زهرا گفته است:
تیر ۵م, ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱ ب.ظ

رامبد جوان بسیار زیبا بازی میکند

دیدگاه دهنده
منصوره گفته است:
تیر ۱۱م, ۱۳۹۳ - ۹:۱۵ ق.ظ

آقای رامبد جوان را خیلی دوست دارم ما یک پزشکی در محل کارمان (بیمارستان) داریم بسیار بسیار شبیه رامبد جوان است و اگر جای آپلود داشتید حتمأ عکسش را برایتان می فرستادم تا به صحت گفته ی من پی ببرید. واقعأ انقدر شباهت خارق العاده است.

دیدگاه دهنده
غزال گفته است:
تیر ۲۴م, ۱۳۹۳ - ۱:۴۶ ب.ظ

حیف…خیلی زندگیتونو دوست داشتم.
هیچوقت فکر نمیکردم رامبد خان انقدر بیمعرفت باشن

دیدگاه دهنده
roya گفته است:
تیر ۲۷م, ۱۳۹۳ - ۸:۱۳ ق.ظ

من عاشق هردوشونم خصوصأرامبد….انرژیش فوق العادس

دیدگاه دهنده
ایمان شمس گفته است:
مرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ - ۱:۳۰ ب.ظ

من هم خانم دولتشاهی رو دوست دارم هم رامبد ولی حیف شد جدا شدن از هم ، نمی دونم شایدم شرایطی پیش اومده که این اتفاق افتاده.

ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد

طنز, خنده دار, با حال, بامزه